Other lots in this auction
-
#206Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220 / 240 -
#809Lot van zes kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met diverse decors. Enkele kleine schilfertjes en haartjes.
Un lot de six tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise, décors divers. Quelques cheveux et éclats.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#170Een 14 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 22,08 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#46Drie gefineerde gigognetafeltjes in Régencestijl.
Trois petites tables gigognes, style Régence. Bois de placage.No longer availableDim. 52 x 64 x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#801Drie verschillende kleine houten klokjes, waarbij één met een slinger in de vorm van een schommelende vrouw, één in de vorm van een chalet met een thermometer en één met een Hollands zicht.
Trois petites pendules en bois différents, dont un à balancier en forme de femme qui se balance, un en forme de chalet avec un thermomètre et un avec une vue hollandaise.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#694René Carpiaut“Stilleven met fazant, fruit en glaswerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, faisans, fruits et verrerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#3Een paar ingekaderde vlinders. Resp. P.Prola (Brazilië) en P. Dardanus.
Une paire de papillons encadrés. Resp. P. Prola ( Brasil) et P. Dardanus.No longer availableDim. 10 x 9 cm & 7x7 cmEstimate: € 20 / 30 -
#342Isidore Saeys“Hoeve te Bierghes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette à Bierghes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 50 / 75 -
#245Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een druppelvormige tanzaniet van ± 1,25 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et une tanzanite en forme de poire de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 4,36 gEstimate: € 850 / 950 -
#850Een rood- en geelkoperen doofpot.
Un pot etouffeur en cuivre rouge et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#867Daum, Nacy, FranceEen karaf van kleurloos kristal met witmetalen hals en een kleurloze asbak. Beide gemerkt.
Une carafe en cristal incolore, cou en métal blanc et un cendrier incolore. Avec marques.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#692Marius Kolvoort“Vlaamse Gaai” . Een aquarel, gesigneerd.
”Geai”. Une aquarelle, signée.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 150 / 180

