Similar lots by type
-
#432
Een lot van 9 boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.
Un lot de neuf livres en relation avec l’architecture et jardins.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#413
“Eugeen Van Mieghem”. Erwin Joos. Ed. BAI. Schoten, 2008.
Erwin Joos. “Eugeen Van Mieghem”. Ed. BAI, Schoten, 2008.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#807
“Breughel. Een kunstmap met begeleide prenten. Mercatorfonds, 1973.
“Breughel”. Une farde aux estampes. Ed. Mercatorfonds, 1973.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#347
“Alfred Ost”. Frans Mertens. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1971.
“Alfred Ost”. Frans Mertens. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1971.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#11
“Museo Storico Alfa Romeo-The Catalogue”. Ed. Giorgio Nada. Milaan, 2015.
“Musea Storico Alfa-Romeo - The Catalogue”. Ed. Giorgio Nadan, Milano 2015.No longer availableEstimate: € 22/24
Other lots in this auction
-
#359Henri Victor StiellemansPeriod: 1879 - 1959
“Vrouw in de moestuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Femme dans son jardin potager”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#189
“Baadster”. Een beeld van grijsgeaderd marmer. Achteraan gesigneerd.
“La baigneuse”. Sculpture en marbre veiné gris. Signée au verso.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 400/600 -
#386
Een gedraaide houten staande lamp met retrokap. Medio XXste eeuw.
Lampadaire en bois tourné à abat-jour retro. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 175 cmEstimate: € 40/60 -
#649
Een gotisch beeldhouwwerk met een voorstelling van een monnik.
Sculpture gotique représentant un moine.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 400/600 -
#542
“Siervaas met rozen”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘J. Akkeurga’.
“Vase aux roses”. Aquarelle sur papier. Porte une signature “J. Akkeurga”.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#185
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ctNo longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 350/450 -
#685
Gebeeldhouwde eikenhouten eetkamer. Tweedelige vitrinekast, zes stoelen en een jachttafel.
Salle à manger en chêne sculpté comprenant une vitrine à eux corps, six chaises et une table de chasseNo longer availableDim. 230 x 135 x 58 cmEstimate: € 200/300 -
#635
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360/400 -
#310Dinh Van
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids totaal de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 800/1000 -
#463Val St. Lambert
Een serie kristallen schoteltjes.
Une série de coupelles en cristal.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30/50 -
#128
Vier panden handgeschilderde wanddecoratie op gedreven leder.
Quatre pans de décoration murale peints à la main sur cuir repoussé.No longer availableDim. 77 x 63,5 cmEstimate: € 100/120 -
#148Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Sint Jacob”. Een bronzen wandbeeld. Gegoten door L. De Mey. 1969.
“Saint-Jacques”. Sculpture murale en bronze. Fondue par L. De Mey. 1969.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120/200