Een lot van tien figuurtjes van meerkleurig aardewerk voor een kerststalletje. Letsels en restauraties. Allen gemerkt.
Goebel

Lot de dix figurines e Noël en faïence polychrome. Dégâts et restaurations.
SKU: 0812150081.
Category: Aardewerk.
Auction day: 8 December 2015 19:00
Catalogue #81
Estimate: € 100 / 120

Other lots by Goebel

  • #323
    Goebel

    Drie engeltjes en een hoogreliëf van Maria met kind van meerkleurig porselein. Allen gemerkt.

    Trois angelots et un relief représentant une Vierge à l’Enfant en porcelaine polychrome. Chaque pièce avec marque.
    Estimate: € 30 / 50

  • #323
    Goebel

    Estimate: € 30 / 50
  • #323
    Goebel

    Estimate: € 30 / 50
  • #323
    Goebel

    Estimate: € 30 / 50
  • #323
    Goebel

    Estimate: € 30 / 50
  • #323
    Goebel

    Estimate: € 30 / 50
  • #323
    Goebel

    Estimate: € 30 / 50
  • #323
    Goebel

    Estimate: € 30 / 50
  • #323
    Goebel

    Estimate: € 30 / 50
  • #323
    Goebel

    Estimate: € 30 / 50
  • #323
    Goebel

    Estimate: € 30 / 50
  • #323
    Goebel

    Estimate: € 30 / 50
  • #323
    Goebel

    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00