Other lots in this auction
-
#360Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un solitaire de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#141Een tafelstuk van smeedijzer, versierd met rozen en gebladerte en met een veelkleurige glazen hoornvaas.
Une pièce de table en fer forgé ornée de roses et de feuillages et d'un cornet de verre multicolore.No longer availableDim. H.62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#181Ons VolkIngebonden tijdschriften per halfjaar: 9/2/1947 t.e.m. 28/6/1951 en 3/1/1952 t.e.m. 25/12/1952. Zeer goede staat. Elf volumes. Een mooi sfeerbeeld van de naoorlogse jaren met daarbij stripverhalen van Willy Vandersteen (De Eerste Maanraket, De Staalblauwe Boeddha, Het Gouden Masker, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel enz. Evenals vroeg werk van o.m. Marc Sleen, Pil enz.
Journaux reliés tous les six mois: 9/2/1947 au 28/6/1951 et 3/1/1952 au 25/12/1952. Très bon état. Onze volumes. Une belle impression des années d'après-guerre avec des bandes dessinées de Willy Vandersteen (La première fusée lunaire, Le Bouddha bleu acier, Le masque d'or, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel etc.) ainsi que les premiers travaux de Marc Sleen, Pil etc.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#236Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200 / 300 -
#8Een lot kristallen voorwerpen, bestaande uit “Antonio”, een beeldje van Swarovski uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron (Eén vingertje manco), een kandelaar van Villeroy & Boch, een geslepen karaf en een een sierglas op voet met kelk van blauw glas en geslepen kralen in lood.
Lot d'objets en cristal, composé de Antonio , une statue de Swarovski de la série Magic of dance d'après un dessin de Martin Zendron (Un doigt manque), un chandelier de Villeroy & Boch, une carafe taillée et un verre d'ornement à pied avec calice de verre bleu et perles taillées en plomb.No longer availableDim. h: 18 - 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#52Joseph CoomansPeriod: 1816 - 1889“Liggend naakt”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 21 januari ‘52.
Nu couché. Une étude au crayon sur papier. Monogrammée et datée du 21 janvier 52.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#138Een Russisch icoon met afbeeldingen van de presentatie van Christus en diverse Heiligen. Lichte schade aan de beschildering.
Une icône russe représentant le Christ et divers saints. Légers dégâts au tableau.No longer availableDim. 30 x 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#239Een massieve gedreven messingen art deco luchter met vijf lichtarmen met een druivenmotief. Vijf gegoten melkglazen lampenkappen.
Un lustre art déco en laiton massif à cinq branches lumineuses à motif raisin. Cinq abat-jour en opaline moulée.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#497Een smal houten masker. Dogon, Mali.
Un masque en bois étroit. Dogon, Mali.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 65 / 80 -
#615Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360 / 400 -
#489Benny Want“De componist”; “De anatomie”; “Verdwaald” & “Oboe d’Amore”. Een reeks van vier olieverfschilderijen op paneel. Allen gesigneerd en gedateerd ‘84 & ‘86.
Le Compositeur ; L'anatomie ; Perdu & Hautbois d'Amore . Une série de quatre peintures à l'huile sur panneau. Toutes signées et datées '84 & '86.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#637Een gemarquetteerde kleine staande klok met messingen binnenwerk en het opschrift ‘Tempus fugit’ boven de wijzerplaat. Met sleutel.
Une petite horloge de grand-père en marbre avec un intérieur en laiton et l'inscription Tempus fugit au-dessus du cadran. Avec clé.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 80 / 100

