#134Derk Van DijkenPeriod: °1945“De schilder”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
’Le peintre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 130 / 160 -
#730Een ovale tafel van wortelfineer met één laten en op liervormige voet.
Une table ovale en bois de placage de ronce à une latte et sur un pied lierre.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 240 / 260 -
#12Drie Immerseeltjes.
#204Louis Van KuyckPeriod: 1821-1871“Wasvrouw voor een hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd 1860.
”Lessiveuse, fermette”. Huile sur panneau. Monogramme et daté 1860.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 500 / 800 -
#370Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
#732Jef Van Leemputten“Jachthond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chien de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#792Lode Bosmans“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#516HamadanEen handgeknoopt wollen karpet. Iran.
#743Een gepolychromeerd houten beeld in de vorm van een vrouwelijk varken op een krukje.
Une statue en bois polychrome en forme de truie sur un tabouret.No longer availableDim. h: 128 cmEstimate: € 120 / 180 -
#131YashicaEen oude camera, model Mat 124 G. In lederen etui. Goede staat.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 7,10 gEstimate: € 500 / 600