Similar lots by type
-
#373
Een lot van zes encyclopedieën:- “Antiek encyclopedie”- “Internationaal lexicon van de moderne beeldende kunst”- “Encyclopedie van de kunst”- “Knaurs lexikon Abstraker Malerei”- “De grote encyclopedie van het antiek”- “Encyclopedische gids antiek”
Un lot de six encyclopédies: - “Antiek encyclopedie”- “Internationaal lexicon van de moderne beeldende kunst”- “Encyclopedie van de kunst”- “Knaurs lexikon Abstraker Malerei”- “De grote encyclopedie van het antiek”- “Encyclopedische gids antiek”No longer availableEstimate: € 60/70 -
#357
Een lot van vijftien uitgaven met betrekking tot Antwerpen, waaronder vier boekjes met oude prentkaarten, enz.
Un lot de quinze publications liées à Anvers, dont quatre livrets avec des cartes postales anciennes, etc.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#367
Een lot van zeven boeken met betrekking tot moderne kunst:- “De generatie van 1900”- “Hedendaagse schilderkunst in België”- “Magisch realisme in nederland”. - “Kontrasten 47/67”- “Marc Chagal”- “Moderne schilderkunst”- “50 jaar moderne kunst”.
Un lot de sept livres liés à l'art moderne: - “De generatie van 1900”- “Hedendaagse schilderkunst in België”- “Magisch realisme in nederland”. - “Kontrasten 47/67”- “Marc Chagal”- “Moderne schilderkunst”- “50 jaar moderne kunst”.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#343
Een lot monografieën:- “Luc Peire”- “A. Vermeire”- “Rene De Coninck”- “Willy Kreits”- “Nadin Lundahl”- “Gustaaf Wappers”- “Willem Parels”- “Leon smets”- “Albijn Van de Abeele”
De nombreuses monographies: - Luc Peire - A. Vermeire - Rene De Coninck - Willy Kreits - Nadin Lundahl - Gustaaf Wappers - Willem Parels - Leon smets - Albijn Van de Abeele.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#333
Twee boeken:- “De grote automerken. Klassieke ras-auto’s uit de historie”. Grosset & Dunlap, 1968.- “Sportwagens. Alle in serie gebouwde modellen van 1945 - 1980”.Köneman/Librero, 1993.
Deux livres: - Les grandes marques de voitures. Voitures de course classiques de l'histoire . Grosset & Dunlap, 1968. - Voitures de sport. Tous les modèles de série de 1945 à 1980 . Köneman / Librero, 1993.No longer availableDim. 30 x 26 cmEstimate: € 25/35 -
#271
Een lot verzamelde werken van Jules Verne, uitgegeven bij Michel de l’Ormeraie te Parijs, omstreeks 1977. 26 delen, Franstalig.
Un grand nombre d'oeuvres collectées de Jules Verne, éditées par Michel de l'Ormeraie à Paris, vers 1977. 26 volumes, français.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#651
Een vaas van meerkleurig Muranoglas met een millefioridecor.
Un vase en verre de Murano multicolore avec un décor millefiori.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#620
Een regulateur met gedraaide en gesculpteerde versieringen. De gedreven messingen slinger versierd met de beeltenis van een kat.
Un régulateur aux décorations tournées et sculptées. Le balancier en laiton ciselé décoré à l'image d'un chat.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 50/75 -
#288Goebel, Germany
“Little tailor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 308.
Little tailor . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 308.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/80 -
#64Lode Gevaert
“Herfstdreef”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Drève en automne. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 40/60 -
#505
Een gepolychromeerd zonvormig metalen uithangbord.
Une enseigne en métal polychrome en forme de soleil.No longer availableDim. Ø: 63 cmEstimate: € 160/200 -
#559Luc VerbistPeriod: °1955
“La méthode de bar”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
La méthode de bar . Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 112 x 88 cmEstimate: € 80/120 -
#588May ClaerhoutPeriod: 1939 - 2016
“Kinderen op een brug”. Een wandgroep van geglazuurd terracotta. Gesigneerd rechts onder.
Les enfants sur un pont . Un ensemble mural en terre cuite vernissée. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 49 x 49 (z.k.)Estimate: € 100/150 -
#470
Een Friese staartklok, compleet met ornamenten, slinger en gewichten. Recent werk.
Horloge murale frisonne dite staartklok, complète avec ornements, balancier et poids. Très belle copie récente.No longer availableDim. H. 135 cmEstimate: € 120/200 -
#283Swarovski
“Columbine”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 2000. Met sokkeltje.
Columbine . Édition spéciale. Dans la boîte d'origine. Édition limitée à 2000. Avec support.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80/120 -
#231
“Acrobate met hoepel”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Preiss.
Acrobate avec cerceau . Une sculpture en bronze sur un socle en marbre noir. D'après une oeuvre de Preiss.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 180/240 -
#669Suzanne Van DammePeriod: 1901 - 1986
“La balustrade du possible”. Gemengde techniek op bruin papier.
La balustrade du possible . Technique mixte sur papier brun.No longer availableDim. 51 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#613
“Shot in the eye”. Een gepolychromeerd bronzen beeld van een Indianenhoofdman met vredespijp. Naar een werk van Carl Kauba.
Une balle dans l'oeil . Une statue en bronze polychrome d'un chef indien avec un calumet de la paix. D'après une œuvre de Carl Kauba.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 150/200