Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot van tien meerschuimen pijpen in de vorm van hoofden van bekende personen.

Een lot van tien pijpaarden pijpen in de vorm van hoofden van bekende personen.

Lot de dix pipes en terre de pipe en forme de têtes de personnages célèbres.
Dim. H: 4-6cm
SKU: 2202220018.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #18
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #409

    “Portret van een kleuter.” Inkt op papier. Draagt monogram J.S.

    "Portrait d'un bambin." Encre sur papier. Porte un monogramme JS.
    No longer available
    Dim. 21 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #217

    Een driedelig bronzen klokstel in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met zes lichtpunten.

    Une garniture de cheminée en bronze de style éclectique composé de trois pièces, comprenant une pendule et deux chandeliers à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 61 & 57 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #75
    Hutschenreuther

    Een uitgebreid porseleinen servies met verzilverd randje, bestaande uit twaalf grote, twaalf kleine en twaalf diepe borden, koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, roompot, tien kopjes en twaalf ondertasjes, twee kleine ovale schaaltjes, een grote ovale groenteschaal, een grote kom, een boterpot, grote en kleine terrine, een grote ovale schotel en drie verschillende ronde schotels. Alles gemerkt.

    Un service élaboré en porcelaine à bord argenté, composé de douze grandes, douze petites et douze assiettes creuses, une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, un pot à crème, dix tasses et douze soucoupes, deux petits plats ovales, un grand ovale un légumier, un grand saladier, un beurrier, une grande et une petite terrine, un grand plat ovale et trois plats ronds différents. Tout marqué.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #336

    Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.

    Guéridon en chêne à plateau tournant.
    No longer available
    Dim. 55 cm x 50 cm x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #88
    Camille Bleuse

    “Christus”. Een geglazuurd aardewerken beeld.

    "Christ". Une statue en terre cuite à glaçure brune.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #175

    “Portret van een kapitein”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, toegeschreven aan Jan De Bray (1626 - 1697). Herdoekt.

    “Portrait d’un capitaine”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Attribué à Jan de Bray (1626-1697). Retoilée.
    No longer available
    Dim. 103 x 81 cm
    Estimate: € 5000 / 8000
  • #531

    Een schaal van rode lak met een landschapsdecor. Hong Kong.

    Coupe en laque rouge à décor de paysage. Hong Kong.
    No longer available
    Dim. 31 x 36 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #41

    Een paar kleine hoornvaasjes van meerkleurig en verguld Brussels porselein.

    Paire de petits vases en corne en porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #255

    Een vijfdelig porseleinen koffie- en theestel met meerkleurig en verguld bloemendecor en kopjes en schoteltjes voor achttien personen.

    Service à café et à thé en porcelaine de cinq pièces à décor floral multicolore et doré et tasses et soucoupes pour dix-huit personnes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #501

    “Dansende shiva”. Bronzen beeld. XIXde eeuw. Met certificaat.

    "Shiva dansant". Statue de bronze. XIXème siècle. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #427
    Kaiser Porzellan

    Een balustervaas en een grote schotel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre et une grande soucoupe en porcelaine multicolore et dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm; Ø: 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #144

    “Paarden in de stal”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Chevaux à l'écurie". Huile sur toile. Signée illisiblement.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 280 / 360
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More