Une pièce rectangulaire en dentelle rosaline brugeoise. Début XXième siècle. Encadrée.No longer availableDim. 43 x 27 cmEstimate: € 150 / 200 -
#218Een ronde lap van Brugse rosalinekant. Begin XXe eeuw. In kader.
Une pièce ronde en dentelle Rosaline brugeoise dans un cadre. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 200 / 240 -
Fragment d’une tapisserie du XVIIe siècle représentant l’attaque d’une ville. Plusieurs restaurations et usures.No longer availableDim. 210 x 135 cmEstimate: € 150 / 250
#466Een klein zijden karpetje.
#230Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 11,17 gEstimate: € 2500 / 2600 -
#265Davo. Postzegelalbum. Spoorwegen, strafport e.d.
#657Een aardewerken wijnvat. Spanje, XVIIIe eeuw.
#480Een oude vaas van steengoed met druipglazuur. Omstreeks 1900.
#30Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van twee takjes.
Broche en or jaune 18 ct en forme de deux petites branches.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 100 / 150 -
#324Jozef TilleuxPeriod: 1896-1978“Dorpszicht door het bos.” Olieverf op board. Achteraan gesigneerd.
#495Een spaarpot van meerkleurig gietijzer in de vorm van een skelet met uitpuilende ogen.
#127“Fruit defendu”. Een groep van zamak naar een werk van Rancoulet.
“Fruit défendu”. Groupe de régule d’après une oeuvre de Rancoulet.No longer availableEstimate: € 100 / 120