Similar lots by type
-
#68
Een replica van een frenologische buste naar het model van Lorenzo Niles Fowler.
Réplique d’un buste phrenologique d’après un modèle de Lorenz Niles Fowler.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 30/50 -
#194
Groot mechanisch wandtapijt.
Grand tapis mural mécanique.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 340 x 146 cmEstimate: € 100/160 -
#191
“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 87 x 43 cmEstimate: € 140/200 -
#127
Een lot van drie doosjes: Eén van hout met koperbeslag en een lotus van jade in het deksel, één van blik met een gedreven koperen deksel en één van bakeliet met een bloemendecor.
Lot de trois boîtes dont une en bois à décor en cuivre et une fleur de lotus en jade sur le couvercle, une en tôle à couvercle en cuivre repoussé et une en bakelite à décor de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. b: 17, 22 & 16 cmEstimate: € 30/50 -
#115
Een lot diertjes, bestaande uit een hond van aardewerk, een aardewerken kandelaar in de vorm van een olifant, een metalen asbak met een olifantje en een Chinees bronzen paardje.
Lot d’animaux comprenant un chien en faïence, un candélabre en faïence en forme d’éléphant, un cendrier en métal avec un éléphant et un petit cheval chinois en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 20 cmEstimate: € 40/60 -
#132
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit een kruikje, een kan en een kandelaar van kobaltblauw porselein, waarbij de laatste met koperen monturen en een siervaas met groene fond.
Lot de faïences et de porcelaines comprenant une cruche, une verseuse et un bougeoir en porcelaine bleu cobalt, le dernier aux montures en cuivre et un vase à fond vert.No longer availableOnline onlyDim. h:20 - 34 cmEstimate: € 20/30 -
#187Julien Severin
“Fruitkraam”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
“Le marchand de fruits”. Eau-forte. Signée hors planche et E.A.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 16 cmEstimate: € 20/30 -
#180
Twee Indische gouaches met personages.
Deux gouaches indiennes aux personnages.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 19 en 28 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#181
Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#70
“Putto met karretje”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Putto et charrette”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 20/25 -
#87
“Moeder met kind op ezel” & “Edel koppel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit.
“Mère et enfant sur un âne” et “Couple élégant”. Trois statuettes en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 20/25 -
#182René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 45 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#144
Vier paar slabestekken van verzilverd metaal en been, Waarvan twee met hoornen handvat.
Quatre couverts de salade en métal argenté et os. Deux aux manches en corne.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 28 cmEstimate: € 20/25 -
#62
Vier messingen kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Quatre candélabres en laiton dont deux formant une paire.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#162
Een gevarieerd lot wijwatervaatjes en andere religieuze voorwerpen in diverse soorten en uitvoeringen.
Lot varié de bénitiers et autres objets religieux.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Estimate: € 60/90 -
#184J. Andries
“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#58
Een kat en een zeehondje van monochroom wit biscuit, waarbij het tweede een uitgave van de Franklin Mint uit 1987.
Chat et phoque en biscuit monochrome blanc dont le deuxième par Franklin Mint 1987.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 7 cmEstimate: € 20/25 -
#114
Een inktstelletje van blauw en wit aardewerk en koper. Inktpot manco.
Encrier en faïence bleue et blanche et cuivre. Récipient manque.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/25 -
#193
Drie kleine mechanische wandtapijten.
Trois tapisseries mécaniques.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 150/200 -
#57
Een lot van vier verschillende kleine sierjardinières van monochroom wit biscuit, telkens versierd met figuurtjes. Twee met kleine randschilfertjes.
Lot de quatre jardinières en biscuit monochrome blanc décorées de personages. Deux aux petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 17 cmEstimate: € 10/15 -
#170
Een gevarieerd lot fotokaders van hout en messing. Enkele beschadigingen.
Lot de cadres à photographies en bois et en laiton. Quelques accidents.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 50/70 -
#125Becker, Brussel
Een oude weegschaal van messing en hout.
