#600Een hoge eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan.
Garde-robe haute à deux portes et avec deux tiroirs en ceinture basse.No longer availableDim. h: 238 cmEstimate: € 100 / 120 -
#380Een lot zilveren munten waaronder Leopold II van 1869, 1870, 1872, 1873, 1875 en een aantal oude zilveren munten met slijtage van België en Frankrijk.
Lot de pièces d'argent dont Léopold II de 1869, 1870, 1872, 1873, 1875 et quelques vieilles pièces d'argent usées de Belgique et de France.No longer availableDim. 321,16 gEstimate: € 60 / 100 -
#235Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,88 ct.
#437GoebelEen lampenvoetje van meerkleurig porselein in de vorm van een jongetje met een bloem op een bankje bij een boom. Gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine multicolore en forme de garçon avec une fleur sur un banc près d'un arbre. Marqué.No longer availableDim. h: 40 cm (met kap)Estimate: € 40 / 50 -
#638“Vissersjongen”. Een 19de eeuws verguld bronzen beeldje.
Le petit pêcheur . Une statue en bronze doré du 19ème siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#317Een XIXe eeuwse bovenkast van een staande klok, omgebouwd tot huisaltaartje met Madonna en kind.
Une horloge de grand-père du XIXème siècle, transformée en autel de maison avec Vierge à l'enfant.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#152“Parkboulevard met paardenkoets”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Nestor’.
Parc boulevard avec calèche . Huile sur toile. Signée Nestor .No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 150 / 200 -
#114L. Joossens“Boerin met koe”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fermière avec vache . Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 72 x 56 cmEstimate: € 250 / 350 -
Lustre en laiton à neuf branches de lumière et décoré aux perles en verre coloré et incolore, de fleurs et de fruits.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100 / 120