Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie verzamelalbums met betrekking tot de koninklijke familie, vooral Koningin Astrid.

Een lot van drie verzamelalbums met betrekking tot de koninklijke familie, vooral Koningin Astrid.

205
Catalogue #205
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #81

    Een lot van vier boeken. “Schilderkunst van A tot Z”, “Het Impressionisme”, “Snelle auto’s”, “De auto, toen en nu”.

    A lot of four books. “Painting from A to Z”, “Impressionism”, “Fast cars”, “The car, then and now”.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #258

    Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.

    A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 & 9 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #208

    Een lot van 5 biscuit beeldjes met mandjes, versierd met divers decor in het reliëf. Beige mand met meerdere manco’s.

    No longer available
    Online only
    Dim. H: 9-24 cm
  • #66
    Goebel, Germany

    “Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.

    "Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #267

    Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.

    Une paire de chenets en laiton avec des têtes de lion aux anneaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:50cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #124

    Een verzilverd bekerhoudertje met blauwglazen beker binnenin. Gemerkt bovenrand ongekend.

    A silver plated cup holder with a blue glass cup inside. Marked top edge unknown.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #256

    Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 80
  • #12

    Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.

    A geisha of multicolored porcelain. Cracked in the middle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #105

    Een lot van 2 porseleinen putto boeksteunen. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A lot of 2 porcelain putto bookends. Marked and numbered at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 11cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #127
    Solido

    Twee modelauto’s op schaal 1:43: - Cadillac Van. - Alfa Romeo Spider 1999. In originele doosjes. We voegen er een Porsche 930 zonder doosje aan toe.

    Two 1:43 scale model cars: - Cadillac Van. - Alfa Romeo Spider 1999. In original boxes. We add a Porsche 930 without a box.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #63

    Een lot met boekje van Koningin Astrid en fotoalbum, gedateerd 1935.

    A lot with Queen Astrid's booklet and photo album, dated 1935.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #88
    Viners of Sheffield

    Een verzilverd metalen theepotje.

    A silver plated metal teapot.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online-Only Varia 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More