Other lots in this auction
-
#430Twee rollende bijzettafeltjes.
Deux petites tables roulantes.No longer availableDim. 74 x 63 x 38Estimate: € 50 / 80 -
#256Eikenhouten eetkamer in Henri II-stijl, bestaande uit twee tweeledige buffetten met telkens onderaan twee paneeldeuren en bovenaan een spiegeldeur, een tafel met parketwerk en zes stoelen met gecanneerde zit en rug.
Une salle à manger en chêne style Henri II, comprenant deux buffets à deux corps à portes panneau en dessous et porte à miroir au dessus, une table parquetée et six chaises aux sièges et dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#78ACECEen oude elektrische naaimachine. In koffer.
Une ancienne machine à coudre électrique. Avec coffre.No longer availableDim. 33 x 24 x 45 cmEstimate: € 25 / 35 -
#208“Jezus sterft aan het kruis”. Een ovaal reliëf van pijpaarde in fraai gebeeldhouwde lijst. XIXe eeuw.
”Jésus meurt à la Croix”. Un relief ovale en terre de pipe avec encadrement en bois sculpté. XIXème siècle.No longer availableDim. 43 x 30 cm; 80 x 49 cm (lijst)Estimate: € 300 / 350 -
#296Allix à Cenilly-Notre-dameEen staande klok met eikenhouten kast. Het werk met gedreven messingen voorstelling rond de wijzerplaat.
Horloge de vestibule à gaine en chêne. Mouvement en laiton repoussé autour du cadran.No longer availableDim. 205 x 43 x 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,30 ct. SI.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,30 ct SI.No longer availableDim. 4,76 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#441Een lot geslepen kristal, bestaande uit een mauve en een paarse vaas op voet, een mauve inktpot en een kleurloze vaas met 835‰ zilveren montuur.
Un lot de cristal taillé, comprenant un vase mauve sur pied, un encrier mauve et un vase incolore à montures en argent 835‰.No longer availableDim. h: 10 - 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#254Andrei MedinskiPeriod: °1948“Landweg”. Olieverf op paneel. 1992. Roemeense school.
”Chemin de campagne”. Huile sur panneau. 1992. Ecole romane.No longer availableDim. 24,5 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#8Een vijfdelig toiletstelletje van groen glas. Een stop manco.
Une garniture de toilette en verre vert. Un bouchon manquant.No longer availableDim. h: 3 - 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#138Een albasten lamp in de vorm van siervaas.
Une lampe en albâtre sous forme de vase.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 90 -
#400Een driehoekig bijzettafeltje met drie poten, het blad met een handgeschilderd decor, gesigneerd Jeanne de Schrynmakers.
Une petite table triangulaire à trois pieds et la tablette à décor peint à la main, signée Jeanne de Schrynmakers.No longer availableDim. 76 x 50 x 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#428Twee messingen kerkkandelaars met gedreven decors, waarbij de grootste verzilverd.
Deux candélabres d’église, décors repoussés, la plupart argentée.No longer availableDim. h: 60 & 78 cmEstimate: € 100 / 120

