Other lots in this auction
-
#517Kaiser Porzellan
Een schotel van meerkleurig en verguld porselein met Imaridecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en porcelaine multicolore et dorée à décor Imari. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 25/35 -
#541
Een tabakspot van opaalglas met een deksel van gedreven en verzilverd metaal. Bijgevoegd een asbak met chroom en gedreven rand van verzilverd metaal.
Un pot à tabac en opaline avec un couvercle en métal martelé et argenté. Un cendrier en chrome et bord martelé en métal argenté est également inclus.No longer availableDim. h: 13 & 19 cmEstimate: € 20/25 -
#493
Een kleine bronzen Boeddha met naga. Cambodja.
Un petit Bouddha en bronze avec naga. Cambodge.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 80/120 -
#320
Een vaasje van cloisonné op messing met een meerkleurig bloemendecor.
Vase cloisonné sur laiton à décor floral multicolore.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 75/100 -
#9Paul Cuvelier
Een zeefdruk van een plaat uit “L’Ogre Rouge” Gesigneerd en genummerd 130/500 buiten de plaat.
Une sérigraphie d'une planche de L'Ogre Rouge Signée et numérotée 130/500 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 60/80 -
#73
Zes porseleinen menustaanders van diverse vormen. Omstreeks 1900. Twee gemerkt Limoges, één van Baudour. Eén met soliflor vaasje.
Six présentoirs à menu en porcelaine de formes diverses. Vers 1900. Deux marqués Limoges dont un par Baudour. L'un avec un vase soliflore.No longer availableDim. 13,5 à 17 cmEstimate: € 60/90 -
#231Rosenthal
6 champagnefluiten “calce”, een zeer goede staat
6 flûtes à champagne calce, très bon état.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 80/120 -
#30
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 6,92 gEstimate: € 450/550 -
#174Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020
“Jongeman met hoed”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1947.
Jeune homme au chapeau. Huile sur panneau. Signée et datée 1947 au dos.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 60/80 -
#406Ardebill
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 280 x 210 cmEstimate: € 350/450 -
#382Gh. Corsius
“Abstract”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Abstrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 39 cmEstimate: € 30/40 -
#269
“Stilleven met viooltjes”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘M W’.
Nature morte aux violettes. Huile sur panneau. Monogrammée 'M W'.No longer availableDim. 49 x 25 cmEstimate: € 80/120