#617Een gesculpteerd houten masker. Ngbaka DRC.
#565Een rotan tuinsetje bestaande uit een tafel en 4 stoelen van ca 1930, wit geschilderd en met een glazen blad op de tafel.
#362Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#306Een Louis XV fauteuil met bordeaux fluwelen zitting, gesculpteerde details en leeuwenpoten.
A Louis XV armchair with a burgundy velvet seat, sculpted details, and lion legs.No longer availableDim. 112 x 70 x 75cmEstimate: € 60 / 80 -
#673Een wandklokje met Dinanterie omlijsting in een dikke houten kader.
#141Theo VosEen witgeglazuurde plateel reiger met craquelé. Gouda, Zuid-Holland. Art-deco stijl. Niet gemerkt.
#43Een lot van 3 grote kerkkandelaars, waarvan 1 verzilverd met monogram en 2 andere in messing gesteund op leeuw-en klauwpoten.
#256Een gefineerd fruithouten stereomeubel. Klep bovenaan, tweedeurs met 1 lade en 2 valse laden.
A veneered fruitwood stereo cabinet. Top flap, two doors with 1 drawer and 2 false drawers.No longer availableDim. 129 x 58 x 44cmEstimate: € 60 / 80 -
#207Een art nouveau buste van een jonge vrouw, van albast en marmer.
An Art Nouveau bust of a young woman, made of alabaster and marble.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 350 / 500