Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van tien apothekerspotten, waarvan zeven van porselein, één grote van aardewerk en twee van glas.

Een lot van tien apothekerspotten, waarvan zeven van porselein, één grote van aardewerk en twee van glas.

Une suite de pots de pharmacie dont sept en porcelaine, un grand en faïence et deux en verre.
SKU: 2706170379.
Categories: Glaswerk, Porselein.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #379
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #573

    Een paar waterkommetjes van sang-de-boeufporselein. Onderaan gemerkt.

    Paire de bols en porcelaine à glaçure sang-de-boeuf. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #407
    Lalique, France

    Een bolvormig parfumflesje van kleurloos glas met een decor van sterretjes. Onderaan gemerkt.

    Flacon à parfum sphérique en verre incolore à décor de petites étoiles. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #588

    Een gemberpot zonder deksel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin.

    Un pot à gingembre sans couvercle en porcelaine chinoise, décor de personnages dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #608

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #231

    Een grote decoratieve fles. Binnenin verzilverd en gemonteerd als lampenvoet.

    Une grande bouteille décorative. Argentée à l’intérieur et montée en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #607

    Een schaal van blauw en wit porselein met een gegraveerd zilveren montuur. Haarscheur onderaan. Tijdperk Kangxi.

    Un plat en porcelaine bleue et blanche avec monture gravée en argent. Eclat en dessous. Dynastie Kangxi.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #568

    Een rechthoekige vaas van Chinees porselein.

    Un vase rectangulaire en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #577

    Een klein theepotje van blauwgeglazuurd porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.

    Petite théière en porcelaine bleue. Travail chinois, marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #598

    Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een drietenige draak in het decor.

    Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un dragon à trois doigts de pieds en décor.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #771

    Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.

    Grande poupée ancienne aux tête et mains en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #648

    Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein met zilveren monturen en een meerkleurig decor van bloemen op gele fond. Het deksel getooid met een aapje op een draak.

    Une théière en porcelaine chinoise en forme de potiron avec montures en argent et décor polychrome de fleurs sur fond jaune. Le couvercle est décoré d’un petit singe sur un dragon.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #623

    Een schaal op voet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages op een fabeldier. Onderaan gemerkt.

    Une coupe sur pied en porcelaine chinoise , décor de personnages et animaux imaginaires. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. b: 28,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #392

    Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.

    Vierge à l’Enfant en porcelaine bruxelloise polychrome. ± 1900.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #637

    Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een haan.

    Une coupe en porcelaine chinoise en forme de coq.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #614

    Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.

    Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 380 / 400
  • #597

    Een Chinese schotel van blauw en wit porselein met een decor van vogels en bloemen.

    Un plat en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor d’oiseaux et fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #631

    Een theebus van blauw en wit Chinees porselein met een decor van fo-honden.

    Boîte à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chiens de pho.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #601

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een grote haarbarst over de bu(..)

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Un vase avec un long cheveux sur la panse.(..)
    No longer available
    Dim. H. 83 cm
    Estimate: € 1000 / 1600
  • #647

    Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een kip.

    Une coupe en porcelaine chinoise polychrome en forme de poule.
    No longer available
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #358

    Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.

    Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #217

    Drie grote decoratieve glazen flessen, binnenin verzilverd.

    Trois grandes bouteilles décoratives, argentées à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 49 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #617

    Een grote schotel van celadonporselein, versierd met een vegetaal reliëfdecor. Kleine randschilfer.

    Un grand plat en porcelaine céladon, décor en relief de plantes. Petit éclat au bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 41,5 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #613

    Twee terrines van Chinees meerkleurig porselein in de vorm van een kip en een eend.

    Deux légumiers en porcelaine polychrome de Chine en forme d’une poule et d’un canard.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #618

    Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en langlevenstekens.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de signes de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #312
    Henri Rottiers
    Period: 1880 - 1958

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 21 x 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #409
    Bakst

    “Operafiguur”. Ontwerp voor een kostuum. Aquarel en potlood. Draagt een handtekening: Bakst. Met watermerk: “...academie voor schilderkunst”. “...академия живописи”

    “Personnage de l’Opéra”. Dessin pour un costume. Aquarelle et crayon. Porte une signature: Bakst.
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #736

    Een kleine wandbalustrade van eikenhout.

    Une petite balustrade en chêne.
    No longer available
    Dim. b: 82 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #119
    Richard Léon Leutenez
    Period: 1881 - 1963

    “Schrijvende man in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ecrivain”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #538

    Een Chinese wijze van meerkleurig Chinees porselein.

    Une statue en porcelaine chinoise polychrome représentant un sage chinois.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #411

    Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.

    Un lot de sept chandeliers différents en fer forgé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #333
    Val St. Lambert

    Een langgerekte coupe van groen kristal. We voegen er een glazen asbak aan toe. Beide gemerkt.

    Une coupe en cristal vert. Nous ajoutons un cendrier en verre. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. b: 54 & Ø: 12 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #791

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #559

    “Abstract werk”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Grautner’ en gedateerd ‘69.

    “Oeuvre abstraite”. Aquarelle sur papier. Signée “Grautner” et datée ‘69.
    No longer available
    Dim. 63 x 48 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #636

    Een Indonesische reiscredenza van tropisch hout.

    Une crédence de voyage indonésienne en bois exotique.
    No longer available
    Dim. 163 x 145 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #533

    Een Afrikaans houten masker. Igbo, Nigeria.

    Un masque africain en bois. Igbo, Nigère.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 7à / 100
  • #563

    Een zalfdoos van blauw en wit Chinees porselein met personages in het decor.

    Une boite à pommade en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More