Other lots in this auction
-
#74530; 34 & 35 Matchbox SeriesDrie speelgoedautootjes in originele doosjes:- 8-wheel crane.- Volkswagen Camper.- Snow-trac.
Trois petites voitures jouets, emballages d’origine:- 8-wheel crane.- Volkswagen Camper.- Snow-trac.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#14Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Vier diverse prenten. Evenals een tekening van Fred Bogaerts (16 x 24 cm).
Quatre estampes divers. Et un dessin par Fred Bogaerts. (16 x 24 cm).No longer availableDim. 15 x 15 cm en kleinerEstimate: € 40 / 60 -
#126Een eikenhouten begijnenkast met twee boven elkaar geplaatste deuren waartussen een lade. Begin XIXde eeuw
Une armoire de béguine en chêne à deux portes superposées et un tiroir entre les deux. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 193 x 58 x 117 cmEstimate: € 120 / 200 -
#415Borin“Zomers landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage estival”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#532Een Chinese houtsnede voorstellende zeven goden.
Une gravure sur bois chinoise représentant les sept dieux.No longer availableDim. 68 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#496Een metalen luchtertje met drie lichtarmen en een centraal lichtpunt, eindigend in bloemvormige glazen kapjes.
Un petit lustre en métal à trois bras et un point lumineux central, se terminant en abat-jours en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 20 / 30 -
#18Een oude Franse jachthoorn.
Un ancien cor de chasse français.No longer availableDim. l:65 Ø 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#868Een sierkruik en een vaas van meerkleurig opaalglas en zeven schaaltjes en vaasjes van gekleurd en gesatineerd glas.
Une cruche et un vase en opaline polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#579Panamarenko“Luchtschip”. Een gesigneerde poster.
”Navire aérien”. Un poster, signé.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 400 / 450 -
#272F. Rotsaert“Hoeve te Ganshoren”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1930.
”Fermette à Ganshoren”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1930.No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#641Een snuffbottle van Chinese lak met een drakendecor. Gesigneerd.
Un flacon laque de Chine, décor de dragons. Signé.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60 / 100 -
#524Een gekleurde Japanse houtsnede. Info op achterzijde: Kuniyasu - Gwa; Kiwame zegel (1790 - 1804); Acteur: Ichikawa Komazo; uitgever Izumi - Ya Ichibei, Kansendo.
Une gravure sur bois en couleurs japonaise. Information au dos: Kuniyasu - Gwa; estampe Kiwame. (1790 - 1804); Acteur: Ichikawa Komazo, éditeur: Izumi - Ya Ichibei. Kansendo.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 80 / 120

