Other lots in this auction
-
#392“Stilleven met koffiekan en haring”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Nature morte, hareng et cafetière”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 64 x 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#520Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd ijzerhout en met roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois de fer sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#7Een geslepen kristallen bonbonnière met rode accenten, met verzilverde rand.
Une bonbonnière en cristal taillé, accents rouges et rebord argenté.No longer availableDim. h 12,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#331Een mondgeblazen Venetiaans glazen vaas. Naar Romeins voorbeeld.
Un vase en verre soufflé de Venise. D’après un exemple Romain.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#689John O’Winning“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#340Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct. en twee Colombiaanse smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,30 ct et de deux émeraudes de Colombie ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableDim. 5,87 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#475Theepot van Chinees porselein met decor van lange lijzen in uitsparingen.
Une théière en porcelaine de Chine, décor de longues elises .No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#622Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865Vier ingekleurde Japanse houtsneden uit de reeks “The Saigoku Pilgrimage Route”. Gesigneerd in de plaat.
Quatre gravures sur bois en couleurs japonaises, de la collection “ The Saigoku Pilgrimage Route”. Signées dans la planche.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 650 / 750 -
#300Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,60 ct.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#205Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct. et deux perles.No longer availableDim. 7,65 gEstimate: € 800 / 1000 -
#321Een reeks glazen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit negen champagnefluiten en zes wijnglazen. Onderaan gemerkt. Eén fluit met schilfer.
Une série de verres en cristal incolore taillé, comprenant neuf flûtes à champagne et six verres à vin. Marque sous la base. Une flûte avec éclat.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#233Een paar bronzen empire wandkandelaren met twee lichtarmen, gedragen door engelen.
Une paire de candélabres murals en bronze à deux bras, portés par des anges.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 650 / 750

