#149Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964“Winter in een Scheldedorp”. Olieverfschilderij. Gesigneerd.
#761Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
#720Een 18 karaats geel gouden ring.
Martinet en bois et en cuir.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 30 / 50 -
#406Een paar draaikrukjes van koper en hout.
#676Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#350Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. en half edelstenen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 700 / 800 -
#620Alex & BallEen 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,89 ct. en een centrale parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,29 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,89 ct et d’une perle centrale.No longer availableDim. 11,22 gEstimate: € 800 / 900 -
#295Georgina von EtzdorfTwee verschillende sjaals van rayon en polyester.
Deux châles différents en rayon et polyester.No longer availableDim. 150 x 24 en 150 x 19 cmEstimate: € 50 / 100 -
#608Een hallantaarn van koper en geslepen glas, versierd met guirlandes en ramskoppen.
#508Een antieke zittende Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha antique assis en bois doré.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300