Similar lots by type
-
#482Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Airain glazuur, bestaande uit twee siervazen, een bolle vaas en een rokersstelletje.
Lot de faïences Thulin belges avec glaçure Airain, comprenant deux vases décoratifs, un vase sphérique et une garniture à fumer.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#312Société céramique MaestrichtEen servies, versierd met een meerkleurig Lodewijk XV-motief, bestaande uit een soepterrine, vier groenteschalen, vier ovale schotels, een zeef, een sauskom, een ronde schotel, drie ronde schotels op voet, een slakom, zesenveertig platte en zeventien diepe borden.
Service décoré d’un motif Louis XV polychrome. Comprenant une soupière, quatre légumiers, quatre plats ovales, un tamis, une saucière, un plat rond, trois plats ronds sur piédouche et dix-sept assiettes creuses.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#568Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Airain glazuur, bestaande uit vier sierkruiken en een vaasje.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure Airain comprenant quatre cruches décoratives et un petit vase.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#668Een lot Belgisch Thulin aardewerk met meerkleurig glazuur, bestaande uit drie verschillende vazen en een schaal.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure polychrome comprenant trois vases décoratifs et un plat.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#548Een paar Nankingvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers.
Paire de vases Nanking en faïence polychrome à décor de guerriers.No longer availableDim. H 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#821Een paar tuinvazen in Lodewijk XIV-stijl van terracotta op sokkels.
Paire de jardinières de style Louis XIV en terre cuite sur socles.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 460 / 500 -
#608Michel Hereman“Twee post-demonische wezens.” Een beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.
“Deux êtres post-démoniques. Sculpture en terre cuite. Monogrammée.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 140 / 160 -
#53Een vaas van Vlaams aardewerk met een bloemendecor in reliëf.
Vase en faïence flamande au décor de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#591Michel Hereman“Post-demonisch wezen.” Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à glaçure. Monogrammée.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 90 / 120 -
#538Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Antica glazuur, bestaande uit twee kruikjes en vijf vaasjes.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure Antica comprenant deux cruches et cinq petit vases.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#598Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Antica glazuur, bestaande uit drie vazen, twee cachepots en een dekseldoosje.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure Antica comprenant trois vases, deux cache-pot et une boîte couverte.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#18Richard AuriliGroep met spiegel. Terracotta. Gesigneerd en genummerd.
“Dame faisant sa toilette”. Groupe en terre cuite avec miroir. Signé et numéroté.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 300 / 400 -
#786Een lot diverse borden van aardewerk en porselein. O.m. Delft, Makkum enz.
Lot d’assiettes diverses en faïence et porcelaine. Dont Delft, Makkum etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#738Een lot aardewerk, bestaande uit een XIXe eeuwse tabakspot zonder deksel en met letsel, een groene en vergulde bonbonière, een bierpul, een Engels kannetje, een paar majolica sierkruiken (letsels) en een gieter van Vlaams aardewerk.
Lot de faïences comprenant un pot à tabac du XIXe siècle (sans couvercle et avec dégât), une bonbonnière verte et dorée, une chope, une petite cruche anglaise, une paire de cruches en majolique (dégâts) et un arrosoir en faïence flamande.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#592Een lot Belgisch Thulin aardewerk met roze glazuur, bestaande uit vier siervazen en een kannetje.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure rose comprenant quatre vases décoratifs et une petite cruche.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#804Een paar grote plantenbakken van terracotta, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden.
Paire de grandes jardinières en terre cuite décorées de guirlandes et de têtes de femmes.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#207Achiel Pauwels“Liggend naakt op conische sokkel.” Beeld in deels geglazuurd aardewerk. Gedateerd 1989. Gesigneerd.
“Nu couché sur socle conique”. Sculpture en faïence partiellement couverte. Datée 1989. Signée.No longer availableDim. H 71 cmEstimate: € 600 / 700 -
#757Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.
Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#561SoliaEen aardewerken designvaas met een ontwerp van Jolanta Veziorna.
Vase design en faïence d’après un modèle de Jolanta Veziorna.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 75 / 90 -
#398Een gevarieerd lot aardewerk bestaande uit een coupe op hoge voet, een zoutvat, een kleine hangconsole en twee XIXde eeuwse Delftse tegels.
