”Corbeau sur une branche”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs.No longer availableDim. 34 x 18 cmEstimate: € 120 / 150 -
#322Een lot plaasteren wandversieringen, bestaande uit een reliëf met musicerend engeltje, een wijwatervat met Heilig Hart en twee wandconsoletjes met karikaturen.
Un lot de décorations murales en plâtre, consistant en un relief avec un ange musicien, un récipient d'eau bénite avec le Sacré-Cœur et deux consoles murales avec des caricatures.No longer availableDim. h: 23, 36 & 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#422Marcel - Louis BaugnietPeriod: 1896 - 1995“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
Composition . Technique mixte. Signé et daté 1931.No longer availableDim. 40,5 x 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#468Een gepolychromeerde stenen Nepalese Boeddha.
#214Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
#4961 gouden munt 14 K “Olympiade 1976”. Canada, 100 CAD.
#693Een lot van vijf kleurloos kristallen champagnefluiten en zes -coupes.
#678Goebel, Germany“Wanderlied”; “Dorfbub” & “Junge mit Holzpferd”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Kleine beschadigingen.
#375Een roodkoperen melkstoop.
Une baratte à lait en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#310Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 7,15 gEstimate: € 1250 / 1350