Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een komfoor, schalen, kannetjes, zoutvaatjes enz.

Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een komfoor, schalen, kannetjes, zoutvaatjes enz.

Un lot d’objets divers en métal argenté, comprenant des salières, des petites verseuses, plateaux, réchauds...
SKU: 2706170383.
Category: Verzilverd.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #383
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #378

    Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met groter en kleine lepels, vorken en messen, dessertvorkjes en koffielepeltjes. In etui.

    Un couvert pour douze convives en métal argenté, comprenant grandes et petites cuillères, fourchettes, couteaux, fourchettes à dessert et cuillères à café. Dans sa ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #23

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met getorste ribben. Op dienblad. Onderaan gemerkt.

    Un service à café et thé en métal argenté avec côtes torses sur plateau. Marque à la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #417

    Een paar Arabische theedozen van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.

    Deux boites à thé arabes en métal argenté. Marque à la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #351
    Wiskemann

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.

    Un service a thé et café en métal argenté sur plateau. Marque présente.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #373

    Een bestek van verzilverd metaal, compleet voor twaalf personen.

    Un service de couverts complet pour douze convives en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #354

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een driedelig koffiestel, een theepot met een arend op het deksel en een theepot met houten handvat.

    Un lot de divers objets en métal argenté, comprenant un service à café en trois pièces, une théière avec un aigle sur le couvercle en décoration et une théière avec une poignée en bois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #388

    Een lot van zes verschillende dienbladen van verzilverd metaal.

    Un lot de six plateaux différents en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #341

    Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen. In zes etuis, aangekocht bij Tilquin te Antwerpen.

    Un couvert pour douze convives en métal argenté. Tilquin- Anvers. Dans six étuis.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #42

    Een pepervaatje, een zoutvaatje en een mosterdpotje van verzilverd metaal op een dienblaadje.

    Un poivrier, une salière et un petit pot à moutarde en métal argenté, le tout sur un petit plateau.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #614

    Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.

    Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #240

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een gele beril van ± 6 ct.

    Chaîne en or blanc 18 et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct et d’un béryl jaune de ± 6 ct.
    No longer available
    Dim. 6,97 g
    Estimate: € 850 / 1000
  • #473

    Een dekseldoosje van geelgepatineerd biscuit met binnenin een porseleinen erotische voorstelling. Chinees werk.

    Boîte en biscuit jaune et porcelaine. L’intérieur au scène érotique. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. l: 9 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #717
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. “De Stalen Bloempot”. Rode Reeks. 1951 (in voorbereiding: De Ringelingschat). Slijtage, vast blok. Rug redelijk vast.

    Suske en Wiske. “De Stalen Bloempot”. Série Rouge. 1951. (en préparation : “De Ringelingschat).
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #520

    Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.

    Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #69
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1946

    “Douceurs franciscaines”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 12/150 buiten de plaat.

    “Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée et numérotée 12/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 41,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #572
    Antoon Heyboer

    “Figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Figures”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #706

    Een kleine klapsecretaire met vier laden onder het klapblad.

    Un petit secrétaire à quatre tiroirs en dessous de la tablette.
    No longer available
    Dim. b: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #63

    Lot diverse borden en schotels van porselein. Kleine letsels.

    Lot d’assiettes et plats divers en porcelaine. Petits dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #454

    “Madonna met Kind” en “Twee huiselijke scènes”. Gouache op zijde. China.

    “Vierge à l’Enfant” et “Deux scènes domestiques”. Gouache sur soie. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 53 x 32 en 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #66

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 270 x 165 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #234
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    Een lot van vier kleine losse schilderijtjes.

    Un lot de quatre petites peintures.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More