Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie vaasjes en een asbak. Gemerkt.
Val-St-Lambert

Een lot van drie vaasjes en een asbak. Gemerkt.

Un lot de trois vases et un cendrier. Marques.
Dim. h: 13,5 en 14,5 cm
SKU: 1911190411.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #411
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #182
    Felix Bovie
    Period: 1812 - 1880

    “Twee jongens in een veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1866.

    ”Deux garçons et paysage de Bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée 1866.
    No longer available
    Dim. 52 x 80 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #54
    Loritat (?)

    “Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.

    ”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #429

    Drie etsen: - “Stoomtrein in een landschap”. Niet gesigneerd. - “Zelfportret. Artiestenproef. - “Ruiters”. Weisbuch.

    Trois eaux-fortes: “Train à vapeur dans un paysage”. Pas de signature. “Autoportrait”. Epreuve d’artiste. “Cavaliers”. Weisbuch.
    No longer available
    Dim. 24 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #55

    Twee zegelringen van 18 karaats geel en wit goud met initialen.

    Deux bagues à cachet en or blanc et jaune 18 ct, avec initiaux.
    No longer available
    Dim. 17,71 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #416

    Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw. Het messingen galerijtje is volledig.

    Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. 92 x 60 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #309

    “Arcs de Triomphe dressés sur la Place Royale”; “Décoration de La Place des Palais” & “Réception de sa Majesté le Roi”. Drie XIXde eeuwse lithografieën.

    ”Arcs de Triomphe dressés sur la Place Royale”, “Décoration de la Place des Palais” & “ Réception de sa Majesté le Roi”. Trois lithographies du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 25 x 38 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #313

    Een lampenvoet van Imariporselein met een meerkleurig decor van personages.

    Un pied de lampe en porcelaine Imari à décor polychrome de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm (zonder kap)
    Estimate: € 50 / 80
  • #22
    R. Haentjens

    “Sloepen op het water bij valavond”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Chaloupes sur l’eau au crépuscule”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #124
    Albert Steel

    “vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.

    ”Vase et roses”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #356

    Een gefineerd houten tafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met verguld bronsbeslag en met parketwerk.

    Une table en bois de placage Louis XV, décoration de montures en bronze et parqueterie.
    No longer available
    Dim. 76 x 80 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #446

    Een paar Lodewijk XV nachtkastjes met een lade en een tussenblad. Gemarquetteerd.

    Paire de tables de chevet de style Louis XV ouvrant à un tiroir et à tablette d’entretoise. Marquettées.
    No longer available
    Dim. 68 x 35,5 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #382

    “Kathedraalinterieur”. Met aquarel ingekleurde prent. XIXde eeuw.

    ”Intérieur de cathédrale”. Une image/aquarelle. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 44 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More