#494Hubert De Vries“Vlaams Strandzicht.” Litho. Gesigneerd in potlood ‘binnen’ de plaat. 59/99
#170Een halssnoer van zoutwaterparels met zilveren slot.
A necklace of saltwater pearls with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#495Een wortelhouten gefineerde vitrinekast met bronzen hengsels. Eén deur bovenaan, drie laden onderaan. Gesteund op gesculpteerde leeuwenpoten. Louis XV stijl.
#639SarreguéminesEen lot Sarreguémines porseleinen servies, bestaande uit theepot, koffiepot, melkkan, 21 kopjes, 21 schoteltjes en 12 borden. Schade aan één dekselknop.
A set of Sarreguémines porcelain tableware, including teapot, coffee pot, milk jug, 21 cups, 21 saucers, and 12 plates. Damage to one of the lid knobs.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#431Een gesculpteerd houten masker. Baoule Ivoorkust.
#6Een houten Louis XV stijl bijzettafeltje op wielen met dambord gefineerd blad. Fraai gesculpteerde guirlandes.
A wooden Louis XV style side table on wheels with a checkerboard veneered top. Beautifully sculpted garlands.No longer availableDim. 76 x 110 x 71cmEstimate: € 40 / 60 -
#177DelvauxEen zwart lederen handtas met lange verstelbare schouderriem. Model Madame.
#523Gabriel à ParisEen Louis-Philippe pendule van verguld koper en zwart marmer. Versierd met een jonge vrouw, die een offerande doet aan een Madonnabeeld.
A Louis-Philippe mantle clock made of gilded copper and black marble. Decorated with a young woman making an offering to a Madonna statue.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#159Alfred Cornilliet"Rubens Peignant la Femme dite au chapeau de Paille". Een grote ingekleurde gravure op papier, naar het werk van Nicaise De Keyser . Door Jean Baptist & Alfred Cornilliet.
"Rubens Painting the Woman known as 'Woman with a Straw Hat'". A large colored engraving on paper, based on the work of Nicaise De Keyser. By Jean Baptist & Alfred Cornilliet.No longer availableDim. 63 x 94,5cmEstimate: € 400 / 600