Other lots in this auction
-
#71Een karaf en een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. De kandelaars gemerkt van Val St. Lambert.
Une carafe et une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Les candélabres Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#27Een sleutel, afkomstig van de Bastille Saint-Antoine in rond kadertje, geschonken aan de stad Brugge. Met zegel.
Une clé, d’origine de la Bastille Saint-Antoine dans un cadre rond, un présent à la ville de Bruges.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 25 / 50 -
#182Hilaire BalsPeriod: °1940“Herder met schaapshond en kudde schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Berger et chien de berger, et troupeau de moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#108Groot dienblad van verzilverd metaal. Met handvaten en versierd met engeltjes in reliëf op de rand. Gemerkt Mills.
Un grand plateau en métal argenté. Avec poignées décoration d’anges en relief sur le rebord. Marque Mills.No longer availableDim. 74,5 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#150Een 18 karaats wit gouden ketting met schelpvormige hanger en bijpassende oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. en twee parels.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de coquillage et boucles d’oreilles assorties serties de diamants ayant un poids total de ± 3 ct et deux perles.No longer availableDim. 33,42 gEstimate: € 1500 / 800 -
#28Een paar hondjes van meerkleurig aardewerk van Staffordshire.
Une paire de chiens en faïence de Staffordshire.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#277Ralph BoyerEen lederen zakentas met cijfersloten.
Un porte-documents en cuir, fermeture cadenas à combinaison.No longer availableDim. 35 x 46 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#326Een bureau van notenhoutfineer met opzet. Onderaan twee deuren en drie laden, bovenaan twee kleine paneeldeurtjes naast een grote deur met glas in lood. Belle epoque.
Un bureau en bois de placage en noyer avec coiffe. En dessous deux portes et trois tiroirs, au dessus deux petites portes panneaux à côté d’une grande porte en verre vitrail. Belle époque.No longer availableDim. 185 x 128 x 57 cmEstimate: € 200 / 240 -
#802Roger Somville“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#177Een oude glazen stolp op wit porseleinen voet. Eronder twee flessen van “Les Grappes Jaunes” van 1815
Une ancienne cloche en verre sur pied en porcelaine blanche. dessous deux bouteilles “les grappes Jaunes” de 1815.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 260 / 320 -
#875Corgi Toys 222“Renault Floride”. Een speelgoedauto in originele doos. Goede staat.
”Renault Floride”. une voiture jouet, emballage d’origine. Bon état.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#361“Grandes Figures de la Belgique Indépendante”. Ed. Bieleveld 1934. Talrijke illustraties.
”Grandes Figures de la Belgique Indépendante”. Ed. Bieleveld 1934. Beaucoup d’illustrations.No longer availableEstimate: € 25 / 30

