#209C. De Busschere“Op het veld.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Sur le champ”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 100 cmEstimate: € 360 / 400 -
#384Een lot van zeven bruin glazen apothekerspotten in verschillende formaten.
#561“Vogel met jong”. Een art deco groep van aardewerk.
#528Afrikaans ritueel slagwapen.
#273Val St. LambertEen karaf en zes bijpassende glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Op presenteerspiegel. Gemerkt.
#521Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
#437Twee verschillende oude koperen lantaarns.
#589“Naakt”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Dooiewaard.
#293“Kinderkopje”. Een bronzen ornament op houten sokkel.
#680Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#242John Condé“Mrs. Fitzherbert.” Kleurengravure.
#61RP RadioEen oud staaldraad opnametoestel met een heel aantal spoelen met opnames. Belgische makelij.
Une ancienne caméra à fil d’acier et plusieurs bobines avec enregistrements. Fabrication belge.No longer availableEstimate: € 80 / 100