#461Een lot Imari-porselein, bestaande uit een grote en een kleine schotel en een balustervaasje.
#616Een eikenhouten koffer in régencestijl.
#36Een hoornvaas van Vieux-Bruxelles met vergulde versieringen van strikken en koorden in hoogreliëf en met handgeschilderd bloemendecor. Eind XIXe eeuw.
#692Een lot van acht groepjes van monochroom wit biscuit. Diverse merken.
#135Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,26 ct.No longer availableDim. 2,68 gEstimate: € 380 / 450 -
#494“Hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram.
#602Verzilverde kandelaar in de vorm van een Griekse olielamp.
#269Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Une applique en verre teinté dans l'esprit Tiffany, décorée de libellules.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 80