Similar lots by type
-
#3Een paar hondjes van Italiaans aardewerk in de geest van Stafgfordshire.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#111Een groot lot varia waaronder borden, beeldjes, vazen en theetassen en ondertassen van eierschaal en een grote asbak. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#93Een paar aardwerken jardinières met Delftse decors.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 24 cm -
#53Een West-Duitse Rumtopf-pot van geglazuurd aardewerk.
Rumtopf allemand en faïence.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 10 / 15 -
#59Een zeshoekige dekselvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un vase hexagonal avec couvercle en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cm -
#54Een lampenvoet van Imari-aardewerk, versierd met een meerkleurig en verguld decor van geisha’s in een tuin.
Pied de lampe en faïence d’Imari décoré de geishas dans un jardin.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm ‘zonder kapEstimate: € 30 / 40 -
#112Een groot lot varia.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#58Een lot van vier verschillende kruikjes van meerkleurig Hongaars aardewerk (1 beschadigd) en een glazen vaasje.
Un lot de quatre pots différents en faïence hongroise multicolore (1 endommagé) et un vase en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 24 cm -
#47“Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#109Een majolica fruitschaal met een meerkleurig decor van de zon en citroenen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#100Een aardewerken siervaas in barokke stijl, gedecoreerd met scènes in reliëf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm
Other lots in this auction
-
#69“Monnik met vogeltje”. Een houten beeldhouwwerk. Gemonogrammeerd.
Moine avec oiseau . Une sculpture en bois. Monogrammée.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#2Een sigarettendoosje, ingelegd met diverse houtsoorten en been.
Une boîte à cigarettes, incrustée de divers bois et os.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cm -
#57Negen prenten uit de reeks ‘Nineteen holes of golf’ door Norman Orr.
Neuf tirages de la série Nineteen holes of golf de Norman Orr.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cm -
#38Zabaleta“Boer met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 33 x 41 cm -
#80Een mechanisch geknoopt wollen karpet.
Un tapis de laine noué mécaniquement.No longer availableOnline only -
#106Een grote Chinese waaier.
Un grand éventail chinois.No longer availableOnline onlyDim. l: 76 cm -
#74Een lot van tien verschillende beeldjes van meerkleurig kunststof, biscuit en porselein.
Un lot de dix figurines différentes en plastique multicolore, biscuit et porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 22 cm -
#88“Zicht op de Eiermarkt in 1835”. Een poster, uitgegeven door Waanders in samenwerking met het Antwerps stadsarchief.
No longer availableOnline onlyDim. 10 x 70 cm (kader) -
#101M. CoppensPeriod: 18895-1975“Moeder en kind”. Een art deco bas-reliëf van plaaster. Gesigneerd.
Mère et enfant . Bas-relief art déco en plâtre. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 32 cm -
#94Drie meerkleurig porseleinen pierrots.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14; 20 & 29 cm -
#75Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 20 cm -
#26Yvonne BaugnietPeriod: 1912 - 1978“Bootjes in de baai”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
No longer availableOnline only

