Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.

Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.

Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.
Dim. H. 110 cm
SKU: 1906180435.
Categories: Koper, Verlichting.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #435
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #313

    Een messingen bureaulamp met een glazen kap. Omstreeks 1900. Gemerkt ‘Blanchaud’(?). Bedrading vernieuwd.

    Une lampe de bureau avec abat-jour en verre. +- 1900. Porte la marque ‘Blanchaud’. Circuit électrique refait.
    No longer available
    Dim. h:40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #836

    Twee verschillende koperen lampvenoeten, waarbij één deels witgepatineerd en één met vier lichtpunten.

    Deux pieds de lampe différents en cuivre, dont un partiellement en blanc patiné et l’autre à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 75 & 85 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #842

    Een hallustertje met drie lichtpunten, gedragen dor kariatiden en met een albasten coupe.

    Un petit lustre de vestibule à trois points lumineux, porté par des cariatides, et avec une coupe en albâtre.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #698

    Een paar leeslampen.

    Une paire de lampes de lecture.
    No longer available
    Dim. h.59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #377

    Een inktstel en een brievenhouder van vol messing.

    Un encrier et porte-lettres en laiton plein.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #138

    Een lamp van bruingepatineerd kunststof in de vorm van een Flamingo met vleugels van glas in lood als kap.

    Une lampe en plastique en forme de flamingo aux ailes en verre et plomb comme abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 88 m
    Estimate: € 240 / 320
  • #381

    Een paar bronzen kandelaars met een voorstelling van Adam en Eva.

    Une paire de chandeliers, représentation d’Adam et Eve.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #809

    Een bronzen hanglantaarn.

    Une lanterne à suspension en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 105 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #716

    Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.

    Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #813

    Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.

    Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.
    No longer available
    Dim. Ø: 64 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #231

    Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h:80 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #422

    Een lot van vier verschillende fotokaders van brons en messing.

    Un lot de quatre cadres à photos en bronze et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 24 - 59 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #560

    Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.

    Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (un abat-jour est endommagée). XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #420

    Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.

    Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.
    No longer available
    Dim. H. 70 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #470

    Een koperen luchter met glazen kapjes.

    Un lustre aux abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 70 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #782

    Een Mazarinluchter van verguld hout met acht lichtarmen.

    Un lustre Mazarin à huit bras.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #178

    Een paar Art Deco tafellampen.

    Un paire de lampes de table Art Déco.
    No longer available
    Dim. h.68 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #438

    Drie Japanse voorwerpen van messing, bestaande uit een brievenopener, een helmmontuur en een pijp.

    Trois objets japonais en laiton, comprenant un ouvre-lettres, une pipe et une monture de casque.
    No longer available
    Dim. l: 12, 26 & 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #301

    Een retro bureaulamp van metaal.

    Une lampe de bureau en métal. Retro.
    No longer available
    Dim. h:65 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #653

    Een groot en een klein Chinees juwelenkabinetje met messingen beslag en versierd met opengewerkte plaquettes van jade.

    Un grand et un petit coffret à bijoux chinois, montures en laiton et plaquettes ajourées en jade.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 24 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #397

    Een grote industriële lamp.

    Grande lampe industrielle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #831

    Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.

    Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #450

    Een klein metalen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en métal à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #644

    Een Vlaamse kroon van messing tien lichtarmen en bovenaan getooid met een Habsburgse adelaar.

    Lustre dite couronne flamande en laiton à dix bras de lumière et surmonté d’un aigle autrichien.
    No longer available
    Dim. H. 100 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #115

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten in hartvorm gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants en forme de coeur ayant un poids total de +- 1 ct.
    No longer available
    Dim. 5,96 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #264
    Egard Wiethase
    Period: 1881-1965

    “Stilleven met bloemen, pompoen en meloen. Gesigneerd en gedateerd 1922.

    ”Nature morte, potiron, fleurs et melon”. Signé et daté 1922.
    No longer available
    Dim. 46 x 60 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #304

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met een rode lijn binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit en verre italien avec une ligne rouge à l’intérieur et un ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 102 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #579
    De Poortere

    “Geometrische compositie.” Lithografie. E.A. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Composition géométrique”. Une lithographie. Signature E.A. hors planche.
    No longer available
    Dim. 38 x 24,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #668

    Een Madonna met kind en twee verschillende bustes van gesculpteerd Afrikaans ivoor, waarbij twee op houten sokkeltjes. Eerste helft XXe eeuw.

    Une Vierge à l’Enfant et deux bustes différents en ivoire d’Afrique taillé, dont deux sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #812

    Een gazelleschedel met muurbevestiging.

    Un crâne de gazelle avec une attache murale.
    No longer available
    Dim. l: 85 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #791

    Een mahoniehouten tafel met zes gedraaide poten en zes bijhorende stoelen. Zes verlengbladen.

    Une table en acajou à six pieds torsadés et six chaises assorties. Six allonges.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #519

    Een schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel en bloemen. Schilfer.

    Une coupelle en porcelaine de Chine, décor polychrome d’un oiseau et fleurs. Eclat.
    No longer available
    Dim. l: 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #609
    Ludo Huys
    Period: 1947 - 2007

    “Dialoog” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 07.’92.

    ”Dialogue”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 07.’92.
    No longer available
    Dim. 43 x 37 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #795

    Een Antiek Pakistaans karpetje.

    Une carpette pakistanaise antique.
    No longer available
    Dim. 98 x 96 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #776

    Een reeks van vier in elkaar passende tafeltjes van hardhout.

    Une série de quatre tables gigognes en bois dur.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #49
    Constant (Van de Velde)

    “Begijnhof te Mechelen.” Olieverf op doek zonder kader. Gesigneerd. Kleine verzakking.

    ”Béguinage à Malines”. Huile sur toile, sans cadre. Signée. Petit affaissement.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More