#211Een lot van 5 varia sierborden en schaal.
#5Gr. De Busccher“Gevelzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#39Een paar vintage houten dobbelsteen boekensteunen.
#178Een lot van 4 vintage aardewerken voorraadpotjes met metalen deksel.
#232Een lot van 6 eieren van verschillende steensoorten op vergulde sokkel.
A lot of 6 eggs made of various types of stone on a gilded base.No longer availableOnline onlyDim. h +- 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#123Een bronzen beeldje van een ridder.
#227Een geslepen kristallen decanteerkaraf. Onderaan gemerkt.
#210Een lot van 8 varia sierborden.
#187Een paar kleine koperen kandelaars, naar oud voorbeeld.
#173Een biscuit wijwatervat met kruisdragende Christus. Eén vinger ontbreek.
A biscuit holy water font with Christ carrying the cross. One finger missing.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 40