Similar lots by type
-
#860
Een houten emmer met messingen recipiënt.
Un seau en bois à récipient en laiton.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 45/55 -
#386
Een ronde koperen tafel op zes poten en met een rood marmeren blad.
Une table en cuivre à six pieds et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#567
Een zittende Boeddha van massief messing. Enkele manco’s en beschadiging.
Un Bouddha assis en laiton plein. Quelques manquements et dégâts.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/140 -
#746
Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de candélabres d’église en laiton, style baroque.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 120/180 -
#416
Een koperen haardgarnituur, bestaande uit een pauwstaarthaardscherm, twee haardstellen, een houtbak, een paar vuurbokken en een staander voor lucifers.
Une garniture de cheminée, comprenant un pare-feu en queue de paon, deux ensembles de feu, un bac à bois, une paire de chenets et un porte-allumettes.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#870
Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
Un chaudron en laiton massif et écumoir.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 55/65 -
#510
Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
Un serre-lettres en laiton et coquille et corail sang.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 30/50 -
#869
Een paar kandelaars van messing, gemonteerd op elektriciteit.
Paire de candélabres en laiton montés en lampe à l’électricité.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 30/40 -
#850
Een rood- en geelkoperen doofpot.
Un pot etouffeur en cuivre rouge et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 20/30 -
#460
Een ketel van rood koper.
Un chaudron en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 10/15 -
#449
Een driedelig haardstel van messing met staander.
Garniture de cheminée en laiton sur support.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 25/35 -
#880
Een paar messingen kandelaars.
Une paire de candélabres en laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 30/40 -
#283Th. Moore, Ipswich
Een koperen lantaarnklok. Gemerkt in de wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Une pendule lanterne. Marque dans le cadran. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#333
Een Italiaanse verzilverde serveerschotel, onderaan gemerkt.
Un plateau de service italien argenté, marque sous la base.No longer availableDim. 55 x 39 cmEstimate: € 60/100 -
#654P.L. Mastraeten
“Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.
”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 400/600 -
#110
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een centrale diamant van ± 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’un diamant central de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,34 gEstimate: € 1300/1500 -
#361
“Grandes Figures de la Belgique Indépendante”. Ed. Bieleveld 1934. Talrijke illustraties.
”Grandes Figures de la Belgique Indépendante”. Ed. Bieleveld 1934. Beaucoup d’illustrations.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#576Metro
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50/80 -
#831
Een lot van vier kleine staande klokjes van hout en een klokje van kunststif in de vorm van een clown. Manco’s en beschadigingen.
Un lot de quatre pendules en bois et une pendule en plastique en forme de clown. Manquements et dégâts.No longer availableDim. h: 15 - 30 cmEstimate: € 20/30 -
#559
“De dans”. Gemengde techniek. Naar Matisse.
”La danse”. Techniques mixtes. D’après Matisse.No longer availableDim. 63 x 89 cmEstimate: € 200/240 -
#762Saeys
“Schaatsplezier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
”Plaisirs de patinage”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘59.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 90/110 -
#533
Een paar balustervazen met een blauw en wit Chinees decor van vogels in bloeiende theebomen. Met houten sokkels.
Une paire de vases balustre, décor bleu et blanc chinois d’oiseaux dans des arbres à thé en floraison. Socles en bois.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40/60 -
#394
“Vlaaikensgang”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘93.
”Vlaaikensgang à Anvers”. Huile sur panneau. signature illisible, daté ‘93.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#162R. Heymans
“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#209Jules Victor GenissonPeriod: 1805 - 1860
“Kathedraalinterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Intérieur de cathédrale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 500/800