#218Dali
“Chevalier chrétien”. Een zeefdruk op zijde. Genummerd 1610/2000.
#93
#105
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,73 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 3,96 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#72
#408Torpedo
Une ancienne lanterne électrique. Nous ajoutons deux plats de développement et quelques statifs en bois.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#205
Un bracelet rivière en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 5 ct. H. VS.No longer availableDim. 18,37 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#291
#380
Een notenhouten violontafel in barokke stijl.
#46
Een sterling zilveren zout-en pepervaatje.
#395
Een eikenhouten kist met gesculpteerd front.
#378
Paar appliques van brons en messing. XIXe eeuw.
#79H. Seghers
“Tafereel met boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Scène, char de fermier”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 37 cmEstimate: € 80 / 120