Other lots in this auction
-
#412Een Perzische gouache op papier.
Une gouache persane sur papier.No longer availableDim. 26 x 21,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#101Een bronzen schouwpendule in eclectische stijl met geëmailleerde romeinse cijfers. Met sleutel en slinger.
Pendule de cheminée en bronze de style éclectique à chiffres romains émaillés. Avec clé et pendule.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#415“Amanecer”. Een gestileerd bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.
"Amanecer". Statuette stylisée en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#554H Vermeire (?)“Man nabij de houtstapel.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.
"Homme près du tas de bois." Huile sur toile. Signée et datée 1898.No longer availableDim. 31 cm x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#96Een klein secretaire van gefineerd hout in Régencestijl versierd met siervazen van marqueterie met een klapblad met boekenruggen in trompe l’oeil.
Petit bureau en bois de placage de style Régence à décor de vases décoratifs en marqueterie avec abattant aux dos de livre en trompe l'oeil.No longer availableDim. 115 x 55 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#402Een Perzisch parabel met gouacheschildering op papier.
Une parabole persane avec peinture à la gouache sur papier.No longer availableDim. 11 x 11,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#502Boch Frères Keramis - La LouvièreEen uitgebreid aardewerken eetservies met decor ‘Dordrecht’, bestaande uit 17 diepe borden, 12 grote borden, 12 kleine borden, 12 kopjes en onderbordjes, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje, een diepe schaal, drie schotels in verschikkende groottes, een fruitschaal, een sauskom en een grote en een kleine terrine. Onderaan gemerkt.
Un vaste service de table en faïence à décor "Dordrecht", composé de 17 assiettes creuses, 12 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 12 tasses et soucoupes, une théière, un sucrier, un pot à lait, un bol profond, trois soucoupes de différentes tailles , un bol à fruits , un bol à sauce et une grande et une petite terrine. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#230Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,40 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,40 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#56Een albasten zuiltje.
Une colonne d'albâtre.No longer availableDim. h:106 cmEstimate: € 50 / 80 -
#146Een eikenhouten commode met drie laden.
Commode en chêne à trois tiroirs.No longer availableDim. 97 x 132 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#510Actua GenèveEen 18 K geelgouden herenhorloge zonder polsband.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct sans bracelet.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#643Een paar metalen obelisken, versierd met Franse lelies.
Une paire d'obélisques en métal, décorés de lys français.No longer availableDim. H: 65cmEstimate: € 200 / 240

