Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van elf kleurloos glazen apothekerspotten en een karaf. een deksel manco.

Een lot van elf kleurloos glazen apothekerspotten en een karaf. een deksel manco.

Lot de onze pots de pharmacie en verre incolore et une carafe (couvercle manque).
Dim. h: 13 en 38 cm
SKU: 2210190762.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #762
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #492

    “Parkzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1936.

    ”Vue sur le parc”. Huile sur panneau. Signé et daté 1936.
    No longer available
    Dim. 67 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #637
    Vic Gentils
    Period: 1919-1997

    Bronzen sculptuur. Niet gesigneerd. Geschenk van de auteur.

    Sculpture en bronze. Sans signature, mais don de l’artiste.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #176
    De Ias à Angleur

    Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.

    Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.
    No longer available
    Dim. 246 x 45 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #136

    Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.

    Table ronde en placage de style Empire avec tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 81 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #575
    Nannini

    Een grijze muts met bijpassend tasje van wol.

    Bonnet gris et sac assorti en laine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #481

    Miniatuur kanon van ijzer en aluminium.

    Un canon miniature en fer et aluminium.
    No longer available
    Dim. L. 21 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #725
    Longchamp

    Twee dezelfde handtasjes, een licht bruin en een zwart.

    Deux petits sacs à main semblables, un brun clair, l’autre noir.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #263
    Ets. Cogit, Paris

    Een laat XIXe eeuwse verticale precisiesnijmachine van staal en gietijzer. In houten kist.

    Machine à couper verticale de précision en acier et fonte. Dans la caisse d’origine. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #444

    Een lot van twaalf bruin glazen apothekerspotten. Originele doppen grotendeels manco.

    Lot de douze pots de pharmacie en verre brun. La plupart des bouchons manquent.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #172

    Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een bas-reliëf met een jonge vrouw in profiel. Glas gebarsten.

    Miroir en bois doré de style Louis XV décoré d’un bas relief représentant une jeune femme en profil. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 178 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #510

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,60 ct. en kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,74 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant centrale de ± 0,60 ct et de petits diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.
    No longer available
    Dim. 3,97 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #238

    Een paar gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.

    Une paire de fauteuils sculptés style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. H: 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More