Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van drie XIXde eeuwse Russische iconen met afbeeldingen van “Moeder gods van Kazan omringd door zes heiligen”, “Aartsengel Michaël en Maria” in koperen rizza en “Christus aan het kruis omringd door vier heiligen”. We voegen er een reproductie aan toe.

Een lot van drie Russische iconen met afbeeldingen van “Moeder Gods van Kazan omringd door zes heiligen”, “Aartsengel Michaël en Maria” in koperen riza en “Christus aan het kruis omringd door vier heiligen”. We voegen er een reproductie aan toe.

Lot de trois icônes russes représentant la Mère de Dieu de Kazan entourée de six saints, l’Archange Michel et Marie dans un riza en cuivre et le Christ crucifié entouré de quatre saints. Nous ajoutons une reproduction.
SKU: 1904160168.
Category: Icoon.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #168
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #169

    “Moeder Gods met kind”. Een icoon met een rizza van verzilverd rood koper.

    “Mère de Dieu de Kazan”. Icône au riza en cuivre rouge argenté.
    No longer available
    Dim. 21 x 17 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #302

    Een Oude Russische icoon.

    Icône russe ancienne.
    No longer available
    Dim. 27 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #301

    “Moeder Gods Kazanskaja”. Een Russisch icoon met riza van verzilverd koper met geëmailleerde details. XIXe eeuw.

    “Mère de Dieu de Kazan”. Icône russe au riza en cuivre argenté aux détails émaillés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 25 x 21 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #287

    Een zilveren dekselpotje waarvan de buitenkant is opengewerkt en versierd met geëmailleerde karpers en bloemen en het deksel is versierd met geëmailleerde pioenrozen en bekroond met een amethist. Onderaan gemerkt. Japan.

    Pot couvert en argent. L’extérieur ajouré et décoré de carpes émaillés et de fleurs. Couvercle décoré de pivoines émaillées et surmonté d’améthyste. Marque sous la base. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. H 12 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #728

    Een lot van drie stukken gepetrifieerd hout.

    Lot de trois pièces de bois pétrifié.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #762
    Herman Diels
    Period: 1903 - 1986

    “Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #757

    Een nachtkastje van gesculpteerd eikenhout met een rood marmeren blad.

    Table de chevet en chêne sculpté à tablette en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 30° / 50
  • #687

    Een vaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van vogels en pioenrozen. Gemonteerd als lampenvoet.

    Vase en porcelaine polychrome et doré à décor d’oiseaux et de pivoines. Monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #411

    Drie rode en twee groene metalen lampenvoeten in empirestijl.

    Trois pieds de lampes rouges et deux verts de style Empire.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #216

    Een bed van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegd decor van kastanjetakken. Tijdperk art nouveau.

    Lit en acajou et bouleau tâché décoré de branches de châtaigner incrustées. Epoque Art Nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #608

    Een paar boekencovers van papier mâché versierd in bladgoud en polychromie met een voorstelling van galante scènes. Perzië, waarschijnliljk XIXde eeuw.

    Une paire de couvertures de livre en papier mâché décorées en feuille d’or et polychromie représentant des scène galantes. Persan, probablement XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 37,7 x 24,5 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #44

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadiging.

    “Vue de village”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.
    No longer available
    Dim. 43 x 59 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #361

    Een notenhouten tafelklok met messingen monturen. Naar de XVIIIde eeuw.

    Pendule de table en noyer aux montures en laiton. D’après le XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #3

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit dertien borrelglaasjes, elf witte wijnglazen, vier rode wijnglazen en een champagnefluit. Met bijhorende karaf.

    Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant une carafe, treize goûtes, onze verres à vin blanc, quatre à vin rouge et une flûte à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #660
    Roskopf Patent

    Een gegraveerde art deco zakhorloge remontoir.

    Remontoir art déco à boîtier gravé
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More