#715Made in EnglandTwee houten doosjes bekleed met varkensleder, waarvan één juwelendoos.
Deux petites boîtes en bois recouvertes de cuir de porc dont une boîe à bijoux.No longer availableDim. 33 x 8 en 23 x 6 cmEstimate: € 100 / 150 -
#657Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.
#508Een antieke zittende Boeddha van goudgepatineerd hout.
#237Een lot van vijf verschillende koperen puddingvormen.
Lot de cinq différentes moules à pudding.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#711Een bronzen plaquette met een voorstelling van Boeddha in bas-reliëf.
#248Een sobere eikenhouten dekenkist.
#669Zes stoelen van gebeeldhouwd eikenhout met rieten zitten. Einde XIXde eeuw.
Six chaises en chêne sculpté aux sièges en osier. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#641Een sobere roodgepatineerde houten kist.
#737Een lot gekleurd kristal, bestaande uit twee vaasjes (pique-fleurs zonder montuur), een vaas op voet en een asbak.
Lot de cristaux de couleur comprenant deux petits vases (pique-fleurs sans monture), un vase sur piédouche et un cendrier.No longer availableDim. h: 6 - 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#44Joris MinnePeriod: 1897-1988“Vroeger en nu”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 1/45 buiten de plaat.
”Avant et maintenant”. Une gravure. Signée et numérotée 1/45 hors planche.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#583Twee beeldjes van jadeïet en een sierstuk van speksteen. Letsel aan een bek.
#60Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,67 ct. en topazen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,67 c et de topazes ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 9,33 gEstimate: € 900 / 1000