Similar lots by type
-
#247Bronzen paardenkop op en voetstuk met ringen en een haak voor de weitas en het getuig.
Une tête de cheval en bronze sur pied avec des anneaux en crochet pour gibecière et carrosse.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#241Bronzen beeldje van een fluitspelende jongen.
Une statue en bronze patiné représentent un garçon qui joue de la flûte.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#198Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#187Een gestileerde olifant van bruingepatineerd brons op een marmeren voet.
Un éléphant stylisé en bronze patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#217Ruiter te paard van polychroom brons.
Jockey à cheval en bronze polychrome.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#669“Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.
“Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 45 -
#150“Strijd tot de dood”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
“Combat jusqu’à la mort”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#191“Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.
“Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#177“Lopende panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Panthère en mouvement”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 280 / 320 -
#157“Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.
“Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#209Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.
Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#221“St-Thomas van Aquino”. Koperen beeld.
“St. Thomas d’Aquin”. Une statue en cuivre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#208Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#197“Baviaan”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Babouin”. Une statue en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#168Een paar waterdragers van donkergepatineerd brons.
Deux porteurs d’eau en bronze patiné.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 180 / 240 -
#257“De bakkersjongen”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“Le jeune boulanger”. Une statuette en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#158Een bruingepatineerd bronzen beeldje in de vorm van een jonge vrouw in art deco-stijl.
Une statuette en bronze patiné brun représentant une jeune femme de style art déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#654Luc VerleePeriod: °1939“Arbeidersfamilie”. Een bronzen hoogreliëf in opdracht van de Raiffeisenkas.
“Famille d’ouvriers”. Un relief en bronze, une oeuvre faite à la demande de la Raiffeisenkas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#188“Vrouw op paard”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen voetstuk naar een werk van Fernando Botero.
“Femme sur cheval”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille d’après une oeuvre de Fernando Botero.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 180 / 240 -
#701“Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“Le combat”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#193Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.
Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750 / 850 -
#171“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Charmeur de serpents”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir d’après une oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 140 / 180 -
#234“Het Angelus”. Groep met twee personages van zamak.
“l’Angélus”. Un groupe de deux personnages en régule.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#227“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#784Een houten wandconsole in transitionstijl met één lade.
Console en bois de style Transition ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 120 / 200 -
#634Een smeedijzeren luchter met drie lichtpunten met vier glazen kapjes, gemerkt van ‘Muller Frères’.
Un lustre en fonte à trois bras et quatre points lumineux . Muller Frères.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#199Louis Victor Antoine ArtanPeriod: 1837 - 1890“Zeilboot aan de kust”. Olieverf op doek. Mooi gerestaureerd. Gesigneerd links onder.
“Voilier à la côte”. Huile sur toile. Belle restauration. Signée en dessous à gauche.No longer availableDim. 57 x 98 cmEstimate: € 1200 / 1300 -
#280Een mahoniehouten commode met drie grote en twee kleine laden.
Une commode en acajou avec trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 106 cmEstimate: € 80 / 120 -
#501Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 490 x 103 cmEstimate: € 80 / 100 -
#526Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.
Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#417Val St. LambertEen vaas van kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Un vase en cristal incolore. Pas de marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#706Een reeks van vijf stoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug en zit.
Cinq chaises en bois sculpté style de Louis XVI, dos et sièges en cannage.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#122Leon Schoeters“Kind bij een hond met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bébé et chien au chapeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#353Een godslamp en een schotel van messing.
Lampe de sanctuaire et plat d’offrande en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#700Een staande klok van gefineerd hout, versierd met marquetterie.
Une pendule en placage de ronce et marquetterie.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 400 / 600 -
#289Fritz Van Luppen“Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op keerzijde.
“Paysage boisé”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 120 / 200

