Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van elf kleurloos glazen apothekerspotten en een karaf. een deksel manco.

Een lot van elf kleurloos glazen apothekerspotten en een karaf. een deksel manco.

Lot de onze pots de pharmacie en verre incolore et une carafe (couvercle manque).
Dim. h: 13 en 38 cm
SKU: 2210190762.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #762
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #770
    Il Bisonte

    Drie verschillende sigaren etuis van bruin en zwart leder.

    Trois différents étuis à cigares en cuir brun et noir.
    No longer available
    Dim. 14 x 10 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #480

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale briljant van ± 0,50 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants taillés en princesse ayant un poids total de ± 0,80 ct eet d’un brillant central de ± 0,50 ct
    No longer available
    Dim. 8,90 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #624
    Corneille

    “Nu jaune”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘95 buiten de plaat.

    ”Nu jaune”. Litho. Epreuve d’artiste, signée et datée ‘95 hors planche.
    No longer available
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #75
    Mali’Parmi

    Twee handtassen van bruine en grijze raffia.

    Deux sacs à main en raphia brun et gris.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #54
    Flora, Wenen

    Een grote porseleinen sierschotel met een handgeschilderd en verguld decor van Robert Pilz. Achteraan gemerkt.

    Un grand plat en porcelaine, décor peint à la main et doré par Robert Pilz. Marque au dos.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #509
    Rendland

    “Abstracte compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 1/5 buiten de plaat.

    ”Composition abstraite”. Une lithographie. Signée et datée ‘76 et numérotée 1/5 hors planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #413

    Een lot van 86 oude reclamepins. Jaren ‘30 tot ‘60.

    Un lot de 86 pin’s ancien publicitaires. Années ‘30 -’60.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #65
    Epice

    Twee verschillende sjaals van linnen en katoen.

    Deux châles différents en lin et coton.
    No longer available
    Dim. 190 x 80 cm
    Estimate: € 90 / 150
  • #456
    Hamadan

    Oude handgeknoopte wollen loper met geometrisch motief van veelhoeken en gestileerde bloemen. Perzisch werk.

    Un ancien couloir en laine nouée main, motif géométrique de surfaces et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 320 x 86 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #323
    Richard

    Een kartelklok van gelakt hout, versierd met verguld decor van rozen. In de stijl van de Neuchateloises.

    Cartel en bois laqué, décoration dorée de roses. Dans le style des Neuchateloises.
    No longer available
    Dim. 45 + 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #366

    Een houten schildersezel.

    Chevalet en bois.
    No longer available
    Dim. H: 250 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #84

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. In de stijl van de XVIIe eeuw.

    ”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Dans le style du XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 20 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More