Similar lots by type
-
#706Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 344 x 255 cmEstimate: € 120/200 -
#306Kirman
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 302 x 165 cmEstimate: € 100/150 -
#276Kirman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#746
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 160 x 108 & 86 x 82 cmEstimate: € 40/50 -
#486
Een klein karpetje van zijde.
Une petite carpette en soie.No longer availableDim. 88 x 63 cmEstimate: € 80/120 -
#426
Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
Sac de chameau d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 211 x 59 cmEstimate: € 40/60 -
#756
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Deux carpettes d’Orient. Nouées main.No longer availableDim. 187 x 100 & 180 x 105 cmEstimate: € 30/50 -
#76
een karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
Une carpette en soie et laine. Nouée main.No longer availableDim. 188 x 121 cmEstimate: € 300/400 -
#726Karachi Jaidar
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol. Pakistan.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 157 x 92 cmEstimate: € 30/50 -
#716Meshkin
Perzische wollen loper. Handgeknoopt.
Un couloir persan en laine. Fait main.No longer availableDim. 347 x 108 cmEstimate: € 40/60 -
#316Sarouck
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 367 x 271 cmEstimate: € 100/120 -
#86
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 291 x 201 cmEstimate: € 80/120 -
#96
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#466
Een klein zijden karpetje.
Une petite carpette en soie.No longer availableDim. 84 x 62 cmEstimate: € 100/160 -
#736
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 225 x 100 cmEstimate: € 30/50 -
#496Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 176 x 240 cmEstimate: € 120/180 -
#476
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt
Un tapis d’Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 101 x 166 cmEstimate: € 80/100 -
#436Mori
Een handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.
Un couloir en laine. Fait main. Signé.No longer availableDim. 200 x 62 cmEstimate: € 30/50 -
#526
Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.No longer availableDim. 190 x 266 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#708
Een lot messing, bestaande uit twee olielampen, waarvan één met porselein en een beddenpan.
Un lot d’objets en laiton, comprenant deux lampes à huile dont une avec de la porcelaine, et un bassin.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#400
Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.
Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 40/60 -
#755
Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#575
Een bronzen lampenvoet in de vorm van schildpadden met een kap in glas en lood, eveneens met schildpadden in het decor.
Pied de lampe en bronze en forme de tortue, abat-jour vitrail à décor de tortues également.No longer availableDim. h: 50Estimate: € 50/60 -
#499Marklin
Een treinstel in originele doos met rails, locomotief en wagons. e.a.
Train dans sa boîte d’origine avec locomotive, wagons, rails, etc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#56
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 132 x 193 cmEstimate: € 40/50 -
#646
Een eikenhouten hangkastje met twee kleine laden binnenin.
Petit meuble à suspendre en chêne, avec deux petits tiroirs à l’intérieur.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/50 -
#595
Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 150/200 -
#179Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Rivierlandschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 200/240 -
#291
Een paar appliques van verguld brons met twee lichtpunten in Empirestijl en versierd met een dameshoofd in profiel.
Deux appliques en bronze doré à deux points lumineux, style Empire, décor de tête de femme en profile.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/120 -
#658
Een paar bordjes van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages en bloemen op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt. Eén met randschilfer.
Paire de petites assiettes en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages et de fleurs sur fond bleu clair. Marque sous la base. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 35/45 -
#468
Een paardenkar en en ossenkar van fijn gesculpteerd ivoor.
Deux charrues en ivoire sculpté.No longer availableDim. l: 12 cmEstimate: € 20/30