Other lots by Val Saint Lambert
-
#552Val Saint Lambert
Een reeks van twaalf kleurloos kristallen wijnglazen. Niet gemerkt.
Un ensemble de douze verres à vin en cristal incolore. Non marqué.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#294Val Saint Lambert
Een vaas van groen en kleurloos glas.
Un vase de verre vert et incolore.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#385Val Saint Lambert
Drie verschillende vaasjes van geslepen en gekleurd kristal. Alle drie gemerkt en het kleinste genummerd op 250 exemplaren.
Trois vases différents en cristal taillé et coloré. Tous les trois marqués et le plus petit numéroté sur 250 exemplaires.No longer availableDim. h: 6 - 17 & 17,5 cmEstimate: € 50/70 -
#355Val Saint lambert
Twee vaasjes en twee kleine coupes op voet van geslepen en gekleurd kristal. Onderaan gemerkt, allen genummerd op 250 exemplaren en resp. gedateerd 1994 en 1995.
Deux vases et deux petites coupes sur socle en cristal taillé et coloré. Marqués en bas, tous numérotés sur 250 exemplaires et resp. datées de 1994 et 1995.No longer availableDim. h: 6,5 & 12,5 cmEstimate: € 140/180 -
#285Val Saint Lambert
Een parfumflesje en een parfumverstuiver van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Un flacon de parfum et un vaporisateur de parfum en cristal taillé et doublé rouge. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 13 & 16 cmEstimate: € 40/50 -
#583Val Saint Lambert
Een mauve en blauwe schaal van kristal.
Un bol en cristal mauve et bleu.No longer availableDim. L 72 cmEstimate: € 35/45 -
#618Val Saint lambert
Drie verschillende vaasjes van gekleurd kristal op voet in lichtgroen, docnkergroen en blauw. De eerste twee gemerkt onderaan.
Trois vases différents en cristal coloré sur pied en vert clair, vert foncé et bleu. Les deux premiers marqués en bas.No longer availableDim. h: 20,5, 22,5 & 23 cmEstimate: € 90/120 -
#357Val Saint Lambert
Een vaasje van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en met nummer 129/175/93.
Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué en bas et avec le numéro 129/175/93.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 50/70 -
#608Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé incolore et rouge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50/70 -
#351Val Saint Lambert
Een presse-papier van amberkleurig kristal in de vorm van een vogeltje. Ontwerper De Sorss. Onderaan gemerkt.
Presse papier en cristal ambre en forme d'oiseau. Créateur De Sors. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40/60 -
#611Val Saint Lambert
Een lot bestaande uit twee langgerekte coupes en een asbak. Twee met merk en gegraveerd.
Un lot composé de deux coupes allongées et d'un cendrier. Deux avec marque et gravés.No longer availableDim. l: 66, 56 & 20 cmEstimate: € 60/80 -
#671Val Saint Lambert
Een solifiore en een vaasje van geslepen en rood gedubbeld kristal. Beide gemerkt.
Un solifiore et un vase en cristal taillé et doublé rouge. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 16 - 17 cmEstimate: € 40/60 -
#331Val Saint Lambert
Een ijsemmer van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un seau à glace en cristal incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cm Ø 15 cmEstimate: € 40/60 -
#308Val Saint Lambert
Een designvaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Ontwerp Guido Bon.
Un vase design en cristal incolore. Marqué en bas. Conception Guido Bon.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/80 -
#261Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#48Val Saint Lambert
Een drageoir en een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt.
Un drageoir et un vase en cristal doublé vert et taillé. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 15 -25 cmEstimate: € 80/100 -
#291Val Saint Lambert
Drie geslepen kristallen fluitvaasjes op voet, model Solignac, waarbij twee groene en een rode. Allen gemerkt en in originele doos.
Trois vases flûtes sur pied en cristal taillé, modèle Solignac, deux verts et un rouge. Tous marqués et dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 50/60 -
#267Val Saint Lambert
Een designvaas van gekleurd kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
Un vase design en cristal coloré. Années 1950. Marqué.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/80 -
#277Val Saint Lambert
Een designvaas van gekleurd kristal. Jaren ’50. Onderaan gemerkt.
Un vase design en cristal coloré. années 1950. Marqué en bas.No longer availableDim. h:26 cmEstimate: € 50/80 -
#47Val Saint Lambert
Een lampenvoet van paars kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal violet. Marqué.No longer availableDim. h: 30 cm (z.k.)Estimate: € 60/80 -
#77Val Saint Lambert
Een ronde vaas van kleurloos en groen kristal. Zonder merk.
