Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van elf kleurloos glazen apothekerspotten en een karaf. een deksel manco.

Een lot van elf kleurloos glazen apothekerspotten en een karaf. een deksel manco.

Lot de onze pots de pharmacie en verre incolore et une carafe (couvercle manque).
Dim. h: 13 en 38 cm
SKU: 2210190762.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #762
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #338

    Coupe van geslepen kleurloos kristal.

    Une coupe en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #295
    Georgina von Etzdorf

    Twee verschillende sjaals van rayon en polyester.

    Deux châles différents en rayon et polyester.
    No longer available
    Dim. 150 x 24 en 150 x 19 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #703
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.

    Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #326

    Twee met leder beklede archiefkastjes, waarbij één met vier laden en het andere met negen laden.

    Deux meubles à archives recouverts de cuir dont un ouvrant à quatre tiroirs, l’autre à neuf.
    No longer available
    Dim. h: 68 & 84 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • Kurt Peiser
    Period: 1887-1962

    Een paar grijsgepatineerde houten kandelaars in barokke stijl.

    Paire de candélabres en bois patinés gris de style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #438

    Een grote en zes kleine schalen van blauw glas met handgeschilderde witte decors.

    Un grand et six petits plats en verre bleu, décor blanc peint à la main.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 & 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #464
    Radu Deca

    “Pregatire”. Gouache. Gesigneerd.

    “Pregatire”. Gouache. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #556
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 370 x 255 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #604
    Roger Raveel
    Period: 1921-2013

    Compositie met boom. Lithografie, gesigneerd en genummerd 51/100 buiten de plaat.

    ”Composition avec arbre”. Litho. Signée et numérotée 51/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 51 x 69 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #489

    “Familie aan zee”. Olieverf op paneel.

    ”Famille à la mer”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 23 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #94
    Staf

    “Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘63.

    ”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘63.
    No longer available
    Dim. 70 x 61 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #81

    Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.

    Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More