#496
Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.
#309Gregoire
“Visser op de oever”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Pêcheur sur la rive”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#49Constant (Van de Velde)
“Begijnhof te Mechelen.” Olieverf op doek zonder kader. Gesigneerd. Kleine verzakking.
”Béguinage à Malines”. Huile sur toile, sans cadre. Signée. Petit affaissement.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#299J. Coppens
“Straatzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
”Vue sur la rue”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 17,5 x 23,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#234Rik Slabbinck
“Uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 240 / 360 -
#243
Een wandelstok met een gebogen handgreep van zilver.
#676Stokke, Norway
Twee ergonomische designstoelen.
Deux chaises ergonomiques design.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#414
#169Henri LogelainPeriod: 1889-1968
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 35,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#470
Een koperen luchter met glazen kapjes.
#774Val St. Lambert
Een karaf met zes borreltjes van geslepen kleurloos kristal met mauve vlakken.
#745
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persan en laine faite main.No longer availableDim. 202 x 130 cmEstimate: € 40 / 60