Similar lots by type
-
#189Mirao“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#175“Vue de la Grande place et la maison de ville à Bruxelles” & “Dernièrs adieux de Napoleon à sa famille”. Twee oude gravures. We voegen er een reproductie van een ets van Joostens met een zicht op de Oude Koornmarkt aan toe.
“Vue de la Grande Place et la Maison de Ville à Bruxelles”et “Derniers adieux de Napoléon à sa famille”. Deux eaux fortes. Nous ajoutons une eau forte représentant le Vieux Marché au Blé.No longer availableOnline only -
#179“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#176Een lot van vier opgehoogde reproducties naar XIXe eeuwse werken. We voegen er een Japanse prent aan toe.
Lot de quatre reproductions rehaussées d’après des oeuvres du XIXe siècle. Nous ajoutons une estampe japonaise.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#192“De kruisoprichting” (H: 70 cm B: 50 cm) en “Naakten bij de rivier”
(H: 44 cm B: 30 cm). Twee lithografieën, resp. naar Rubens en Boydell.
“L’élévation de la Croix” ( H: 70 cm L: 50 cm) et “Nus au bord de la rivière”. (H: 44 cm L: 30 cm). Deux lithographies d’après Rubens et Boydell.No longer availableOnline onlyDim.Estimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#147“Edele dame en heer”. Twee plaquettes van brons in hoogreliëf. In ronde houten lijsten.
“Couple élégant”. Deux plaquettes en bronze en relief. Dans des cadres ronds en bois.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#139Drie gebeeldhouwde houten devotiekruisen met iconen. Ethiopië. We voegen er twee perkamenten geïllustreerde tekstbladen bij.
Trois crucifix de dévotion en bois sculpté avec des icônes. Ethiopie. Nous ajoutons deux feuilles de texte sur parchemin.No longer availableOnline onlyDim. H. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#187Julien Severin“Fruitkraam”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
“Le marchand de fruits”. Eau-forte. Signée hors planche et E.A.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#73Een lot van vijf verschillende koperen kandelaars. XIXe eeuw.
Lot de cinq bougeoirs en cuivre. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#52Twee aardewerken tegels, waarbij één met een afbeelding van een tamboer, de andere met een ruiter te paard. Delft, omstreeks 1800. In houten lijst.
Lot de quatre carreaux dont un représentant un tambour, l’autre un cavalier. Delft vers 1800. Dans un cadre en bois.No longer availableOnline onlyDim. 13 x13 cmEstimate: € 25 / 40 -
#102Een milieu de table van glas op voet van verzilverd metaal. Omstreeks 1900. We voegen er een glazen stelletje voor peper, zout, olie, azijn en mosterd in verzilverde houder aan toe.
Milieu de table en verre sur base en métal argenté. Vers 1900. Nous ajoutons une garniture à condiments en métal argenté.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#60Een art deco schouwpendule van gefineerd hout. Slijtage.
Pendule art déco en bois de placage. Usures.No longer availableOnline onlyDim. b: 53 cmEstimate: € 30 / 40 -
#138Een reeks van twaalf kopjes en schoteltjes van meerkleurig en verguld porselein. We voegen er een houten staandertje met een Chinees miniatuur theekopje en theepotje met een drakendecor in reliëf aan toe.
Suite de douze tasses et soucoupes en porcelaine polychrome et dorée. Nous ajoutons un présentoir en bois avec une tasse miniature chinoise et une théière à décor de dragon en relief.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#2Drie verschillende vaasjes van glaspasta, resp. in bruin, blauw en groen.
Trois vases en pâte de verre en brun, en bleu et en vert.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#124Een lot tin, bestaande uit een handspiegeltje, een kandelaar, een paar vaasjes, een theepot, een maatbeker, een figuurtje, een asbak, een diep bord en een kandelaar in de vorm van een jonge vrouw (beschadigd).
Lot d’étains comprenant un miroir à main, un bougeoir, une paire de vases, une théière, une mesure, une figurine, un cendrier, une assiette cruese et un candélabre en forme de jeune femme (accident).No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#66Twee paar balustervaasjes van Satsuma-aardewerk.
Deux petits vases balustres en faïence de Satsuma.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#183Herman Standaert“Dreef”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
“Le chemin dans le bois”. Pastel sur papier. Signé et datée 1978.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 33 cmEstimate: € 40 / 60

