Similar lots by type
-
#313Een messingen bureaulamp met een glazen kap. Omstreeks 1900. Gemerkt ‘Blanchaud’(?). Bedrading vernieuwd.
Une lampe de bureau avec abat-jour en verre. +- 1900. Porte la marque ‘Blanchaud’. Circuit électrique refait.No longer availableDim. h:40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#836Twee verschillende koperen lampvenoeten, waarbij één deels witgepatineerd en één met vier lichtpunten.
Deux pieds de lampe différents en cuivre, dont un partiellement en blanc patiné et l’autre à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 75 & 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#842Een hallustertje met drie lichtpunten, gedragen dor kariatiden en met een albasten coupe.
Un petit lustre de vestibule à trois points lumineux, porté par des cariatides, et avec une coupe en albâtre.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#698Een paar leeslampen.
Une paire de lampes de lecture.No longer availableDim. h.59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#377Een inktstel en een brievenhouder van vol messing.
Un encrier et porte-lettres en laiton plein.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#138Een lamp van bruingepatineerd kunststof in de vorm van een Flamingo met vleugels van glas in lood als kap.
Une lampe en plastique en forme de flamingo aux ailes en verre et plomb comme abat-jour.No longer availableDim. h: 88 mEstimate: € 240 / 320 -
#381Een paar bronzen kandelaars met een voorstelling van Adam en Eva.
Une paire de chandeliers, représentation d’Adam et Eve.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#809Een bronzen hanglantaarn.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 105 cmEstimate: € 460 / 500 -
#716Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#813Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150 / 200 -
#231Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700 / 800 -
#422Een lot van vier verschillende fotokaders van brons en messing.
Un lot de quatre cadres à photos en bronze et laiton.No longer availableDim. h: 24 - 59 cmEstimate: € 40 / 50 -
#560Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.
Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (un abat-jour est endommagée). XIXième siècle.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 180 -
#420Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.
Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 35 / 45 -
#470Een koperen luchter met glazen kapjes.
Un lustre aux abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#782Een Mazarinluchter van verguld hout met acht lichtarmen.
Un lustre Mazarin à huit bras.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 100 / 180 -
#178Een paar Art Deco tafellampen.
Un paire de lampes de table Art Déco.No longer availableDim. h.68 cmEstimate: € 360 / 400 -
#438Drie Japanse voorwerpen van messing, bestaande uit een brievenopener, een helmmontuur en een pijp.
Trois objets japonais en laiton, comprenant un ouvre-lettres, une pipe et une monture de casque.No longer availableDim. l: 12, 26 & 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#301Een retro bureaulamp van metaal.
Une lampe de bureau en métal. Retro.No longer availableDim. h:65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#653Een groot en een klein Chinees juwelenkabinetje met messingen beslag en versierd met opengewerkte plaquettes van jade.
Un grand et un petit coffret à bijoux chinois, montures en laiton et plaquettes ajourées en jade.No longer availableDim. h: 18 & 24 cmEstimate: € 120 / 140 -
#397Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180 / 220 -
#831Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.
Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#450Een klein metalen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#644Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#115Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten in hartvorm gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants en forme de coeur ayant un poids total de +- 1 ct.No longer availableDim. 5,96 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#264Egard WiethasePeriod: 1881-1965“Stilleven met bloemen, pompoen en meloen. Gesigneerd en gedateerd 1922.
”Nature morte, potiron, fleurs et melon”. Signé et daté 1922.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 240 / 360 -
#304Een lotelingenstok van Italiaans glas met een rode lijn binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne rouge à l’intérieur et un ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 40 / 50 -
#579De Poortere“Geometrische compositie.” Lithografie. E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition géométrique”. Une lithographie. Signature E.A. hors planche.No longer availableDim. 38 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#668Een Madonna met kind en twee verschillende bustes van gesculpteerd Afrikaans ivoor, waarbij twee op houten sokkeltjes. Eerste helft XXe eeuw.
Une Vierge à l’Enfant et deux bustes différents en ivoire d’Afrique taillé, dont deux sur socles en bois.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#812Een gazelleschedel met muurbevestiging.
Un crâne de gazelle avec une attache murale.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 100 / 150 -
#791Een mahoniehouten tafel met zes gedraaide poten en zes bijhorende stoelen. Zes verlengbladen.
Une table en acajou à six pieds torsadés et six chaises assorties. Six allonges.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#519Een schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel en bloemen. Schilfer.
Une coupelle en porcelaine de Chine, décor polychrome d’un oiseau et fleurs. Eclat.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 50 / 70 -
#609Ludo HuysPeriod: 1947 - 2007“Dialoog” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 07.’92.
”Dialogue”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 07.’92.No longer availableDim. 43 x 37 cmEstimate: € 220 / 240 -
#795Een Antiek Pakistaans karpetje.
Une carpette pakistanaise antique.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 25 / 35 -
#776Een reeks van vier in elkaar passende tafeltjes van hardhout.
Une série de quatre tables gigognes en bois dur.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#49Constant (Van de Velde)“Begijnhof te Mechelen.” Olieverf op doek zonder kader. Gesigneerd. Kleine verzakking.
”Béguinage à Malines”. Huile sur toile, sans cadre. Signée. Petit affaissement.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120

