#47
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/50 -
#54
Pied de lampe en faïence d’Imari décoré de geishas dans un jardin.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 40 cm ‘zonder kapEstimate: € 30/40 -
#111
Een groot lot varia waaronder borden, beeldjes, vazen en theetassen en ondertassen van eierschaal en een grote asbak. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 40/60 -
#100
Een aardewerken siervaas in barokke stijl, gedecoreerd met scènes in reliëf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 43 cm -
#109
Een majolica fruitschaal met een meerkleurig decor van de zon en citroenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.50 €Dim. Ø: 40 cm -
#3
Een paar hondjes van Italiaans aardewerk in de geest van Stafgfordshire.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 19 cm -
#59
Een zeshoekige dekselvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un vase hexagonal avec couvercle en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 50 cm -
#93
Een paar aardwerken jardinières met Delftse decors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 20 & 24 cm -
#112
Een groot lot varia.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#58
Een lot van vier verschillende kruikjes van meerkleurig Hongaars aardewerk (1 beschadigd) en een glazen vaasje.
Un lot de quatre pots différents en faïence hongroise multicolore (1 endommagé) et un vase en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 - 24 cm -
#53
Een West-Duitse Rumtopf-pot van geglazuurd aardewerk.
Rumtopf allemand en faïence.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 10/15
#55
Pied de lampe en porcelaine de forme balustre. Décor peint à la main de roses.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 34 cm (zonder kap)Estimate: € 30/40 -
#60
Een infanteriesoldaat uit 1830 van meerkleurig porselein.
Un soldat d'infanterie de 1830 en porcelaine multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 22 cm -
#36
“Landschap met hooischoven en molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.10 €Dim. 48 x 58 cm -
#18Paul GhuysPeriod: 1919 - 2000
“Borreluur op een pleintje in Castiglione della Pescaia”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 80 cm -
#76
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 25 & 26 cm -
#22Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987
“Portret van Herman Grieken”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 25 x 18 cm -
#44
Een messingen schouwklokje met perptuümmechanisme.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cm -
#110
Een oude schoenspanner.
Un vieil embauchoir.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 34 cm -
#106
Een grote Chinese waaier.
Un grand éventail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. l: 76 cm -
#14
Een lot metalen voorwerpen, bestaande uit een enterhaak, een tuig et vier hangende kruishaken, een zesarmig luchtertje, een onderdeel van een hangluchter en een mandje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 € -
#49
Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
Groupe d’enfant dansant en matière d’art.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 10/15 -
#51
Un service à thé en porcelaine japonaise à décor multicolore d'un héron au bord de l'eau. 12 tasses et soucoupes, un plat de service, 12 assiettes à gâteau (3 endommagées), théière (couvercle manquant), sucrier, petit bol et pot à lait.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €