#169
“Moeder Gods met kind”. Een icoon met een rizza van verzilverd rood koper.
#302
Een Oude Russische icoon.
Icône russe ancienne.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#301
“Mère de Dieu de Kazan”. Icône russe au riza en cuivre argenté aux détails émaillés. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 200 / 300
#145
Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.
#754Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#462
“Bloemenstilleven”. Een églomisé. Onduidelijk gesigneerd.
#96
Een vierdelig ‘nest of tables’ met gemarqueteerde bladen.
Suite de quatre tables gigognes à tablettes en marqueterie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#352
#89Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#751
Miroir en bois et plâtre doré de style Louis XIV.No longer availableDim. 102 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#776
Meuble à deux corps en placage d’acajou de style Louis-Philippe, le haut avec un tiroir en doucine.No longer availableDim. h: 156 cmEstimate: € 200 / 240 -
#38Marklin
#194
Une paire de tableaux contenant huit carreaux en faïence polychrome. Anvers (?), vers 1700.No longer availableDim. 49 x 48 cmEstimate: € 800 / 900 -
#213
Een jongen en een meisje. Bronzen groep.
#457
Plat oblong en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableEstimate: € 60 / 80