Similar lots by type
-
#762
“Grote mineralen encyclopedie” Rudolf Dud’a & Lubos Rejl. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1993.
“Grote mineralen encyclopedie” Rudolf Dud’a & Lubos Rejl. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1993.No longer availableEstimate: € 22/26 -
#735
Een lot van tien boeken met verschillende thema’s:- “De grote veldslagen”. - Cyril Falls. Ed. Amsterdam boek. - “Les maîtres de la peinture mondiale”.- “The complete Pirelli calendars”. Ed. Thames & Hudson, 2007. - “Luister van de Belgische munten”. Jos Philippen. Ed. Europa 1975.- “Inspiring interiors”. Piet Swimberghe. Ed. Lannoo, 2013.- “Stars of the screen”. Don Macpherson, Julie Wench & Louise Brody. Ed. Conran Octopus, 1990.- “Wijn en kaas van Europa”. Ed Spectrum, 1977.- “De stad (..)
Un lot de dix livres au sujets divers:- “De grote veldslagen”. - Cyril Falls. Ed. Amsterdam livre.- “Les maîtres de la peinture mondiale”.- “The complete Pirelli calendars”. Ed. Thames & Hudson, 2007.- “Luister van de Belgische munten”. Jos Philippen. Ed. Europa 1975.- “Inspiring interiors”. Piet Swimberghe. Ed. Lannoo, 2013.- “Stars of the screen”. Don Macpherson, Julie Wench & Louise Brody. Ed. Conran Octopus, 1990.- “Wijn en kaas van Europa”. Ed Spectrum, 1977.- “De stad Antwerpen”. 1(..)No longer availableEstimate: € 50/80 -
#177
“Biblia sacra”. Een oude Leuvense bijbel uit 1740 in lederen kaft. Met talrijke oude gravures. Kaft in slechte staat.
”Biblia sacra”. Une ancienne Bible datant de 1740 avec une couverture en cuir. Contenant des gravures anciennes. Couverture en mauvais état.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#739
Een lot boeken met betrekking tot Antwerpse kunstenaars:- “Jozef Kets”. Dirk. Stappaerts. 1982.- “Albert Poels”. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1978.- “Eugeen Van Mieghem, an artist of the people”. Erwin Joos. De Brauwere. Antwerpen, 1993.- “Alfred Ost, Affiches en posters”. Karl Scheerlinck. Ed. Pandora, 1997.- “Borgeroutse kunstenaars. Vier delen.
Un lot de livres en relation avec l’art anversois et artistes anversois:- “Jozef Kets”. Dirk. Stappaerts. 1982.- “Albert Poels”. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1978.- “Eugeen Van Mieghem, an artist of the people”. Erwin Joos. De Brauwere. Anvers, 1993.- “Alfred Ost, Affiches en posters”. Karl Scheerlinck. Ed. Pandora, 1997.- “Borgerhoutse kunstenaars”. En quatre volumes.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#772
“Frits van den Berghe”. Emile Langui. Ed. Mercatorfonds, 1968.
“Frits van den Berghe”. Emile Langui. Ed. Mercatorfonds, 1968.No longer availableEstimate: € 22/26 -
#39
“The frescoes of Giotto, illustrating the lives of the Virgin and our Saviour”. Een uitgave met 38 houtgravures. Ed. Arundel Society, 1860. Eén gescheurde pagina.
”The frescoes of Giotto, illustrating the lives of the Virgin and our Saviour”. Une édition avec 38 gravures sur bois. Ed. Arundel Society, 1860. Une page déchirée.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#347
“Histoire Romaine depuis la fondation de Rome”. 20 delen met fraaie uitvouwbare gravures. XVIIIe eeuw.
”Histoire Romaine depuis la fondation de Rome”. 20 volumes avec gravures dépliantes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#363
Een lot van negen XIXe eeuwse boeken met betrekking tot het recht en de maatschappij. Nederlands- en Franstalig.
Un lot de neuf livres du XIXième siècle en relation avec le droit de la société. En Néerlandais et Français.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#730
“Geschiedenis van Antwerpen”. Floris Prins. Nieuwe uitgave van de oorspronkelijke tekst van 1927 - 1948. Ed. Kultuur en Beschaving. Brussel, 1977. In negen delen.
”Geschiedenis van Antwerpen”; Floris Prins. Nouvelle édition du texte original de 1927 -1948. Ed. Kultuur en Beschaving.Bruxelles, 1977. En neuf volumes.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#412
“Ethnic jewelery from Africa, Asia and Pacific islands”. Ed. The Pepin Press. Amsterdam, 2008.
”Ethnic jewelry from Africa, Asia and Pacific islands”. Ed. the Pepin Press. Amsterdam, 2008.No longer availableEstimate: € 22/26 -
#781
“Georg Jensen reflections”. Twee mooi geïllustreerde catalogi. Rizzoli New York, 2014.
”Georg Jensen reflections”. Deux catalogues joliment illustrés. Rizzoli New York, 2014.No longer availableDim. 36 x 29 cmEstimate: € 25/40
Other lots in this auction
-
#630
Drie etnische beelden van gebeeldhouwd tropisch hout.
Trois sculptures ethniques en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 40 - 20 cmEstimate: € 100/120 -
#146
Een moderne ronde salontafel van messing met een zwart marmeren blad.
Une table de salon ronde en laiton et tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 37 cm Ø: 70 cmEstimate: € 220/240 -
#389Val Saint- Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25/40 -
#727
Een Chinees porseleinen theeserviesje, bestaande uit een theepot in de vorm van een olifant en met vier kopjes met ondertasjes.
Un petit service à thé chinois comprenant une théière en forme d’éléphant et quatre tasses avec sous-tasses.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#378
Een lot verzilverd en verguld bestek, bestaande uit dessertvorkjes, koffielepeltjes, grote en kleine messen, twee serveerlepels, een pollepel, kreeftenvorkjes, een flessenopener, een spiegeltje en vier suikertangetjes, waarbij één van zilver.
Un lot de couverts argenté et doré, comprenant des cuillères à dessert, des cuillères à café, des petits et grands couteaux, deux couverts de service, une louche, des fourchettes à homard, un ouvre-bouteille, un miroir et quatre pinces à sucre dont une en argent.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#124Alfred Van Neste
“Binnenschip te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Péniche à Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#323
Een gevarieerd lot koper, messing en brons, bestaande uit een olielamp, kandelaars, een wijwatervat en twee kruiken.
Un lot de cuivre, laiton et bronze, comprenant une lampe à huile, des candélabres, un bénitier et deux cruches.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#129Jacobs
“Wasvrouw in de Vlaaikensgang”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Laveuse de linge, Vlaaikensgang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#478
Een klein paardje van gesculpteerd albast.
Petit cheval en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 80/100 -
#763
Een lot van vier verschillende kannetjes met roestbruin glazuur, versierd met handgeschilderde decors.
Lot de quatre verseuses en faïence à glaçure rouille, décorées à la main.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 40/50 -
#685Ch.-F. Aubert
“Le Littoral de la France”. Zes delen in zes volumes in-folio. Tekeningen door H. Scott. Mooi versierde band van de uitgever. Ed. Victor Palme 1889. Talrijke kaarten en illustraties.
“Le Littoral de la France”. Six parties en six volumes in-folio. Dessins par H. Scott. Très beau jacquet par l’éditeur. Ed. Victor Palme 1889. Contient beaucoup de cartes et illustrations.No longer availableEstimate: € 600/1000 -
#576Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine fait main.No longer availableDim. 197 x 295 cmEstimate: € 180/240