Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een komfoor, schalen, kannetjes, zoutvaatjes enz.

Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een komfoor, schalen, kannetjes, zoutvaatjes enz.

Un lot d’objets divers en métal argenté, comprenant des salières, des petites verseuses, plateaux, réchauds...
SKU: 2706170383.
Category: Verzilverd.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #383
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #378

    Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met groter en kleine lepels, vorken en messen, dessertvorkjes en koffielepeltjes. In etui.

    Un couvert pour douze convives en métal argenté, comprenant grandes et petites cuillères, fourchettes, couteaux, fourchettes à dessert et cuillères à café. Dans sa ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #341

    Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen. In zes etuis, aangekocht bij Tilquin te Antwerpen.

    Un couvert pour douze convives en métal argenté. Tilquin- Anvers. Dans six étuis.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #388

    Een lot van zes verschillende dienbladen van verzilverd metaal.

    Un lot de six plateaux différents en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #23

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met getorste ribben. Op dienblad. Onderaan gemerkt.

    Un service à café et thé en métal argenté avec côtes torses sur plateau. Marque à la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #373

    Een bestek van verzilverd metaal, compleet voor twaalf personen.

    Un service de couverts complet pour douze convives en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #351
    Wiskemann

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.

    Un service a thé et café en métal argenté sur plateau. Marque présente.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #354

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een driedelig koffiestel, een theepot met een arend op het deksel en een theepot met houten handvat.

    Un lot de divers objets en métal argenté, comprenant un service à café en trois pièces, une théière avec un aigle sur le couvercle en décoration et une théière avec une poignée en bois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #42

    Een pepervaatje, een zoutvaatje en een mosterdpotje van verzilverd metaal op een dienblaadje.

    Un poivrier, une salière et un petit pot à moutarde en métal argenté, le tout sur un petit plateau.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #417

    Een paar Arabische theedozen van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.

    Deux boites à thé arabes en métal argenté. Marque à la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #422

    Een doos van zwartgelakt hout, versierd met messingen inlegwerk.

    Boîte en bois laqué noir décorée d’incrustations en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #280

    - Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een oranje maansteen van ± 14,58 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’une pierre de lune orange de ± 14,58 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2200
  • #495

    Zes verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰ . Ter plaatse aangekocht 1986.

    Six différents colliers en”argent” 10‰. Acheté sur place en 1986.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #426
    Thonet

    Een reeks van zes stoelen van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit, model No. 14. Gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.

    Une série de six chaises en hêtre courbé avec sièges cannés, modèle Nr 14. Marque présente. Début première partie XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #749

    Een oude metalen vogelkooi. Begin XXe eeuw.

    Une cage à oiseaux en métal, ancien. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #727
    Willy Vandersteen

    Suske en Wiske. “Bibbergoud”. Rode Reeks. Eerste uitgave, 1950. Slijtage, strepen op voorplaat, centrale bladen gelost maar compleet. Rug intact.

    Suske en Wiske. “Bibbergoud”. Série Rouge. Première édition, 1950. Usure, lignes sur le devant, bloc complet mais détaché. Dos intact.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #682
    Ferry

    “Ian Kaledine”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.

    “Ian Kaledine”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #597

    Een Chinese schotel van blauw en wit porselein met een decor van vogels en bloemen.

    Un plat en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor d’oiseaux et fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #117

    Een meisjesbuste van meersoortig marmer en albast. In de geest van Van Vaerenbergh, maar zonder signatuur. Omstreeks 1900.

    Un buste féminin en marbre polychrome et albâtre. Oeuvre dans l’esprit de Van Vaerenbergh, mais sans signature. ± 1900.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #314
    Constant Simon

    “Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.

    “Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.
    No longer available
    Dim. 40 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #128

    Twee aardewerken T’ang kandelaars. De ene blauw en de andere geel en groen geglazuurd.

    Deux bougeoirs T’ang en grès. L’un bleu, l’autre vert et jaune.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 & 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #617

    Een grote schotel van celadonporselein, versierd met een vegetaal reliëfdecor. Kleine randschilfer.

    Un grand plat en porcelaine céladon, décor en relief de plantes. Petit éclat au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 41,5 cm
    Estimate: € 130 / 150
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More