Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van tien meerschuimen pijpen in de vorm van hoofden van bekende personen.

Een lot van tien meerschuimen pijpen in de vorm van hoofden van bekende personen.

Lot de dix pipes en écume de mer en forme de têtes de personnages célèbres.
SKU: 2306200071.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #71
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #753

    Twee handgemaakte schalen van groen en kleurloos glas. Vermoedelijk Italiaans werk.

    Deux bols faits à la main en verre vert et incolore. Travail vraisemblablement italien.
    No longer available
    Dim. b: 69 & 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #796

    Een rond bijzettafeltje op centrale poot.

    Une table d'appoint ronde sur pied central.
    No longer available
    Dim. Ø: 46; h: 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #246

    Een tweeledig Mechels buffet van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Onderaan een deur onder een lade, geflankeerd door twee leeuwenkoppen met ringen en in het opzet een deur met glas in lood.

    Buffet de Malines en chêne sculpté de style Renaissance en deux parties. Le bas ouvrant à une porte sous un tiroir, flanquée de deux têtes de lion avec anneaux et une porte en vitrail en haut.
    No longer available
    Dim. 227 x 98 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #287
    Patrick Villas
    Period: °1961

    “Leeuwin”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd. Bijgevoegd drie galerijcatalogi.

    Lionne . Une statue en bronze. Signée. On ajoute trois catalogues de galerie.
    No longer available
    Dim. l: 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #575

    Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre à huit bras en cuivre, pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #816
    Capodimonte

    Een spiegel in porseleinen lijst, versierd met meerkleurige bloemen in reliëf.

    Miroir à cadre en porcelaine décoré de fleurs multicolores en relief.
    No longer available
    Dim. 67 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #117

    Twee geslepen glazen karaffen en een kristallen snavelkan met verzilverde monturen, bijgevoegd twee glazen kandelars met metalen monturen.

    Deux carafes en verre taillé et une carafe à bec en cristal avec des cadres en métal argenté, deux bougeoirs en verre avec des cadres en métal inclus.
    No longer available
    Dim. h: 19 - 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #172
    Paul Permeke
    Period: 1918 - 1990

    “Zee en wolken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Mer et nuages . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #615

    Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.

    Une lanterne en bronze à motifs grecs.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #41

    Een ijzeren lantaarntje en een kandelaar op drie voeten.

    Une lanterne de fer et un chandelier sur trois pieds.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #375

    Een paar 18 karaats geel gouden bolvormige oorbellen.

    Une paire de boucles d'oreilles sphériques en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 6,54 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #719

    Een antieke butlerspiegel in goudgepatineerde lijst van hout en plaaster. Randschade.

    Un miroir de majordome antique en bois patiné or et cadre en plâtre. Dommages aux bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 220 / 260
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More