Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie wijwatervaatjes van brons en messing, waarbij één verzilverd. XVIIIe eeuw of ouder.

Een lot van drie wijwatervaatjes van brons en messing, waarbij één verzilverd. XVIIIe eeuw of ouder.

Un lot de trois bénitiers en bronze et laiton, dont un plaqué argent. XVIIIe siècle ou plus vieux.
Dim. h: 9 - 20 cm
SKU: 9903210117.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #117
Estimate: € 140 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #188

    Cocktailshaker van gedreven en geciseleerd zilver versierd met bloemenfriezen rond uitsparingen met personages en vogels. Perzië, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    Shaker à cocktail en argent martelé et ciselé à décor de frises florales autour des renfoncements avec personnages et oiseaux. Perse, milieu du XXe siècle. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm - 541 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #178

    “Emanuel Filibert van Savoye”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar het monument te Turijn uit 1838, ontwerp van Carlo Marochetti. Met bronsgarantiestempel.

    Emanuel Filibert de Savoie . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après le monument de Turin de 1838, dessinée par Carlo Marochetti. Avec cachet de garantie en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #679

    Een lot van vijf antropomorfe whiskykruikjes van meerkleurig Engels aardewerk. Eén gemerkt Hereford.

    Un lot de cinq pichets à whisky anthropomorphes en poterie anglaise multicolore. Un marqué Hereford.
    No longer available
    Dim. ca 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #389
    André Goezu
    Period: °1939

    Twee kleurenlitho’s, beide gesigneerd en genummerd 50/60 buiten de plaat.

    Deux lithographies en couleurs, signées et numérotées 50/60 hors planche.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #567

    Een driedelig schouwgarnituur van meerkleurig Japans porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en een dekselvaasje.

    Une gariture de cheminée trois pièces en porcelaine japonaise multicolore, composé de deux vases balustre et d'un petit vase avec couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #633

    Een lot Franstalige stripverhalen en tijdschriften. Tintin Spécial, Albums van Spirou e.a.

    Lot très varié d’albums de bandes dessinées et d’hébdomadaires en Français. Tintin Spécial, Albums de Spirou e.a.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #654

    Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.

    Un masque en bois africain polychrome.
    No longer available
    Dim. (h: 71 cm)
    Estimate: € 50 / 70
  • #41

    Een lotje van drie kruikjes van steengoed, waarbij twee XVIIIe eeuwse en één bodemvondst uit de middeleeuwen. gerestaureerd.

    Un lot de trois cruches en grès, dont deux du XVIIIe siècle et une découverte archéologique du Moyen Âge. Restauré.
    No longer available
    Dim. 12,5 & 15,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #296

    Neo-gotische luchter van brons met 8 armen, versierd met een Madonna met Kind.

    Lustre néogothique en bronze à 8 bras, décoré d'une Vierge à l'Enfant.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 70
  • #479

    Een paar terracotta beelden van geisha’s met sporen van polychromie.

    Une paire de statues en terre cuite de geisha avec des traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. (h: 33 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #444
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Vlakkencomposities”. Gemengde techniek op doek. Beide gesigneerd en één gedateerd ‘97.

    Compositions géométriques . Technique mixte sur toile. Les deux signées et une datée 97.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #52
    Frank-Ivo Van Damme

    “Meisje met pop”; “De jongeling van Naïm”; “De wonderbare visvangst” & “Jezus weent over Jeruzalem”. Vier linosnedes. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    “Meisje met pop”; “De jongeling van Naïm”; “De wonderbare visvangst” & “Jezus weent over Jeruzalem” . Quatre linogravures. Tous signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 15 x 30 & 23 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More