#204Een verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl.
#55Een armband 18 K. geelgoud met micromosaïek met bloementuil.
#674Een maquette met een vliegtuig en een Shermantank.
#219Een kleine verguld houten butlerspiegel .
#661Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.
#381“Moeder Gods van Kazan”. Messingen reisicoontje.
#449Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Composities”. Twee olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 2004 & 2008.
#536Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
#351Wong LeeEen kandelaar met twee lichtpunten, uit brons opgebouwd in de vorm plantenranken met porseleinen bloemen rond een centrale papegaai en op bronzen voet in barokke stijl. Onderaan gemerkt.
Un bougeoir à deux points lumineux, en bronze en forme de vigne avec des fleurs en porcelaine autour d'un perroquet central et sur un socle en bronze de style baroque. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80