Other lots in this auction
-
#367Een geelkoperen beddenpan met gedraaide houten steel. (gebroken). Omstreeks 1800.
Un bassin de lit en cuivre jaune au manche torsadé. +- 1800. Manche cassé.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#212“Antverpiae Marchionatus et Dominium Mechliniae.” Een handgekleurde kopergravure, Allard. XVIIde eeuw.
”Antverpiae Marchionatus et Dominium Mechliniae”. Une gravure mise en couleurs à la main, Allard. XVIIième siècle.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220 / 240 -
#203Een paar cassolettes van wit marmer, versierd met bronzen monturen in de vorm van ramskoppen en bloemenguirlandes.
Une paire de cassolettes en marbre blanc, décoration de montures en bronze en forme de têtes de bélier et guirlandes fleuries.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 580 / 650 -
#604“Straatzicht”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Oepts ‘82’.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Porte la signature: ‘Oepts ‘82’.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 420 / 480 -
#663Oliekruikje van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une petite cruche à huile en faïence chinoise. Marque sous la base.No longer availableDim. H.12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#107Le TanneurEen lederen handtas met stofzak.
Un sac à main en cuir avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#648Uiltje van gepolychromeerd ivoor. Europees werk, eerste kwart XXste eeuw.
Petit hibou en ivoire polychrome. Travail européen, premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#167Een classicistische buste van brons.
Un buste en bronze classique.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#253Kandelaartje met cloisonné. Russisch werk.
Un petit candélabre en cloisonné. Travail russe.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#233Een taartschep van zilver met lemmet van verguld metaal en een lepeltje en vorkje van zilver. In originele doos.
Une pelle à tarte en argent à lame en métal doré et une cuillère et une fourchette en argent. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#650Een plaasteren vrouwenbuste. Een atelierstuk.
Buste de femme en plâtre. Pièce d’atelier.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#368Lot verzilverd metaal met diverse schotels, een ovenschaal met onderschotel en vuurvast glas. Diverse kleinere schaaltjes en onderzetters.
Un lot de métal argenté dont divers plats, un plat allant au four avec sous-plat et verre réfractaire. Divers petits plats et sous-plats.No longer availableEstimate: € 40 / 60

