#289“Brussel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Bruxelles". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,52 ct.No longer availableDim. 6,20 gEstimate: € 750 / 850 -
#319Een handgeschilderd miniatuurportretje en een miniatuur steendrukje. Het eerste gedateerd 1821.
#7Val Saint LambertEen asbak van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.
#411Een decoratieve bol glazen karaf. Vermoedelijk Italiaans werk.
#94Georges SteelPeriod: 1923 - 2010“Twee rustende jongens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.
"Deux garçons au repos". Huile sur toile. Signée et datée 1964.No longer availableDim. 73 x 59 cmEstimate: € 100 / 150 -
#169Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Lierre". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 500 / 600 -
#296Een kleine notenhouten commode met drie laden met wortelnootfineer.
Petite commode en noyer à trois tiroirs en placage de ronce de noyer.No longer availableDim. 40 x 74 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#679Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.
#643Een paar vaasjes van rood en verguld Frans aardewerk. Onderaan gemerkt.
#457Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
Tête de femme en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 100