Other lots in this auction
-
#186
Een Engelse boekenkast van mahoniehoutfineer met onderaan drie laden en bovenaan twee gevitreerde deuren met latwerk.
Bibliothèque anglaise en placage d’acajou, le dessous à trois tiroirs et le dessus à deux portes vitrées aux lattes.No longer availableDim. 225 x 98 x 49 cmEstimate: € 250 / 400 -
#212
“Presentatie van Jezus in de tempel”. Olieverf op eiken paneel naar voorbeeld van een werk van Rubens. Vlaamse school, XVIIe eeuw. Collectie Baron Benoit-Adrien de Mouffarts.
“La Présentation de Jésus dans le Temple”. Huile sur panneau en chêne d’après l’exemple par Rubens. Ecole flamande, XVIIe siècle. Collection Baron Benoît-Adrien de Mouffarts.No longer availableDim. 74 x 52 cmEstimate: € 1800 / 2200 -
#797
Een kleine ronde wandklok met een beschilderde glazen wijzerplaat. Met slinger en twee gewichten.
Petite pendule murale ronde à cadran en verre peint. Avec balancier et deux poids.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#138
Russische icoon met de Moeder Gods van Kazan. XIXde eeuw.
Icône russe représentant la Mère de Dieu de Kazan. XIXe siècle.No longer availableDim. 35,5 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#105
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,63 gEstimate: € 450 / 550 -
#417
Een pauw en een uiltje van gesculpteerd ivoor. eerste helft XXe eeuw.
Paon et petit hibou en ivoire sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 3,5 & 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#190
Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met een briljant van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc et rose 18 ct sertie d’un brillant de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 5,27 gEstimate: € 800 / 900 -
#748
Een antieke pop met papier mâché hoofd met schouders. Oude klederdracht. XIXde eeuw. Zonder merken.
Poupée ancienne à la tête en papier mâché aux épaules. Vêtement ancien. XIXe siècle. Sans marques.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#53
Russische icoon met het leven van Christus met centraal de Verrijzenis. XIXde eeuw. Slijtage aan beschildering, centrale aaneenzet zichtbaar.
Icône russe représentant la vie du Christ avec la Résurrection dans le centre. XIXe sièlce. Usures à la peinture, attachement de deux parties visible.No longer availableDim. 36 x 31 cmEstimate: € 300 / 400 -
#769
Glasservies van amberkleurig kristal.
Service à verres en cristal de couleur ambre.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#161Antonin Mercié
“David”. Bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd en met merk van Barbédienne.
“David”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec la marque de Barbédienne.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#85Louis Vuitton
Een portemonnee in Damien Ebene met ritssluiting. In originele stofhoes. Datacode SN1115.
Porte-monnaie en Damien Ebène avec tirette. Dans la gaine de protection d’origine. Code SN1115.No longer availableEstimate: € 150 / 200