Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie siervazen van ‘Mary Gregory glas’ met handgeschilderde decors, waarvan twee met een meisje en eentje met een jongen. Omstreeks 1900.
Een lot van drie siervazen van ‘Mary Gregory glas’ met handgeschilderde decors, waarvan twee met een meisje en eentje met een jongen. Omstreeks 1900.
Een lot van drie siervazen van ‘Mary Gregory glas’ met handgeschilderde decors, waarvan twee met een meisje en eentje met een jongen. Omstreeks 1900.
Een lot van drie siervazen van ‘Mary Gregory glas’ met handgeschilderde decors, waarvan twee met een meisje en eentje met een jongen. Omstreeks 1900.

Een lot van drie siervazen van ‘Mary Gregory glas’ met handgeschilderde decors, waarvan twee met een meisje en eentje met een jongen. Omstreeks 1900.

Un lot de trois vases décoratifs en verre “Mary Gregory” avec décors peints à la main, dont deux représentant une jeune fille et un représentant un garçon. ± 1900.
Dim. h: 27, 26 & 16 cm
SKU: 2504170620.
Category: Glaswerk.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #620
Estimate: € 100 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #63

    Een lot gekleurd en handbeschilderd glaswerk, bestaande uit een blauwe olielamp, een groene vaas, een vaas op koperen voet, twee verschillende kleine vaasjes en twee groene glazen. Begin XXe eeuw.

    Un lot de verrerie en couleur et peint à la main, comprenant une lampe à huile bleue, un vase vert, un vase sur socle en cuivre, deux petits vases vert et deux verres. Début XXième.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #583

    Een vide-poche van glaspasta in de vorm van een kikker en een libel op een lelie.

    Un vide poche en pâte de verre en forme de grenouille et une libellule sur un lys.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #698

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.

    Un vase en verre de Murano, décor millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #7

    Een grote en een kleine glazen stolp met houten sokkel.

    Un grand et un plus petit globe au socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #677

    Een paar vazen van rood Muranoglas met een ribbondecor.

    Deux vases en verre de Murano rouge avec décor ruban.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #93
    Lalique, France

    “Boogschutter”. Een plaquette op voet van deels gesatineerd glas. Gemerkt en onderaan genummerd.

    “Sagittaire”. Plaquette sur pied en verre partiellement satiné. Marque et numéro sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #703

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een mirafioredecor.

    Un vase en verre Murano, décor millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #799

    Een art deco vaas van purper Booms glas.

    Un vase art deco en verre de Boom.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #313

    Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.

    Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 57 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #729
    Foujita

    “Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.

    “Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 27 x 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #27

    Een lot fossielen van het Isle of Wight. Alum Bay e.a.

    Lot de fossiles de l’île de Wight. Alum Bay e.a.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #103
    Spencer & Co, London

    Een recent scheepskompas in houten kistje.

    Boussole de bateau récente dans son coffre en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #694
    Hilde Hendrickx

    “Veldboeket” & “Bloemenstilleven”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.

    “Bouquet de fleurs des champs” et “Nature morte aux fleurs”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Dim. 33 x 43 & 45 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #386

    Een eikenhouten bijzetmeubeltje met twee niveaus.

    Meuble d’appoint en chêne à trois tablettes.
    No longer available
    Dim. b: 55 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #193

    Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.

    Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #591

    Een paart ruitvormige vaasjes van celadonporselein. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en forme carré en porcelaine céladon. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #739

    Een ovale spiegel van verguld hout.

    Miroir ovale en bois doré.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #421

    Een dienblad met sober inlegwerk en versierd met motieven, opgebouwd met vlindervleugels onder glas.

    Un plateau sobre avec placage incrusté et motifs, avec des ailes de papillon sous verre.
    No longer available
    Dim. 53 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #460
    Smarza

    “Konsuello.” Een paar flacons parfum in originele doos. Ongeopend. USSR.

    “Konsuello”. Paire de flacons de parfum dans la boîte d’origine fermée. USSR.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #197

    “Baviaan”. Een beeld van donkergepatineerd brons.

    “Babouin”. Une statue en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #189
    Paul Dubois
    Period: 1827 - 1905

    “De roepende waterdrager”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Le porteur d’eau crieur”. Une statue en bronze patiné. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 650 / 750
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More