#97Val Saint Lambert. P.U.Een schaal, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt VSL, PU 8716003.
#493Tim Van SteenbergenTwee paar wit metalen hanglampen, modern design ‘Delta’. Model Metronome.
#209Een Griekse icoon, bestaande uit twee panelen met een mannelijke en een vrouwelijke heilige. XIXde eeuw.
A Greek icon consisting of two panels depicting a male and a female saint. 19th century.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#293Lladro‘The snowman’, een Lladro beeld, modelnr 5713 in originele verpakking.
"The snowman", a Lladro figurine, model number 5713 in its original packaging.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#694Diverse Belgische niet gestempelde postzegels in 6 goed gevulde albums “Falzlos Album T” en enkele vellen postzegels. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.
Various Belgian unused postage stamps in 6 well-filled albums "Falzlos Album T" and some sheets of stamps. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#164Jules Jacques Boulez“Stilleven met fruit.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life with fruit." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#547BoomEen bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen.
#586Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 182 x 126cmEstimate: € 40 / 60