#697Drie schotels van Chinees porselein, versierd met een decor van rozen in groene en witte vlakken. China, XVIIIe eeuw.
Trois plats en porcelaine de Chine à décor de roses sur fond vert et blanc. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#234Een gefineerde semainier in Hollandse stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw.
Semainier en placage de style hollandais décoré de marquetterie florale. XIXe siècle.No longer availableDim. 156 x 100 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#268Joseph Grego. “Rowlandson the Caricaturist”. Eerste Ed. Chatto & Windus, London, 1880. Twee delen. In-4°, slijtage.
Joseph Grego. “Rowlandson the Caricaturist”. Première Ed. Chatto & Windus, London, 1880. Deux volumes. In-4°, usures.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#237Een lot van vijf verschillende koperen puddingvormen.
Lot de cinq différentes moules à pudding.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#735The BridgeTwee verschillende paraplu’s met houten handvat.
#446Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#569Hubert De VriesPeriod: 1899-1979“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#626MeshedHandgeknoopt wollen tapijt. Decor islimi met een klein centraal medaillon met een brede herati boord. Perzisch werk, mooie staat.
#603Een knielende Thaise Boeddha van verguld en gepolychromeerd hout.
#477Kris met schede.
Kris et fourreau.No longer availableDim. L. 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#27Elf messenleggers van Val Saint-Lambert.
Onze porte-couverts par Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 25 / 30