Similar lots by type
-
#361
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit twee vierhoekige schalen en twee verschillende kanne, waarvan één gemerkt van Sèvres.
Un lot de cristal et verre, comprenant deux plats carrés, deux verseuses dont une portant la marque de Sèvres.No longer availableDim. h:23 cmEstimate: € 30/40 -
#652Val St. Lambert
Een glasservies van kleurloos kristal, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen, zes borrelglaasjes, negen longdrinks en vier whiskyglazen.
Un service de verres en cristal incolore comprenant douze verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, six gouttes, neuf verres long drink et quatre verres à whisky.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#409
Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit tien champagnecoupes, tien wittewijnglazen, tien rodewijnglazen en twaalf waterglazen.
Un service à verres en cristal incolore, comprenant dix coupes à champagne, dix verres à vin blanc, dix verres à vin rouge et douze verres à eau.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#231
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700/800 -
#372Val St. Lambert
Een kristallen vaas met getorste ribben, roze gekleurd in de massa. Gemerkt.
Un vase en cristal aux côtes torsadées, de couleur rose dans la masse.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#642Val St. Lambert
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.
Un service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et six verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#839Christalerie Laeken
Een glasservies van kleurloos kristal met gouden versieringen, bestaande uit rodewijnglazen, wittewijnglazen, aperitiefglazen en borrelglazen op voet. Telkens 8 stuks. Evenals een karaf en vier borreltjes.
Un service à verres en cristal incolore et décorations dorés, comprenant verres à vin rouge, verres à vin blanc, verres à apéritif sur pied et petits verres à schnaps. Pour 8 convives.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#634Bayel, France
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#774Val St. Lambert
Een karaf met zes borreltjes van geslepen kleurloos kristal met mauve vlakken.
Une carafe et six petits verres en cristal taillé à surfaces mauves.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40/60 -
#408
Een reeks glazen van gekleurd kristal van Val St. Lambert, bestaande uit vijf rode en zes groene.
Une série de verres en cristal Val St. Lambert, comprenant cinq verres rouges et six verres verts.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#537
Een paard en een geisha van meerkleurig terracotta. Chinees werk naar voorbeeld van de T’angdynastie.
Un cheval et une geisha et terre cuite polychrome. Travail chinois d’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 42 & 48 cmEstimate: € 120/200 -
#375
Een 18 karaats geel gouden schakelketting, die op drie verschillende lengtes kan gedragen worden.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct. trois longueurs possibles.No longer availableDim. 13,30 gEstimate: € 300/400 -
#246
Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.
Un bureau en acajou à cinq tiroirs et une tablette en cuire de veau. En dessous de la tablette se trouvent deux étagères avec revêtement vachette.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 300/500 -
#798
Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.
Deux chaises sculptées et un fauteuil style Louis Philippe.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40/50 -
#149
Moeder Gods Kazanskaia. Russische icoon in tempera op hout. XIXde eeuw.
Une icône russe, tempéra sur bois. Mère de Dieu Kazanskaia.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 200/240 -
#796
Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl met voluutpoten.
Une table d'appoint en chêne, style Louis Philippe aux pieds volutes.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#553
Een Chinese porseleinen dekselvaas met een decor van vruchten.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine au décor de fruits.No longer availableDim. h.42 cmEstimate: € 260/300 -
#749
Drie gigognetafeltjes van wit- en goudgepatineerd hout met glazen blad.
Trois tables gigognes en bois à patine blanche et dorée et tablette en verre.No longer availableDim. b: 39 - 61 cmEstimate: € 40/60 -
#87
“Vogel”. Een bronzen beeld op zwart marmeren voetstuk naar een werk van François Pompon.
Oiseaux”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir d’après une oeuvre de François Pompon.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/200 -
#716
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#79J. Astérion
“Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 12-2-96. Onderste gedeelte zwaar beschadigd.
”Bateaux de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée 12-2-96. De graves dégâts sur la partie inférieure.No longer availableDim. 26 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#817
“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800/5200