Other lots in this auction
-
#713Een Boeddhistisch beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.
Une statue bouddhiste en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#116Twee antieke gordijnbakken met acanthusmotieven. We voegen er een aantal gordijnlinten met kwasten aan toe.
Deux plateaux à rideaux antiques avec des motifs d'acanthe. Nous ajoutons quelques rubans à rideaux avec des glands.No longer availableDim. 163 x 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#678Een Chinees porseleinen schaal.
Un plat en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#748Val St. LambertEen vaas en een schaal van groen kristal. Beide gemerkt.
Un vase et un bol de cristal vert. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#10Vira GéneveEen 18 karaats geel gouden horloge .
Une montre en or jaune 18 carats.No longer availableDim. bruto: 18,98 gEstimate: € 200 / 300 -
#367Een antieke roodkoperen apothekerssiroopmaker.
Un ancien fabricant de sirop de pharmacie en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 35 / 45 -
#371Twee poppen met porseleinen hoofden. De éne volledig gekleed, in de hals gemerkt Welsch, Germany 4, met grijze slaapogen en open mondje (H. 52 cm, op staander. De andere enkel het papier maché lichaam, zonder handen en het porseleinen hoofd, in de hals gemerkt Simon & Halbig, Germany 1059 (H. 52 cm).
Deux poupées avec des têtes en porcelaine. L'une entièrement habillée, au cou marqué Welsch, Allemagne 4, avec les yeux gris endormis et la bouche ouverte (H. 52 cm, sur pied. L'autre seulement le corps en papier mâché, sans les mains et la tête en porcelaine, dans le cou marqué Simon & Halbig, Allemagne 1059 (H. 52 cm).No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#434Paar boekensteunen versierd met koperen golfsticks.
Une paire de serre-livres, décoration de clubs de golf en cuivre.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#361Lot van 15 chromoboeken. ‘S Lands Glorie - 1 t.e.m. 6. Uitgeverij Fort Itegem 3 boeken betrekking tot fauna en flora van België. En 6 boeken Artis Historia met verschillende onderwerpen.
Un lot de 15 albums Chromos. ‘S Lands Glorie - 1 à 6. Edition Fort Itegem, 3 livres en relation avec la faune et flore de la Belgique. et 6 livres Artis Historia, sujets différents.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#290Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. en een cabochon van jade van ± 8,04 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants taillés en brillant de ± 0,53 ct au total et d'un cabochon de jade de ± 8,04 ct.No longer availableDim. 5,67 gEstimate: € 850 / 950 -
#8Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.
Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.No longer availableDim. h: 18 - 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#803Staande lamp van glas en chroom in wit en oranje. Omstreeks 1970.
Lampadaire en verre et chrome en blanc et orange. Vers 1970.No longer availableDim. H. 144 cmEstimate: € 120 / 200

