#280Een verguld koperen Byzantijnse kruis bezet met ruw geslepen granaat met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct. en fijne pareltjes. 19de eeuws.
A gilded copper Byzantine cross set with rough-cut garnets totaling approximately 4 ct. and fine pearls. 19th century.No longer availableDim. 10 x 6 cmEstimate: € 400 / 600 -
#300Een halssnoer bezet met ruwe koraal en verzilverde tussenstukken en een bol van amber.
A necklace set with raw coral and silver-plated spacers and a ball of amber.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#197Een grote Zuid Afrikaanse taxidermie Kafferbuffel, Syncerus caffer, ook wel Kaapse buffel genoemd. Geprepareerd voor wandbevestiging.
A large South African taxidermy Cape buffalo, Syncerus caffer, suitable for wall mounting.No longer availableDim. h 84 x b 84 x d 96 cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#568Een lot van 12 diverse kristallen, ertsen, mineralen en gesteentes.
A lot of 12 assorted crystals, ores, minerals, and rocks.No longer availableDim. H: 3-13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#306Een set van 2 vintage barkrukken in rotan met een zwarte zitting in kunstleder.
A set of 2 vintage bar stools in rattan with a black seat in faux leather.No longer availableDim. h 75 x Ø 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#560Een zes rijen parelhalssnoer met verzilverd slot.
A six-row pearl necklace with a silver plated clasp.No longer availableDim. L: 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#578Een lot van 14 mineralen, waarvan woestijnrozen en kristallen.
#620Een 14 kt geelgouden ring bezet met één klein briljantje.
#630Een parelhalssnoer met zilveren slot. 925‰.
#650Een halssnoer van zwarte ruw geslepen kwarts met zilveren slot.
A necklace of rough-cut black quartz with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 130 / 180
#542Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
#184Rotella MimmoMimmo Rotella. “Portiere Di Notte”. Een effaçage op papier. Fondazione Mimmo Rotella. id 20041103184050, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘73.
"Portiere Di Notte". An effacement on paper. ID 20041103184050, signed and dated '73 at the bottom.No longer availableDim. 28.3 x 20.7 cmEstimate: € 2500 / 2800 -
#76Kieninger, GermanyEen staande klok, Kieninger Germany, in massief eiken kast met gesculpteerde elementen.
#618Een lot van 3 oude glazen stolpen op houten voet met hierin heiligenbeelden en vaasjes in Brussels porselein. Toegevoegd nog 2 heiligenbeelden waarvan 1 in Brussels porselein.
A lot of 3 old glass domes on wooden base containing holy figures and vases in Brussels porcelain. Also included are 2 holy figures, one in Brussels porcelain.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#619Hein Verdonk“Poldergezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Polder landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 174 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
"Saint Paul's Church (with cyclist-tourist)." A 3-color lithograph on paper. Signed and numbered 21/77, dated 1953 at the bottom. Label on the back from KMSKA.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#567Een lot van 8 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
A lot of 8 stackable conference chairs with metal legs, black plastic seat and backrest.No longer availableDim. 85 x 40 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#35Vijf keramische borden, waaronder vier in Delftse stijl met blauwe decoraties en een Roemeense polychrome schotel met bloem- en vogelmotieven.
Five ceramic plates, including four in Delft style with blue decorations and one Romanian polychrome dish with floral and bird motifs.No longer availableDim. +Ø 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#11Een olie- en azijnstel, ca. 1800, Frankrijk, mangaankleurige beschildering met de voorstelling van landschappen. Schilferschade aan één dekseltje.
An oil and vinegar set, ca. 1800, France, manganese-colored painting depicting landscapes. Flake damage to one lid.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#373UnterweissbachEen lot van zeven beeldjes in biscuit, vijf stuks Unter Weiss Bach waarvan drie koppeltjes in romantische sfeer en een musicerende set van een meisje en een jongen. Toegevoegd een jongen en een meisje van Arbizzani.
A lot of seven biscuit figurines, including five Unter Weiss Bach pieces: three couples in a romantic setting and a musical set of a girl and a boy. Also included are a boy and a girl by Arbizzani.No longer availableDim. h 20 x l 23 x d 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#274Noel RekingerPeriod: 1934 - ....“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Rekinger.
"Sitting Nude." A painting, oil on canvas, signed N. Rekinger.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 80 / 120