“Mère de Dieu de Kazan”. Icône russe au riza en cuivre argenté aux détails émaillés. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#302Een Oude Russische icoon.
Icône russe ancienne.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#169“Moeder Gods met kind”. Een icoon met een rizza van verzilverd rood koper.
“Mère de Dieu de Kazan”. Icône au riza en cuivre rouge argenté.No longer availableDim. 21 x 17 cmEstimate: € 300 / 340
#731Een gepolierd stuk van een gefossiliseerde boomstam.
Lot de onze petites pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#440Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.
#128Een hallamp van messing en geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
#245Een paar wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en twee grote parels.
#511Twee vaasjes van cloisonné op rood koper met een meerkleurig decor van personages en vogels. Omstreeks 1900.
Deux petits vases en cloisonné sur cuivre rouge à décor polychrome de personnages et d’oiseaux. Vers 1900.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#629Georges Steel“Venezia ‘55” en “Firenze ‘55”. Twee Italiaanse stadszichten op board. Het eerste gesigneerd.
“Venezia ‘55” et “Firenze ‘55”. Deux vues de Venise sur carton. La première signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#171“Astrolabe, 1812”. Een schaalmodel van een Franse driemaster.
#558Een Chinese snuffbottle met een geëmailleerd decor van bloemen op koper. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum chinois à décor émaillé de fleurs sur cuivre. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200 / 300