#240Een staande klok van zwartgelakt hout met een verguld en meerkleurig chinoiseriedecor van personages in een landschap.
Horloge de vestibule en bois noirci décor doré et polychrome en chinoiserie de personnages dans un paysage.No longer availableDim. h: 186 cmEstimate: € 100 / 120 -
#695Een lot van acht kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vier met slinger en drie met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
#785Een koekoeksklok van gesculpteerd hout, versierd met jachtbuit.
Lot de onze petites pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
Pendule murale en bois de placage et cuivre de style art déco. Le bas et le haut décorés des signes du zodiaque.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#565Systeme Roskopf SuisseEen zilveren gegraveerde zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰.
Garniture de salon de style Louis XV comprenant deux fauteuils et d’une table de salon en chêne sculpté et cannage.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#768Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
#52Royal CopenhagenSerie van vier ingelijste ronde plaquettes met classicistische voorstellingen in reliëf. Achteraan gemerkt.
Suite de quatre plaquettes rondes encadrées aux représentations classiques en relief. Marque au verso.No longer availableDim. Ø 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#120Een halssnoer van zoetwaterparels met een zilveren sluiting.
Collier de perles d’eau douce à fermoir en argent.No longer available -
#774“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Naar de XVIIe eeuw.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. D’après le XVIIe siècle.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 250 -
#103Antieke Franse barometer. Begin XIXe eeuw.
#575Trib GenèveEen zakhorloge remontoir van plaqué d’or. Genummerd.
#168Een lot van drie Russische iconen met afbeeldingen van “Moeder Gods van Kazan omringd door zes heiligen”, “Aartsengel Michaël en Maria” in koperen riza en “Christus aan het kruis omringd door vier heiligen”. We voegen er een reproductie aan toe.
Lot de trois icônes russes représentant la Mère de Dieu de Kazan entourée de six saints, l’Archange Michel et Marie dans un riza en cuivre et le Christ crucifié entouré de quatre saints. Nous ajoutons une reproduction.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#307Twee hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig decor versierd.
Deux différents vases cornets en porcelaine dite Vieux Bruxelles. Décor de fleurs polychrome et doré.No longer availableEstimate: € 80 / 120