Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie ruwe edelstenen, lichtgroen fuchsiet, groen fuchsiet en lepidoliet.

Een lot van drie ruwe edelstenen, lichtgroen fuchsiet, groen fuchsiet en lepidoliet.

A lot of three rough gemstones, light green fuchsite, green fuchsite, and lepidolite.
Dim. 33 x 21 cm
SKU: 2506240287.
Categories: curiosa, Juweel, Steen.
Auction day: 25 June 2024 19:00
Catalogue #287
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #280

    Een verguld koperen Byzantijnse kruis bezet met ruw geslepen granaat met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct. en fijne pareltjes. 19de eeuws.

    A gilded copper Byzantine cross set with rough-cut garnets totaling approximately 4 ct. and fine pearls. 19th century.
    No longer available
    Dim. 10 x 6 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #415

    “Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje met lederen aanhangsels.

    "Ghau". A gilded Tibetan portable altar with leather attachments.
    No longer available
    Dim. 5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #533
    Enrique Broglia

    Een deels verguld bronzen sculptuur op marmeren voet, gesigneerd onderaan de schijf, Enrique Broglia. Gesigneerd.

    A partially gilded bronze sculpture on a marble base, by Enrique Broglia. Signed.
    No longer available
    Dim. h 24 x 23 x 23 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #227
    Ronson S.T. Dupont Paris

    Een lot van 5 vintage aanstekers, waarvan 4 gemerkt S.T. Dupont met verguld detail “Laque de Chine”. En bijgevoegd een verzilverde tafelaansteker Ronson "Queen Anne" - Engeland.

    A lot of 5 vintage lighters, including 4 marked S.T. Dupont with gilded detail "Laque de Chine". Also included is a silver-plated table lighter Ronson "Queen Anne" - England.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #187

    Een groot vintage, gepatineerd emaille bord met opschrift “Bien etre”.

    A large vintage, aged enamel sign with the inscription "Bien etre" (Well-being).
    No longer available
    Dim. 57 x 298 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #483

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #348

    Een gevarieerd lot van vijf oude bronzen belletjes, toegevoegd een set koperen sluitgewichtjes en een Nepalese lunchbox in koper.

    A varied lot of five old bronze bells, along with a set of copper closure weights and a Nepalese lunchbox in copper.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #543
    Stübben Siegfried

    Een lederen dressuurzadel. Diverse plaatsen gemerkt, Stübben Siegfried extra, Made in Switzerland.

    A leather dressage saddle. Marked in various places, Stübben Siegfried extra, Made in Switzerland.
    No longer available
    Dim. 68 x 40 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #523

    Een vergulde pendule met een gezeten voorname jonkvrouw onder stolp. De stolp is achteraan gebarsten.

    A gilded clock with a seated noblewoman under glass dome. The dome is cracked at the back.
    No longer available
    Dim. 43 x 38 x 15.5 cm(klok)
    Estimate: € 400 / 600
  • #300

    Een halssnoer bezet met ruwe koraal en verzilverde tussenstukken en een bol van amber.

    A necklace set with raw coral and silver-plated spacers and a ball of amber.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #270

    Twee 18 kt geelgouden spelden waarvan één bezet met diamanten markies slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1ct. (puntje afgebroken). En één bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.

    Two 18 kt yellow gold pins, one set with marquise cut diamonds with a total weight of approximately 1ct (tip broken off). And one set with two old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,45 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #197

    Een grote Zuid Afrikaanse taxidermie Kafferbuffel, Syncerus caffer, ook wel Kaapse buffel genoemd. Geprepareerd voor wandbevestiging.

    A large South African taxidermy Cape buffalo, Syncerus caffer, suitable for wall mounting.
    No longer available
    Dim. h 84 x b 84 x d 96 cm
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #275
    Period: 1955

    Een vintage luchter met 9 melkglazen bollen/lichtpunten. Medio jaren 50 van de vorige eeuw.

    A vintage chandelier with 9 milkglass globes/light points. From the mid-1950s.
    No longer available
    Dim. h 85 x Ø 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #517
    J Schuybroek

    Een groot cilindervormig koffieblik, met Art Deco opschrift “KOFFIE”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.

    A large cylindrical coffee tin with Art Deco inscription "COFFEE". Red, black, and gold colors. Manufactured by "Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers".
    No longer available
    Dim. 45 x Ø31cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #568

    Een lot van 12 diverse kristallen, ertsen, mineralen en gesteentes.

    A lot of 12 assorted crystals, ores, minerals, and rocks.
    No longer available
    Dim. H: 3-13 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #330

    Kate Moss van 14 tot 41 in 216 lijsten. Bestaande uit knipsels van magazines, reclames, parfum, en posters.

    Kate Moss from age 14 to 41 in 216 frames. Consists of clippings from magazines, advertisements, perfume, and posters.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #306

    Een set van 2 vintage barkrukken in rotan met een zwarte zitting in kunstleder.

    A set of 2 vintage bar stools in rattan with a black seat in faux leather.
    No longer available
    Dim. h 75 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #560

    Een zes rijen parelhalssnoer met verzilverd slot.

