Similar lots by type
-
#381
Een vierdelig koffie- en theestel van tin met houten handvatten. Onderaan gemerkt.
Un service à thé et café en étain aux manches en bois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#348
Een lot tin, bestaande uit drie verschillende theekannen, een ovalen serveerschotel, twee onderzetters en een asbak.
Un lot d’étain, comprenant trois théières, un plat oval, deux sous-verres et un cendrier.No longer availableEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#685
Twee dekselvazen van Imariporselein, versierd met bloemendecors en getooid met geisha’s op de deksels. Eén deksel gerestaureerd.
Deux vases à couvercle en porcelaine Imari, décoration de fleurs et des geishas sur les couvercles. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#720
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 201 x 131 cmEstimate: € 40 / 60 -
#309Albert Isidore De Vos
“Zeegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de la mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 160 -
#544
“Compositie in de stijl van Vasarely.” Gemengde techniek op papier.
“Composition dans le style de Vasarely”. Techniques mixtes sur papier.No longer availableDim. 34 x 34 cmEstimate: € 55 / 80 -
#99Moeyersons
“Expressionistisch oogsttafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1984.
”Scène expressionniste de la récolte”; Huile sur toile. Signée et datée 1984.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#23
Een sobere kubusvormige presenteervitrine.
Une vitrine de présentation en forme de cube.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#165
Een oude zakhorloge met 18 karaats gouden kast. In werkende staat.
Une montre gousset ancienne avec boîtier en or 18 ct. En état de marche.No longer availableDim. bruto: 82,20 gEstimate: € 200 / 280 -
#753
Een oude officierssabel in schede. Het handvat versierd met een messingen leeuwenkopje.
Sabre d’officier ancien dans son fourreau. Manche décorée d’une tête de lion en laiton.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#681
Een lot Japans porselein, bestaande uit een schotel op voet, een schaal met deksel en een schaal op hoge voet. Allen gemerkt.
Un lot de porcelaine du Japon, comprenant un plat sur pied, un plat à couvercle et un autre plat sur pied. Marquées.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#162Victor Quienen
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 220 / 260 -
#157
Een baardmankruik omstreeks 1700. Bakfout in de zegel op de buik.
Une cruche ‘baardman’, +- 1700. Erreur sur le tampon de cuisson sur la panse.No longer availableDim. 22,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#715
Een sobere zwartgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre, patine noire.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 60 / 80