Similar lots by type
-
#245Ivora, GoudaEen art nouveau sierjardinière van Gouds plateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.
Jardinière d'ornement Art Nouveau en poterie de Gouda, ornée d'un décor floral multicolore. Marquée.No longer availableDim. H:18cmEstimate: € 40 / 60 -
#375Twee ruitvormige Chinees porseleinen schaaltjes met meerkleurige bloemendecors. Het kleinste met kleine randschade.
Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableDim. 13 x 19 & 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#356Een laag eikenhouten tafeltje met een lade. XIXe eeuw.
Une table basse en chêne avec un tiroir. XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 82 x 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#238Een balustervaas en een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Gemerkt onderaan.
Un vase balustre et un vase à couvercle en faïence de Delft bleu et blanc. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 49 & 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#672Een antieke aardewerken kruik in smeedijzeren houder.
Une cruche ancienne en faïence dans un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#275Een lot aardewerk, bestaande uit drie borden van Nevers en een hartvormig inktstel met bloemendecor, onderdaan gemonogrameerd. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de poterie, composé de trois assiettes de Nevers et d'un encrier en forme de coeur à décor floral, monogrammé sous la base. XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1Een antieke papegaai van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt met gekroonde N. Een blaadje beschadigd.
Perroquet ancien en porcelaine saxonne multicolore. Marqué du N couronné. Un feuillet est abîmé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#528Een lot van een grote en twee kleinere patévormen, waarbij één met een haas als dekselknop.
Lot d'un grand moule à pâté et de deux plus petits, dont un avec un lièvre comme bouton de couvercle.No longer availableDim. h 10 - 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#231Ram, ArnhemEen grote aardewerken kalebasvaas met blauw op wit Delfts decor. Gemerkt onderaan.
Un grand vase calebasse en faïence à décor de Delft bleu sur blanc. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 120 / 180 -
#25Een lot religiosa, bestaande uit plaasteren beeldjes, waaronder twee Zwarte Madonnas, een kruisbeeldje van Brussels porselein, drie reliëfplaquettes en twee kruisbeeldjes.
Lot de religiosa, composé de statuettes en plâtre, dont deux Vierges noires, un crucifix en porcelaine de Bruxelles, trois plaques en relief et deux crucifix.No longer availableDim. H:15-37cmEstimate: € 55 / 65 -
#487Doulton, LambethEen vierdelig tafelstelletje van meerkleurig geglazuurd steengoed met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt en gedateerd 1882. In verzilverd metalen houder van Mapin & Webb
Garniture de table de quatre pièces en grès émaillé multicolore avec cadres argentés. Marqué et daté en bas 1882. Dans un étui en métal argenté par Mapin & Webb.No longer availableDim. H:17cmEstimate: € 50 / 80 -
#526Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#675Een tastevin van Luiks glas. Omstreeks 1800.
Un tastevin de verre liégeois. Vers 1800.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 45 / 50 -
#87Drie XVIIIe eeuwse schotels van Italiaans aardewerk met meerkleurige decors. Eén onderaan gemonogrameerd V.B.
Trois plats en poterie italienne du XVIIIe siècle à décors multicolores. Un monogrammé en bas VB.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 180 / 220 -
#539Een lot van vijf aardewerken patévormen met deksels in de vorm van resp. een geit, een everzwijn (2), een haas en een eend.
Lot de cinq moules à pâté en faïence avec couvercles en forme de resp. une chèvre, un sanglier (2), un lièvre et un canard.No longer availableDim. h 12 - 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#663Een zeldzaam bord met meerkleurig en verguld decor. Manufacture de Mons. Le Duc d’Angoulème. Parijs, 1788 - 1792.
Rare assiette au décor multicolore et doré. Manufacture de Mons. Le Duc d'Angoulème. Paris, 1788-1792.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 45 / 55 -
#123Perseo, ItalyEen grote Madonna van italiaans meerkleurig en verguld aardewerk. Gemerkt.
Une grande Madone en poterie italienne multicolore et dorée. Marquée.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 120 / 200 -
#642Een lot van zeven spaarpotjes van aardewerk en blik.
Lot de sept tirelires en faïence et étain.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 30 / 35 -
#563“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van aardewerk, gesigneerd.
"Nu féminin". Une sculpture en grès, signée.No longer availableDim. 25 x 21 x 17 cmEstimate: € 90 / 110 -
#214“Damesportret”. Pastel op papier. XIXe eeuws.
"Portrait de dames". Pastels sur papier. XIXème siècle.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#372Een antieke Japanse houtsnede. Gesigneerd. Perforatie.
Une gravure sur bois japonaise ancienne. Signée. Perforation.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#195Een antiek vat van steengoed.
Un ancien vase en grès.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#221Boch Frères KeramisEen aardewerken sierjardinière met verguld decor op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Jardinière d'ornement en faïence à décor doré sur fond bleu cobalt. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#284Een Hollands aardewerken tabakspot. Hoofdprijs Goudse zeilweek 1949.
Un pot à tabac en faïence hollandaise. Grand prix Gouda Zeilweek 1949.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#83Een Sterling zilveren sigarettendoosje met gegraveerd decor. Sheffield, makersmerk Walker & Hall.
Une boîte à cigarettes en argent sterling avec décor gravé. Sheffield, marque d’orfèvre Walker & Hall.No longer availableDim. 8,5 x 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#574Van Lens“De Brugse Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Les canaux de Bruges". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#637Een vaas en een bloempotje van geglazuurd Duits aardewerk, waarbij één gemerkt van Strehla. Jaren ‘60- ‘70.
Un vase et un cache-pot en faïence allemande vernissée, l'un marqué Strehla. Années 1960-70.No longer availableDim. h: 12 & 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#609“Sixties”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd XV/XXXV buiten de plaat. Artiestenproef.
"Sixties". Une lithographie. Signée et numérotée XV/XXXV à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 47 x 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#530Een zwart kanten kleed met onderkleed bezet met een kraag van Rosaline perlé. We voegen er een bavette van 30 x 20 cm aan toe. Omstreeks 1900.
Une robe en dentelle noire avec sous-vêtement serti d'un col de Rosaline perlé. On rajoute une bavette de 30 x 20 cm. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#425Drie houten paarden waarvan één op wielen. Indisch werk.
Trois chevaux en bois dont un sur roues. Travail indien.No longer availableDim. H: 11 - 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#106Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 400 / 600 -
#296Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.
Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60 / 100 -
#186Een commode met drie laden met inlegwerk. Lodewijk XV-stijl.
Une commode à trois tiroirs avec marqueterie. Style Louis XV.No longer availableDim. 82 x 85 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#417Een vaas van geslepen en deels magenta gedubbed kristal. Zonder merk.
Un vase en cristal taillé et en partie doublé magenta. Sans marque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#541Een bord van Imariporselein met gelobde rand.
Assiette en porcelaine d'Imari à bord lobé.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#3Christofle, FranceEen brievenopener met Belgisch wapenschild en een klein quartz bureauklokje. Beide in origineel etui.
Un ouvre-lettre avec un blason belge et une petite horloge de bureau à quartz. Les deux dans leur étui d'origine.No longer availableDim. H:8cmL:21cmEstimate: € 60 / 100




