#169“Moeder Gods met kind”. Een icoon met een rizza van verzilverd rood koper.
#302Een Oude Russische icoon.
Icône russe ancienne.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
“Mère de Dieu de Kazan”. Icône russe au riza en cuivre argenté aux détails émaillés. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 200 / 300
#287Een zilveren dekselpotje waarvan de buitenkant is opengewerkt en versierd met geëmailleerde karpers en bloemen en het deksel is versierd met geëmailleerde pioenrozen en bekroond met een amethist. Onderaan gemerkt. Japan.
Pot couvert en argent. L’extérieur ajouré et décoré de carpes émaillés et de fleurs. Couvercle décoré de pivoines émaillées et surmonté d’améthyste. Marque sous la base. Travail japonais.No longer availableDim. H 12 cmEstimate: € 180 / 240 -
#728Een lot van drie stukken gepetrifieerd hout.
Lot de trois pièces de bois pétrifié.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#762Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#757Een nachtkastje van gesculpteerd eikenhout met een rood marmeren blad.
Table de chevet en chêne sculpté à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 30° / 50 -
#687Een vaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van vogels en pioenrozen. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase en porcelaine polychrome et doré à décor d’oiseaux et de pivoines. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#411Drie rode en twee groene metalen lampenvoeten in empirestijl.
#216Een bed van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegd decor van kastanjetakken. Tijdperk art nouveau.
#608Een paar boekencovers van papier mâché versierd in bladgoud en polychromie met een voorstelling van galante scènes. Perzië, waarschijnliljk XIXde eeuw.
Une paire de couvertures de livre en papier mâché décorées en feuille d’or et polychromie représentant des scène galantes. Persan, probablement XIXe siècle.No longer availableDim. 37,7 x 24,5 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#44“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadiging.
“Vue de village”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 30 / 40 -
#361Een notenhouten tafelklok met messingen monturen. Naar de XVIIIde eeuw.
Pendule de table en noyer aux montures en laiton. D’après le XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#660Roskopf PatentEen gegraveerde art deco zakhorloge remontoir.
Remontoir art déco à boîtier gravéNo longer availableEstimate: € 50 / 100