Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van tien meerschuimen pijpen in de vorm van hoofden van bekende personen.

Een lot van tien meerschuimen pijpen in de vorm van hoofden van bekende personen.

Lot de dix pipes en écume de mer en forme de têtes de personnages célèbres.
SKU: 2306200071.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #71
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #669

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 3/50 buiten de plaat.

    Composition . Une lithographie. Signée, datée '98 et numérotée 3/50 à l'extérieur de la planche .
    No longer available
    Dim. 62 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #228

    Drie gedreven kommetjes van groene jade en zilver.

    Trois bols repoussés en jade vert et argent.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm Ø 10 cm en 4 cm Ø 7,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #524

    Een Boeddhistische tangka. Gouache op zijde.

    Une tangka bouddhiste. Gouache sur soie.
    No longer available
    Dim. 72 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #211

    Een houten vlaggenstokhouder met houten voorplaat in de vorm van het wapenschild van de Franse Republiek. Met negen houders. We voegen er drie vlaggenstokken met Franse vlaggen aan toe.

    Ecusson de la République Française avec trois drapeaux.
    No longer available
    Dim. : 117 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #747
    Val Saint-Lambert

    Twee vazen van geslepen kristal, de éne kleurloos, de andere rood gekleurd in de massa. Beide met gegraveerd merk onderaan, de eerste eveneens met etiket.

    Deux vases en cristal, l'un incolore, l'autre coloré en rouge dans la masse. Tous deux avec marque gravée en bas, le premier aussi avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 22 & 26 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #137
    Sitzendorf

    “Edel koppel in koets met vierspan”. Een grote groep van meerkleurig Duits porselein. Achteraan gemerkt.

    Couple noble en voiture avec chariot à quatre mains. Un grand groupe de porcelaine allemande multicolore. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. l: 75 cm; h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #309
    Jean Pons
    Period: 1913 - 2005

    “Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd 61/99 en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.

    Compositions . Deux lithographies. Les deux signées, numérotées 61/99 et datées 50 & 51, respectivement.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #327

    Een Wajangpop van been.

    Une poupée Wayang en os.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #575

    Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre à huit bras en cuivre, pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #494
    Benny Want

    “De veerman van de Styx”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘92.

    Le passeur du Styx . Huile sur panneau. Signée et datée 92.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #488
    Christofle

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op ovale presentatiespiegel. Dekseltje van het melkkannetje manco. Gemerkt.

    Un service à thé et à café en métal argenté sur un miroir de présentation ovale. Couvercle du pot à lait manquant. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #204
    Isidore Van Mens
    Period: 1890 - 1985

    “Zicht op Lier”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 1942.

    Vue de Lier . Huile sur toile. Signée et datée 1942.
    No longer available
    Dim. 38 x 46 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More