Other lots in this auction
-
#81Een lot van vier boeken. “Schilderkunst van A tot Z”, “Het Impressionisme”, “Snelle auto’s”, “De auto, toen en nu”.
A lot of four books. “Painting from A to Z”, “Impressionism”, “Fast cars”, “The car, then and now”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#258Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35 / 45 -
#208Een lot van 5 biscuit beeldjes met mandjes, versierd met divers decor in het reliëf. Beige mand met meerdere manco’s.
No longer availableOnline onlyDim. H: 9-24 cm -
#66Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#267Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.
Une paire de chenets en laiton avec des têtes de lion aux anneaux.No longer availableOnline onlyDim. H:50cmEstimate: € 80 / 120 -
#124Een verzilverd bekerhoudertje met blauwglazen beker binnenin. Gemerkt bovenrand ongekend.
A silver plated cup holder with a blue glass cup inside. Marked top edge unknown.No longer availableOnline onlyDim. 14,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#256Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#12Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
A geisha of multicolored porcelain. Cracked in the middle.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#105Een lot van 2 porseleinen putto boeksteunen. Onderaan gemerkt en genummerd.
A lot of 2 porcelain putto bookends. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 11cmEstimate: € 35 / 45 -
#127SolidoTwee modelauto’s op schaal 1:43:- Cadillac Van.- Alfa Romeo Spider 1999.In originele doosjes.We voegen er een Porsche 930 zonder doosje aan toe.
Two 1:43 scale model cars: - Cadillac Van. - Alfa Romeo Spider 1999. In original boxes. We add a Porsche 930 without a box.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#63Een lot met boekje van Koningin Astrid en fotoalbum, gedateerd 1935.
A lot with Queen Astrid's booklet and photo album, dated 1935.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#88Viners of SheffieldEen verzilverd metalen theepotje.
A silver plated metal teapot.No longer availableOnline onlyDim. h 17 cmEstimate: € 20 / 30

