Other lots in this auction
-
#182Hilaire BalsPeriod: °1940“Herder met schaapshond en kudde schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Berger et chien de berger, et troupeau de moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#632J. Van Lerberghe“Hoeve aan een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2-10-18. Kleine perforatie rechts onderaan.
“Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 2/10/18. Petite perforation en bas à droite.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale diamant van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un diamant central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 550 / 650 -
#267Een oude zinken paardenkop.
Une tête de cheval en zinc.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 160 / 180 -
#685Frances Tysoe SmithPeriod: 1853 - 1927“A summer cloud”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”A summer cloud”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 120 / 160 -
#869Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 30 / 40 -
#861Een lot van vijf kleine houten koekoeksklokjes. Zonder sleuteltjes en twee zonder slingertje.
Un lot de cinq coucous en bois. Sans clés et deux sans balanciers.No longer availableDim. h: 8 - 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#736Een kleine butlerspiegel met goudgepatineerde houten lijst.
Un petit miroir majordome, encadrement à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 65 / 80 -
#478Twee souvenirs uit Caïro, bestaande uit replica’s van een dodenmasker en een kleine Ushepti (grafbeeldje). Begin jaren ‘30.
Deux souvenirs du Caire, comprenant une réplique d’un masque de mort et une petite statue mortuaire Ushepti. Début années ‘30.No longer availableDim. h: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 50 -
#656Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met vergulde motieven. Het blad versierd met bloemen en vogels in pietra dura. Met zes stoeltjes.
Une table basse chinoise en bois laqué noir et motifs dorés. La tablette décorée de fleurs et oiseaux en pierre dure. Avec six tabourets.No longer availableDim. 127 x 76 cmEstimate: € 100 / 160 -
#828Een tinnen visschaal op vier poten met warm water reservoir.
Un plat à poisson bain-marie en étain sur quatre pieds.No longer availableDim. 60 x 44 cmEstimate: € 30 / 40 -
#190Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,46 ct.
Une paire de boucles d’oreilles 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,46 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 550 / 650

