#162Charles H.D. BolandPeriod: 1850 - ?“Hond aan een konijnenhol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chien et terrier de lapin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 52 cmEstimate: € 250 / 350 -
#744“Wijzen”. Een Arabische schildering op ivoor in een met messing en parelmoer ingelegde kader.
#110Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en in briolette geslepen aquamarijn met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’aigue-marine taillée en briolette ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 900 / 1000 -
#266Een zwart lederen Chesterfieldsofa. Drie plaatsen.
Canapé Chesterfield en cuir noir. Trois places.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#369Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Kerkinterieur”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Intérieur d’église”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#420Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een tijgeroog van ± 8 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un oeil de tigre de ± 8 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 400 / 500 -
#794Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#387“Guldenboek der Vuurkaart”. Uitgave 1933-1934.
#499“Landschap in de bergen”. Olieverf op doek.
”Paysage et montagnes”. Huile sur toile.No longer availableDim. 26 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#377Val St. LambertEen vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en genummerd 18/150.
Un vase en cristal doublé taillé vert. Marque et numéroté 18/150.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#382Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Haven”. Litho. Genummerd 6/150.
”Le port”. Une lithographie. Numérotée 6/150.No longer availableDim. 35 x 54 cmEstimate: € 20 / 30 -
#639Een grenenhouten klasseermeubel met twaalf laden. Op te frissen.
Meuble de classement en sapin ouvrant à douze tiroirs. A nettoyer.No longer availableDim. 119 x 79 x 48 cmEstimate: € 40 / 50