Similar lots by type
-
#1014
Een houten kapelletje met gipsen heiligenbeeld.
Petite chapelle contenant un saint en plâtre.No longer availableDim. H: 102 cmEstimate: € 25/50 -
#46Kashgai
Een wollen Kelim.
Kilim en laine.No longer availableDim. 150 x 86 cmEstimate: € 100/120 -
#121
Lot van vijf schelpen en een koraal.
Lot de cinq coquilles et un corail.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#943
Een paar bas reliëfs voorstellende een moeder en een jonge sater. Hout en gips. Lichte beschadigingen aan de nek/hanger.
Une paire de bas-reliefs représentant une mère et enfant satire. Bois et plâtre. Légers dégâts au cou.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/120 -
#153Delvaux
Een lederen handtas met beschermhoes.
Sac à main en cuire avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#988
Gietijzeren deurbel getooid met een koe.
Une sonnette en fonte, décoration de vache.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#450Mahal
Oosters wollen tapijt met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine à motif géométrique. Noué main. Usures.No longer availableDim. 263 x 165 cmEstimate: € 100/120 -
#499Luk de CaluwéPeriod: °1943
“Lachende man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Homme riant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 69 cmEstimate: € 100/120 -
#712
Een achthoekige cachepot van Moustier, XVIIIe eeuw. Onderaan gebarsten. We voegen er een XVIIIe eeuws Delfts bordje aan toe. Gemerkt Van den Briel. Restauratie.
Un cache-pot hexagonal de Moustier, XVIIIième siècle. Cassure en bas. Nous ajoutons une petite assiette de Delft du XVIIIième siècle. Marque: Van den Briel.No longer availableDim. h: 18 cm & Ø: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#122J. Becker
Een paar ovale kinderportretten. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.
Paire de portraits d’enfants ovales. Pastel sur papier. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#626
Een gefineerd bijzetkastje met een marmeren blad en het deurtje geflankeerd door twee zuiltjes.
Meuble d’appoint en bois de placage à tablette en marbre et ouvrant à une porte flanquée de deux colonnettes.No longer availableDim. 79 x 39 cmEstimate: € 180/200 -
#533
Een buikvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van en bloesemende struik. Gemonteerd als lampenvoet met messingen montuur en voet.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de branches fleuries. Monté en lampe en laiton.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80/100 -
#932Ogata GekkoPeriod: 1859-1920
“Geisha’s”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.
”Geishas.” Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle. Signée.No longer availableDim. 35 x 23,5 cmEstimate: € 100/140 -
#1068
Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#518
Een zwartgepatineerde credenza met een fijn gesculpteerd decor van figuren. Bovenaan één deur en onderaan een tussenblad. Frankrijk, XIXe eeuw.
Crédence en bois noirci à décor finement sculpté de personnages. Le dessus ouvrant à une porte, le dessous à entretoise. France, XIXe siècle.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 200/300 -
#799
Een ronde piëdestal van gefineerd hout met tussenblad en versierd met sober inlegwerk.
Un piédestal rond en bois de placage avec entretoise et décor incrusté sobre.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40/60 -
#869
Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, grotendeels met verzilverde monturen.
Un lot d'objets en cristal et verre, certaines pièces avec montures argentées.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#408
Een lot van vijf hoornvaasjes van Brussels porselein, waarbij er twee een paar vormen.
Lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant une paire.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 25/50