Similar lots by type
-
#146Gerard Cornelis, Liège
Een staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 300/500 -
#133
Een pendule in Lodewijk XV-stijl in Italiaanse fineer en koper.
Pendule de style Louis XV en placage et cuivre. Travail italien.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/220 -
#93
Een éénjaarklok van messing onder stolp.
Une horloge avec une autonomie de marche d’une année en laiton sous cloche.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#373
Een lot van vijf klokjes.
Un lot de cinq horloges murales polychromes.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#690
Een oeil-de-boeufklok met een albasten wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers.
Pendule murale oeil-de-boeuf à cadran en albâtre aux chiffres romains émaillésNo longer availableDim. H: 62 cmEstimate: € 100/120 -
#181
Een pendule van verguld brons en albast in eclectische stijl, versierd met bloemen en strikken, gedragen door twee kariatiden en de slinger in de vorm van een bloemenmand.
Une pendule en bronze doré et albâtre, style éclectique, décoration de noeuds et fleurs, portée par deux cariatides, et le balancier est en forme d’un panier à fleurs.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1800/2000 -
#273
Een houten regulateur.
Régulateur en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50/60 -
#615
Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 150/200 -
#645
Een zwartgelakte oeil-de-boeufklok, ingelegd met parelmoer en koper.
Pendule oeil de boeuf en bois noirci incrustée de nacre et de cuivre.No longer availableDim. 62 cmEstimate: € 120/180 -
#101
Een schouwpendule van onyx en koper in Empirestijl.
Pendule en onyx et cuivre de style Empire.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 35/50 -
#83
Een rond wandklokje van deels gepolychromeerd koper, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Tweede helft XIXe eeuw.
Une horloge murale ronde en cuivre polychromé, décorée de fleurs peintes à la main. Deuxième partie du XIXe.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#499
“Allegorie op de lucht”. Chinees zijden naaldwerk. Gesigneerd en ingelijst.
"Allégorie sur l'air". Une tapisserie chinoise sur soie. Signée et encadrée.No longer availableDim. 57 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#123
Een notenhouten regulateur.
Régulateur en noyer.No longer availableDim. 60cmEstimate: € 40/60 -
#43
Drie verschillende kleine koekoeksklokjes.
Trois petites pendules coucou.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 15/20 -
#387
Een lot van vijf meerkleurige klokjes.
Un lot de cinq petites horloges murales polychromes.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#625Le Govig
Een oeil-de-boeufklok met versieringen van paarlemoer rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Pendule oeil-de-boeuf incrustée de nacre autour du cadran émaillé.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#256
Een staande klok met eikenhouten kast. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 180/240 -
#31
Een lot van vier klokjes.
Un lot comprenant quatre horloges murales polychromes.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#384
Een eikenhouten wandkapstok met zeven haken.
Portemanteaux mural en chêne, sept crochets.No longer availableDim. b: 153 cmEstimate: € 50/80 -
#546Indo-Hamadan
Een wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
Un couloir d'Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 305 x 78 cmEstimate: € 100/120 -
#656Bidjar
Een wollen Oosters tapijt met geometrisch medaillon. Handgeknoopt.
Un tapis d'Orient en laine, noué main, avec un médaillon géométrique.No longer availableDim. 322 x 209 cmEstimate: € 200/240 -
#448
Een messingen koro, getooid met een Fo-hond en twee rood koperen schaaltjes met reliëfdecors.
Un koro en laiton, surmonté d’un chien Pho et deux coupelles en cuivre rouge avec décor en relief.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#120
Een 18 karaats wit gouden halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct. en een witte en een grijze parel.
Collier en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct et d’une perle grise et une perle blanche.No longer availableDim. 11,58 gEstimate: € 1500/1700 -
#573
Een netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een haas. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Un netsuké en ivoire sculpté représentant un lièvre. Travail japonais, début XXième siècle. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#804Richard BaseleerPeriod: 1867 - 1951
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 300/400 -
#214Jan Keustermans
“Winterlandschap.” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1970. We voegen twee boeken over de kunstenaar toe.
"Paysage hivernal". Fusain sur papier. Signé et daté 1970. Nous ajoutons deux livres portant sur l'artiste.No longer availableDim. 51 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#39
Een kristallen luchter met 6 armen.
Un lustre en cristal à six bras.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#651
Een netsuké van gebeeldhouwd ivoor met voorstelling van een man met zijn baby. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Un netsuké en ivoire sculpté représentant un homme avec son bébé. Travail japonais, début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#22
Een ovale spiegel in Engelse stijl. Lijst beschadigd.
Un miroir ovale, style anglais. Dégât au cadre.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 15/20 -
#179
“Madonna met kind”. Op porselein. XIXde eeuw.
"Vièrge à l'enfant". Sur porcelaine. XIXième siècle.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 100/120