#249
Een glas in loodraam met floraal en kerkelijk decor.
#506
Een handgeknoopt tapijt, 375 x 265 cm.
#302
A lot of 2 art books, consisting of "Eugeen van Mieghem, Antwerp" and "Eugeen van Mieghem, Emigrants of the Red Star Line".No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#570
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen telkens bezet met een topaas.
#264Frans Van Tongerloo
“Kathedraal van Antwerpen”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd.
#333
Een koperen en een aardewerken vijzel met stampers.
#579-
Een wandspiegel met kandelaars. Met grijs gepatpineerde lijst.
A wall mirror with candle holders. With a gray patinated frame.No longer availableDim. H76 x 40 cmEstimate: € 160 / 180 -
#330
Een 18 kt witgouden ring met centrale briljant van 0,73 ct. G - SI1 - VS2.
An 18 kt white gold ring with a central brilliant-cut diamond of 0.73 ct. G - SI1 - VS2.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#624
Een porseleinen theeservies met verguld motief. Gelobde buik. 12 schotels, 9 tassen, koffiepot, theepot, melkpot, suikerpot en kom.
#331Lladro
‘Feel pretty’, een Lladro beeld, modelnr 5678 in originele verpakking.
"Feel Pretty," a Lladro figurine, model number 5678 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#327
Een 19de eeuws prentenboek van Italiaans leder met grote slijtage.
#491
Een modern bronzen beeld van een knielende figuur naar Oswald Herzog.
A modern bronze sculpture of a kneeling figure by Oswald Herzog.No longer availableDim. 36 x 37 cmEstimate: € 500 / 550