Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van elf kleurloos glazen apothekerspotten en een karaf. een deksel manco.

Een lot van elf kleurloos glazen apothekerspotten en een karaf. een deksel manco.

Lot de onze pots de pharmacie en verre incolore et une carafe (couvercle manque).
Dim. h: 13 en 38 cm
SKU: 2210190762.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #762
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • Kurt Peiser
    Period: 1887-1962

    Een paar grijsgepatineerde houten kandelaars in barokke stijl.

    Paire de candélabres en bois patinés gris de style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #592
    Corneille

    “Pinocchio”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 40/150 buiten de plaat.

    ”Pinocchio”. Litho. Signée, datée 2001 et numérotée 40/150 ors planche.
    No longer available
    Dim. 27 x 34 cm
    Estimate: € 130 / 140
  • #683

    Een lot van drie verschillende houten doosjes.

    Lot de trois boîtes différentes en bois.
    No longer available
    Dim. b: 15 & 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #578

    Een voorstelling van Boeddha van met plaaster bekleed, gepolychromeerd en verguld hout. Thailand.

    Bouddha en bois doré et polychromé. Thaï.
    No longer available
    Dim. h: 108 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #34
    Ferdinand Ley
    Period: 1879-1938

    “Vijverzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.

    ”Vue sur l’étang”. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.
    No longer available
    Dim. 38 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #276

    Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.

    Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. Ø: 115 cm h: 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #581

    Een Chinese visser en een handelaar van gesculpteerd speksteen.

    Un pêcheur chinois et un marchand en pierre de lard sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 41 & 42 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #242

    Een tombeaucommode van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden en een zwart marmeren blad.

    Une commode tombeau en bois laqué noir style Louis XV à deux tiroirs et tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. H. 85 cm, b: 102 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #302

    “Madonna met kind”. Olieverf op paneel. XVIIIe eeuw. Te restaureren.

    “Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. XVIIIe siècle. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 33 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #178
    Vic Gentils
    Period: 1919 - 1997

    Een triptiek in brons. Gesigneerd en genummerd 55/197.

    Un triptyque en bronze. Signé et numéroté 55/197.
    No longer available
    Dim. 23 x 13 cm
    Estimate: € 220 / 250
  • #533

    Twee vazen van steengoed, Chinees werk naar de T’ang-dynastie.

    Deux vases en faïence, travail chinois d’après la dynastie T’ang.
    No longer available
    Dim. h: 34 en 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #265
    Mulberry

    “Hiver”. Een sjaal van merino wol.

    “Hiver”. Châle en laine mérino.
    No longer available
    Dim. 130 x 90 cm
    Estimate: € 70 / 130
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More