Lot varié de faïences comprenant une coupe sur piédouche, une salière, une petite console et deux carreaux de Delft du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#423GuerinEen aardewerken siervaas in de vorm van en gestileerde vrouw. Gemerkt.
Vase en faïence en forme d’une femme stylisée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#764Een jardinière op sokkel van meerkleurig aardewerk. Italiaans.
Jardinière sur socle en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. H 109 cmEstimate: € 200 / 300 -
#644Een lot Belgisch Thulin aardewerk, bestaande uit vijf verschillende vaasjes, een kannetje, een schaaltje en een coupe.
Lot de faïences Thulin belges comprenant cinq vases décoratifs, un plat, une coupe et une petite cruche.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#397Een lot van zes verschillende terrines van monochroom wit en meerkleurig porselein. Het grootste deel gemerkt ‘Bassano’.
Six terrines diverses en porcelaine poly-et monochrome. En majorité marquées Bassano.No longer availableEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#813Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof. Vier slingers ontbreken.
Lot de sept horloges à coucou en bois polychrome et plastique. Quatre balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#577“Robert en Bertrand”. Koen Ravestein. Kosteloos proefnummer. 54e jaargang, 1941 & “Nieuwe avonturen van Robert en Bertrand, de moderne vagebonden”. Uitgave Patria, Antwerpen. 51 nummers. 1921.
“Robert et Bertrand”. Koen Ravestein. Numéro d’essai gratuit, 54e année, 1941. Et “Nouvelles aventures de Robert et Bertrand, les vagabonds modernes”. Ed. Patria, Anvers. 51 numéros, 1921.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#729Een wandspiegeltje van verguld en gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir en bois doré et polychromé de style Louis XV.No longer availableDim. 68 x 41 cmEstimate: € 30 / 40 -
#85Een heren zegelring van 18 karaats geel goud.
Bague cachet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 16,03 gEstimate: € 350 / 400 -
#762Vier boeken:- Galbert de Bruges. “Le meurtre de Charles le Bon”. Fonds Mercator 1978. Goede staat met stofwikkel en huls.- Wangermée. “Flemish music and society in the fifteenth and sixteenth centuries”. Arcade, 1968. Goede staat met stofwikkel (kleine scheurtjes).- “La Musique en Wallonie et Bruxelles tome I et II”. Renaissance du Livre, 1980-1982. Goede staat met stofwikkel en huls.
Quatre livres:- Galbert de Bruges. “Le meurtre de Charles le Bon”. Fonds Mercator 1978. Bon état, couverture de protection, étui.- Wangermée. “Flemish music and society in the fifteenth and sixteenth centuries”. Arcade, 1968. Bon état, couverture de protection (petites déchirures).- “La Musique en Wallonie et Bruxelles tome I et II”. Renaissance du Livre, 1980-1982. Bon état, couverture de protection, étui.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#299K.L. Van Meers“Mediterraan havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Port méditerranéen”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#459Etienne Le Compte“Panama danseres.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse de Panama”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#285Een 18 karaats geel gouden munt, uitgegeven naar aanleiding van het Rubensjaar 1977.
Pièce de monnaie en or jaune 18 ct éditée lors de l’an Rubens en 1977.No longer availableDim. 6,46 gEstimate: € 130 / 150 -
#718Dinky ToysEen lot van vier miniatuurvoertuigen:- “Morris 10 CWT Van”. Zonder banden.- “Fordson Truck”. No. 422.- “Dodge Truck”. - “Austin Truck”.
Lot de quatre voitures miniatures:- “Morris 10 CWT Van”. San pneus.- “Fordson Truck”. No. 422.- “Dodge Truck”. - “Austin Truck”.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#691Twee miniatuurauto’s:- “Chevrolet Corvette Sting Ray” Corgi Toys. Met wegklapbare koplampjes.- “Desoto Fireflite Police car”. Dinky Toys.
Deux voitures miniatures:- “Chevrolet Corvette Sting Ray”. Corgi Toys. Avec phares amovibles.- “Desoto Fireflite Police Car”. Dinky Toys.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#42“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#96Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40 / 60

