Other lots in this auction
-
#79Jean PonsPeriod: 1913 - 2005“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd op 99 exemplaren en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées à 99 exemplaires et datées 50 & 51 respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#386Een witgepatineerde houten armstoel, tijdperk Directoire.
Un fauteuil en bois patiné blanc, époque Directoire.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#424Een met leder bekleed paard. Eén oor manco.
Un cheval vêtu de cuir. Une oreille manque.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 60 / 80 -
#114L. Joossens“Boerin met koe”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fermière avec vache . Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 72 x 56 cmEstimate: € 250 / 350 -
#465Een poëzie boekje van fluweel met spreuken en tekeningen vanaf 1907.
Un livret de poésie en velours avec des sorts et des dessins de 1907.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#588Een modern marmeren beeld.
Une statue de marbre moderne.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 300 / 350 -
#761Een lot van twee gemberpotjes en een dekselvaasje van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Lot de deux pots de gingembre et un vase de couvercles en porcelaine chinoise multicolore. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 12.5 & 14.5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#737J.N. BouilletEen eivormige sfeerlamp van meerkleurig glaspasta. Gesigneerd.
Lampe d'ambiance ovoïde en pâte de verre multicolore. Signée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 100 -
#393Een paar witgepatineerde smeedijzeren tuinstoelen. Roestvlekken.
Paire de chaises de jardin en fer forgé patiné blanc. Rouille.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 40 / 60 -
#246Een tweeledig Mechels buffet van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Onderaan een deur onder een lade, geflankeerd door twee leeuwenkoppen met ringen en in het opzet een deur met glas in lood.
Buffet de Malines en chêne sculpté de style Renaissance en deux parties. Le bas ouvrant à une porte sous un tiroir, flanquée de deux têtes de lion avec anneaux et une porte en vitrail en haut.No longer availableDim. 227 x 98 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#683Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#466Een antiek Chinees wollen tapijt met een decor van planten in vazen. Te reinigen.
Un tapis ancien en laine chinoise décoré de plantes dans des vases. A nettoyer.No longer availableDim. 150 x 240 cmEstimate: € 100 / 120

