#353La LouvièreEen crackleware vis, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
#502Een glas in lood raam.
A stained glass window.No longer availableDim. 135 x 105cmEstimate: € 60 / 80 -
#685Een Perzisch wollen tapijt met sporen van slijtage.
#691Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
#293Vijf diverse vazen van blauw en wit aardewerk, waarvan 4 met Engels registratiemerk in reliëf. En 1 dekselvaas gemerkt Delft.
Five various vases of blue and white earthenware, of which 4 with embossed English registration mark. And 1 lidded vase marked Delft.No longer availableDim. H. 37 à 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#394“Spirituwheel.” Pastel op paneel.
“Spirituwheel.” Pastel on panel.No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#449Dees De Bruyn“Portret van een zangeres.” Litho genummerd 22/35. Gesigneerd buiten de plaat.
“Portrait of a singer.” Lithograph numbered 22/35. Signed outside the plate.No longer availableDim. 56 x 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#195Christofle, ParisEen porseleinen servies gemerkt Christofle Paris, serie Torsade Bleue.
#570ChanelEen zijden sjaal met chainlink decor, gemerkt Chanel.
#4Boris O’KleinPeriod: 1893-1985Een ingekleurde ets van Boris O’Klein getiteld “Oh Liberté Cherie”.
A colored etching by Boris O'Klein titled “Oh Liberté Cherie”.No longer availableDim. h 18 x l 45 cmEstimate: € 140 / 160