Ancienne bascule en laiton et bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 42 cmEstimate: € 25/30 -
#112
“Jonge vrouw met hondje”. Een groep van bruingepatineerd plaaster. We voegen er een marmeren sokkel aan toe.
“Jeune femme et son petit chien”. Groupe en plâtre à patine brune. Nous ajoutons un socle en marbre.No longer availableOnline onlyDim. l: 39 cmEstimate: € 25/50 -
#59
Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit twee koppeltjes met kleine sierjardinières en een meisjesbuste.
Lot de biscuits monochromes blancs dont deux couples aux petites jardinières et un buste de fille.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#7
Een lot van vijf gemberpotjes met blauwe landschapsdecors. Geen deksels.
Lot de cinq pots à gingembre aux paysages. Sans couvercles.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/25 -
#152
Een lot kristal en glas, bestaande uit een coupe op voet, een tafelsetje, veertien verschillende stoppen van karaffen en een vaasje van glaspasta.
Lot de cristaux et de verres comprenant une coupe sur piédouche, une garniture de table, quatorze bouchons divers de carafes et un petit vase en pâte de verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#48Longwy
Een souvenirschotel van meerkleurig porselein met zichten op Luxemburg. Achteraan gemerkt.
Plat de souvenir en porcelaine polychrome aux vues de Luxembourg. Marque au verso.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 cmEstimate: € 25/30 -
#49
Een paar designkruiken van meerkleurig geglazuurd aardewerk, waarbij de kleinste met gestileerde gezichten en de andere met een schild en heraldische leeuwen.
Paire de cruches design en faïence à glaçure polychrome dont la plus petite aux visages stylisés et l’autre aux bouclier et lions héraldiques.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 & 53 cmEstimate: € 30/50 -
#178J. Seghers
“Winters molenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Moulins sous la neige”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 14,5 x 21,5 cmEstimate: € 20/30 -
#99
Drie inktstellen, resp. van brons, messing en zamak, waarbij de laatste met een beeld van een paard. Zonder recipiënten.
Trois encriers en bronze, laiton et régule respectivement, le dernier surmonté d’un cheval. Sans récipients.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/50 -
#65
Een schotel van Satsuma-aardewerk met een handgeschilderd decor van een pauw.
Plat en faïence de Satsuma à décor d’un paon peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 20/25 -
#101
Een lot Chinees porselein, bestaande uit een eirond dekselvaasje, een kopje met schoteltje, een bol vaasje, een canton balustervaasje, een dekseldoosje, een schoteltje op voet, een bord van cantonporselein en een XVIIIe eeuws bord met een blauw en wit decor. We voegen er een een vaasje van gesculpteerd speksteen aan toe.
Lot de porcelaines de Chine dont un vase couvert ovoïde, une tasse et soucoupe, un vase pansu, un vase Canton, une boîte, un plat sur piédouche, une assiette de Canton et une assiette du XVIIIe siècle en bleu et blanc. Nous ajoutons un petit vase en pierre de lard sculptée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/30 -
#151
Een paar bronzen appliques in Lodewijk XVI-stijl met glazen kapje in de vorm van een vlam. Eén bevestigingsschroef gebroken.
Paire d’appliques en bronze de style Louis XVI et aux abat-jour en forme de flamme. Un vis à remplacer.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#177L. Laforce
Een paar hoevezichten. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1913 & 1914.
Quelques paysages fermiers. Huile sur toile. Signées et datées 1913 et 1914.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 27 cmEstimate: € 100/160 -
#33
Een dekselvaasje van Delfts aardewerk met een meerkleurig Chinees decor. XVIIIe eeuw. Kleine restauraties. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence de Delft à décor chinois polychrome. XVIIIe siècle. Petits restaurations, marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#123
Twee reliëfs van rood koper met een afbeelding van Onze Lieve Vrouw en Christus met de doornkroon.
Deux reliefs en cuivre rouge représentant une Sainte Vierge et un Christ à la couronne d’épines.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 18 cmEstimate: € 20/25