Other lots in this auction
-
#483Art nouveau garnituur van glas en metaal. Driedelig.
Une garniture Art Déco en trois pièces de verre et métal.No longer availableEstimate: € 55 / 60 -
#779Een Birmaans doek met twaalf voorstellingen.
Toile birmane comprenant douze représentations.No longer availableDim. 87 x 108 cmEstimate: € 80 / 100 -
#323RichardEen kartelklok van gelakt hout, versierd met verguld decor van rozen. In de stijl van de Neuchateloises.
Cartel en bois laqué, décoration dorée de roses. Dans le style des Neuchateloises.No longer availableDim. 45 + 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#46Armstoel Lodewijk XV stijl met rieten rug en met fluwelen kussens.
Fauteuil de style Louis XV à dossier en osier et aux coussins en velours.No longer availableDim. H - 95 cmEstimate: € 35 / 50 -
#201Griekse godin. Bronzen beeld naar het classicisme.
Déesse grecque. Une statue en bronze.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#673Een dekselvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van vogels en bloemen en het deksel getooid met een Fo-hond.
Vase couvert en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs. Couvercle surmonté d’un chien de Phô.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 85 / 90 -
#669Zes stoelen van gebeeldhouwd eikenhout met rieten zitten. Einde XIXde eeuw.
Six chaises en chêne sculpté aux sièges en osier. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#265Mulberry“Hiver”. Een sjaal van merino wol.
“Hiver”. Châle en laine mérino.No longer availableDim. 130 x 90 cmEstimate: € 70 / 130 -
#758Twee Frans porseleinen soepterrines, waarvan één met een verguld decor en met pollepel en een ander met een floraal decor. De eerste gemerkt van Lunéville.
Deux soupières en porcelaine française dont une à décor doré et à la louche à la marque de Lunéville, l’autre à décor floral.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#409Een lot oude postkaarten, waarbij 30 kaarten van Kigali uit 1930, 14 onbeschreven kaarten van de expo ‘58, postkaarten uit Kinshasa en algemene toeristische plaatsen.
Un lot de cartes postales anciennes, dont 30 cartes de Kigali de 1930, 14 cartes non-utilisées de l’expo ‘58, des cartes postales de Kinshasa et d’autres de locations touristiques divers.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#353Een inktstel van zwart marmer met een koperen en een glazen inktpotje.
Un encrier en marbre noir et cuivre, pot à encre en verre.No longer availableDim. b: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#421“René Magritte”. Ed. Draeger, 1977.
”René Magritte”. Ed. Draeger, 1977.No longer availableEstimate: € 25 / 30

