#663Een grijsgepatineerde houten kandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als staande lamp.
Candélabre en bois à patine grise de style baroque. Monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40 / 50 -
#314Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Les gamins de pêcheurs”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Les gamins de pêcheurs”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#293“Sint Anna ten Drieën”. Een gepolychromeerd plaasteren groep. Enkele beschadigingen aan de basis.
”Sainte-Anne à trois”. Un groupe en plâtre polychrome. Quelques dégâts à la base.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 300 / 500 -
#448Een drageoir van geslepen kleurloos kristal.
Un drageoir en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#266Een zwart lederen Chesterfieldsofa. Drie plaatsen.
Canapé Chesterfield en cuir noir. Trois places.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#670Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale tanzaniet van ± 1ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une tanzanite centrale de ± 1 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 8,43 gEstimate: € 900 / 1000 -
#566MeshedEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#467Val Saint-LambertCoupe van gegoten glas. Onderaan gemerkt.
#572Jos Bakx“Riviertje in een bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#193Kammer & ReinhardtEen oude stappende pop met porseleinen hoofdje en armpjes en beentjes van papier machée. Gemerkt Simon & Halbig met de ster. Omstreeks 1915. Met staander.
Une ancienne poupée à tête, mains et pieds en papier mâché. Marque Simon & Halbig avec étoile. +- 1915. Avec support.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 300 / 500 -
#73Twee fracties antiek behangpapier met motieven in reliëf.
#318Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte à verre polychrome dans le style Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 55 / 65