    A six-row pearl necklace with a silver plated clasp.
    No longer available
    Dim. L: 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #578

    Een lot van 14 mineralen, waarvan woestijnrozen en kristallen.

    A lot of 14 minerals, including desert roses and crystals.
    No longer available
    Dim. H: 2-10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #620

    Een 14 kt geelgouden ring bezet met één klein briljantje.

    A 14 kt yellow gold ring set with one small brilliant-cut diamond.
    No longer available
    Dim. 1,90 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #630

    Een parelhalssnoer met zilveren slot. 925‰.

    A pearl necklace with a silver clasp. 925‰.
    No longer available
    Dim. L: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #260

    Een 18 kt geelgouden ketting met hanger Heilige Anthonius van Padua en aan achteraan een oude Rolls-Royce.

    An 18 kt yellow gold necklace with pendant Saint Anthony of Padua and on the back an old Rolls-Royce.
    No longer available
    Dim. 14,33 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #610

    Een 18 kt geelgouden ketting met hangers in de vorm van hartjes en een engel.

    An 18 kt yellow gold necklace with pendants in the shape of hearts and an angel.
    No longer available
    Dim. 8,55 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #650

    Een halssnoer van zwarte ruw geslepen kwarts met zilveren slot.

    A necklace of rough-cut black quartz with a silver clasp.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 180

Other lots in this auction

  • #542

    Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.

    A Tunisian hand-knotted wool carpet with a geometric design.
    No longer available
    Dim. 302 x 196 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #421

    Een lot van 2 Chinees polychroom, porseleinen krekelpotjes. Meerkleurig decor met figuur in tuin. Onderaan gemerkt. Qing Dynastie.

    A lot of 2 Chinese polychrome porcelain cricket jars. Multicolored decoration with figure in garden. Marked at the bottom. Qing Dynasty.
    No longer available
    Dim. 5,5 x Ø 8,5 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #184
    Rotella Mimmo

    Mimmo Rotella. “Portiere Di Notte”. Een effaçage op papier. Fondazione Mimmo Rotella. id 20041103184050, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘73.

    "Portiere Di Notte". An effacement on paper. ID 20041103184050, signed and dated '73 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28.3 x 20.7 cm
    Estimate: € 2500 / 2800
  • #76
    Kieninger, Germany

    Een staande klok, Kieninger Germany, in massief eiken kast met gesculpteerde elementen.

    A standing clock, Kieninger Germany, in solid oak case with sculpted elements.
    No longer available
    Dim. h 251 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #618

    Een lot van 3 oude glazen stolpen op houten voet met hierin heiligenbeelden en vaasjes in Brussels porselein. Toegevoegd nog 2 heiligenbeelden waarvan 1 in Brussels porselein.

    A lot of 3 old glass domes on wooden base containing holy figures and vases in Brussels porcelain. Also included are 2 holy figures, one in Brussels porcelain.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #619
    Hein Verdonk

    “Poldergezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Polder landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 174 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #622
    Jos Hendrickx
    Period: 1906-1971

    “Sint-Pauluskerk (met fietser-toerist)”. Een 3-kleurenlitho op papier. Onderaan gesigneerd, genummerd 21/77 en gedateerd 1953. Verso label KMSKA.

    "Saint Paul's Church (with cyclist-tourist)." A 3-color lithograph on paper. Signed and numbered 21/77, dated 1953 at the bottom. Label on the back from KMSKA.
    No longer available
    Dim. 48 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #567

    Een lot van 8 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.

    A lot of 8 stackable conference chairs with metal legs, black plastic seat and backrest.
    No longer available
    Dim. 85 x 40 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #35

    Vijf keramische borden, waaronder vier in Delftse stijl met blauwe decoraties en een Roemeense polychrome schotel met bloem- en vogelmotieven.

    Five ceramic plates, including four in Delft style with blue decorations and one Romanian polychrome dish with floral and bird motifs.
    No longer available
    Dim. +Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #11

    Een olie- en azijnstel, ca. 1800, Frankrijk, mangaankleurige beschildering met de voorstelling van landschappen. Schilferschade aan één dekseltje.

    An oil and vinegar set, ca. 1800, France, manganese-colored painting depicting landscapes. Flake damage to one lid.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #373
    Unterweissbach

    Een lot van zeven beeldjes in biscuit, vijf stuks Unter Weiss Bach waarvan drie koppeltjes in romantische sfeer en een musicerende set van een meisje en een jongen. Toegevoegd een jongen en een meisje van Arbizzani.

    A lot of seven biscuit figurines, including five Unter Weiss Bach pieces: three couples in a romantic setting and a musical set of a girl and a boy. Also included are a boy and a girl by Arbizzani.
    No longer available
    Dim. h 20 x l 23 x d 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #274
    Noel Rekinger
    Period: 1934 - ....

    “Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Rekinger.

    "Sitting Nude." A painting, oil on canvas, signed N. Rekinger.
    No longer available
    Dim. 34 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More