#431Een gesculpteerd houten masker. Baoule Ivoorkust.
#486NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
#10Een camee als broche of hanger de omlijsting 14 kt geelgoud.
A cameo as a brooch or pendant with a 14kt yellow gold frame.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#694Diverse Belgische niet gestempelde postzegels in 6 goed gevulde albums “Falzlos Album T” en enkele vellen postzegels. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.
Various Belgian unused postage stamps in 6 well-filled albums "Falzlos Album T" and some sheets of stamps. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#641Lladro‘Nippon lady’, een Lladro beeld, modelnr 5327 in originele verpakking.
#693Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#444Wilbert Doorakkers“Blauwtje Lopen”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘91.
#166Een mahoniehouten vitrinekast met acht deuren.
#271Manoir d’Estaing - AveyronEen polychroom porseleinen koffiepotje met twee niveaus. Handgeschilderd decor. Gemerkt onderaan. Draagt handtekening P. Bénech, naar een ontwerp van 1850.
#108Een putto van gepolychroomeerd metaal.
#157DelvauxEen zwart bruine handtas in tressé leder. Model Listrac.
A black-brown handbag in tressé leather. Model Listrac.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
A colored etching, signed outside the plate 'Marten Van Der Hoop'.No longer availableDim. h 40 x b 30 cmEstimate: € 20 / 30