Other lots in this auction
-
#579
“Sun”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
”Sun”. Acrylique sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#112
Een voorstelling van de herenhoeve en het wapenschild van Guilielmus Van der Maelen. Gedateerd Leuven, 5 juli 1786.
Une représentation de la ferme et l’écusson de Guilielmus Van der Maelen. Daté Louvain, 5 juillet 1786.No longer availableDim. 79 x 68 cmEstimate: € 100/150 -
#486Mahal
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 232 cmEstimate: € 100/120 -
#795Made in England
Twee dezelfde etuis van bruin leder. Eén met een kaartenspel en één met schoenpoets en borstel.
Deux étuis semblables en cuir brun. L’un contenant un jeu de cartes, l’autre une brosse et une boîte à cire.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#740
Een zilveren armband met gouden bolletjes.
Un bracelet en argent et boules en or.No longer availableDim. 17,56 gEstimate: € 100/150 -
#200
Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,66 ct. VS.
Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 3,66 ct. VS.No longer availableDim. 21,18 gEstimate: € 3500/3800 -
#767
Vier diverse karaffen van kleurloos kristal en glas.
Quatre carafes en verre et cristal incolores.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 50/60 -
#515Epice
Twee verschillende sjaals van linnen en katoen.
Deux châles différents en lin et coton.No longer availableDim. 100 x 200 en 180 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#178Vic GentilsPeriod: 1919 - 1997
Een triptiek in brons. Gesigneerd en genummerd 55/197.
Un triptyque en bronze. Signé et numéroté 55/197.No longer availableDim. 23 x 13 cmEstimate: € 220/250 -
#473
Een lot boeken met betrekking tot Zuid-Afrika:- “De Zuid-Afrikaanse oorlog”. 1900.- “Bij de trekboeren van Zuid-Afrika”.- “Les exploits des Jeunes Boërs”. - 12 uitgaves van het “Suid-Afrikaanse Panorama”.
Un lot de livres en relation avec l’Afrique du Sud:- “De Zuid-Afrikaanse oorlog”. 1900.- “Bij de trekboeren van Zuid-Afrika”.- “Les exploits des Jeunes Boërs”.- 12 exemplaires du “Suid-Afrikaanse Panorama.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#18
Drie Brafa catalogi en een boek over het werk van Guy Vandenbranden.
Trois catalogues Brafa et un livre en relation avec Guy Vandenbranden.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#504
“Zon over de zee”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/100 buiten de plaat.
”Soleil au dessus de la mer”. Une lithographie. Signée et numérotée 31/100 hors planche.No longer availableDim. 61 x 42 cmEstimate: € 40/60