Other lots in this auction
-
#815Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
Une table de salon en chêne, pieds et entretoise en H torsadés.No longer availableDim. 138 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#565Société Belge Radio-electriqueEen radio in houten kast. Type 33é, model ‘Ondolina’. Bouwjaar 1932.
Ancienne radio en bois. Tyê 332, modèle “Ondolina”. Année 1932.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#501Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met famille rose pleine page decor van talrijke personages in interieurs en landschappen. Oren in de vorm van gestileerde draken in groen en geel. Schilfers aan de bovenrand. Canton, XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de nombreux personnages dans des paysages et des intérieurs. Anses en forme de dragons stylisés en vert et jaune. Canton, début XXe siècle. Eclats au bord supérieur.No longer availableDim. H. 60,5 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#90Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct.
Bague en or jaune et blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,55 ct.No longer availableDim. 7gEstimate: € 650 / 750 -
#424Marcel Hess“Le Lion à St-Cloud”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Le Lion à St-Cloud”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#11Twee soldaten van porselein.
Deux soldats en porcelaines.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#227Houten beeld van Johannes de Doper. Sporen van polychromie en verguldsel, diverse letsels. XVIde eeuw.
Sculpture en bois représentant Jean le Baptiste. Traces de polychromie et dorure, plusieurs dégâts. XVIe siècle.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#119“Herderskoppel”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Couple de bergers”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 23,5 x 30,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#364Floris Jespers“Duinlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage aux dunes”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#736Twee verschillende handgeknoopte Afghaanse wollen karpetjes.
Deux différentes carpettes afghanes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 164 x 88 cmEstimate: € 40 / 50 -
#440Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#416Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.No longer availableDim. 143 x 93 & 153 x 88 cmEstimate: € 25 / 40

