#111Een houten klokje naar Art Deco model, 1945
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#182Houten kinderstoeltje.
#102Een vintage glazen vaas. Signatuur onduidelijk onderaan.
#49Een biscuit beeldje met 3 putto’s op vergulde voet.“Allegorie op de oogst”
A biscuit figurine with 3 puttos on a gilt base. “Allegory of the Harvest”No longer availableOnline onlyDim. 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#52Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
#161Een lot van 4 porseleinen beeldjes met divers thema gesculpteerd.
#147Matchbox Dinky CollectionTwee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-9 1949 Land Rover- DY-9B 1949 Land RoverIn originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-9 1949 Land Rover - DY-9B 1949 Land Rover In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#207Een blikken speelgoedkeukentje en een plastic flipperspel.
No longer availableOnline only