Vase rond en cristal incolore et vert. Sans marque.No longer availableDim. h: 23 cm Ø 18 cmEstimate: € 40/60 -
#597Val Saint Lambert
Twee geslepen kelkvazen van resp. donker- en lichtgroen gedubbeld kristal op kleurloze voet. Beide gemerkt met label en onderaan.
Deux vases calice taillés resp. cristal doublé vert foncé et vert clair sur une base incolore. Les deux marqués avec étiquette et en bas.No longer availableDim. h: 25 & 28 cmEstimate: € 100/120
Similar lots by type
-
#617
Twee karaffen van geslepen kristal, waarbij één magenta en één amberkleurig.
Deux carafes en cristal taillé, une magenta et une ambrée.No longer availableDim. h: 32,5 & 36,5 cmEstimate: € 120/200 -
#417
Een vaas van geslepen en deels magenta gedubbed kristal. Zonder merk.
Un vase en cristal taillé et en partie doublé magenta. Sans marque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#327
Twee geslepen kristallen schalen.
Deux coupes en cristal taillé.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 30/40 -
#34
Een kleurloos kristallen bonboonière met 835‰ zilveren dekselknop. Tijdperk art deco.
Une bonbonière en cristal incolore avec bouton de couvercle en argent 835‰. Epoque Art Déco.No longer availableDim. H:17cmEstimate: € 40/60 -
#323
Een vaas van gekleurd kristal. Zonder merk.
Un vase de cristal coloré. Sans marque.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 25/30 -
#648
Een kandelaar van kleurloos kristal. Gemerkt van Baccarat. Bijgevoegd een gesatineerd kristallen bloem met onleesbaar merk en een gegoten glazen kandelaar met pegeltjes.
Un chandelier de cristal incolore. Marqué de Baccarat. Attaché est une fleur en cristal satiné avec marque illisible et un bougeoir en verre moulé avec des cônes.No longer availableDim. h: 17, 11 & 21 cmEstimate: € 30/40 -
#328
Een bladvormige schaal van kleurloos Frans kristal. Onderaan gemerkt.
Un bol en forme de feuille de cristal français incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 15/25 -
#693
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze en een groene karaf van Boheems kristal en een kleurloze asbak van Val Saint Lambert.
Lot de cristal taillé, composé d'une carafe incolore et d'une verte en cristal de Bohême et d'un cendrier incolore du Val Saint Lambert.No longer availableDim. H:5-30cmEstimate: € 40/60 -
#67
Een lampenvoet van blauw kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal bleu. Marqué.No longer availableDim. h: 35 cm (z.k.)Estimate: € 60/80 -
#395Lalique, France
Een siercoupe van gesatineerd kleurloos kristal, versierd met vogeltjes en bladeren in reliëf.
Coupe décorative en cristal incolore satiné, à décor d'oiseaux et de feuilles en relief.No longer availableDim. h: 13,5 cm Ø: 11,5 cmEstimate: € 40/50 -
#347
Een lot van vier verschillende ambachtelijk gemaakte Italiaans glazen presse-papiers met gekleurde inclusies.
Un lot de quatre différents presse-papiers en verre italien fabriqués à la main avec des inclusions colorées.No longer availableDim. h: 5 & 10 cmEstimate: € 80/100 -
#215
Een kom en een kleine tazza van geslepen en groen gedubbeld Boheems kristal.
Un bol et une petite tazza en cristal de Bohème doublé vert et taillé.No longer availableDim. Ø: 25 & 17 cmEstimate: € 50/70 -
#348
Een lot van vier verschillende ambachtelijk gemaakte Italiaans glazen presse-papiers met gekleurde inclusies.
Un lot de quatre différents presse-papiers en verre italien fabriqués à la main avec des inclusions colorées.No longer availableDim. h: 1& cmEstimate: € 80/100 -
#211
Twee stuks Boheems kristal, bestaande uit een fraai uitgewerkte schaal met decor van gele draken in gesatineerde cartouches en een geslepen vaas met amberkleurig bloemendecor en dito voet.
Deux pièces en cristal de Bohême, composées d'une vasque joliment détaillée à décor de dragons jaunes dans des cartouches satinés et d'un vase taillé à décor floral et base couleur ambre.No longer availableDim. h: 13 & 20 cmEstimate: € 50/70 -
#185
Een reeks van elf rodewijn- en twaalf wittewijnglazen van geslepen kleurloos kristal. Vermoedelijk Val Saint Lambert.
Ensemble de onze verres à vin rouge et douze verres à vin blanc en cristal taillé incolore. Vraisemblablement par Val Saint Lambert.No longer availableDim. h: 15,5 & 19,5 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#669Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Vénération de la vièrge”. Een ets, genummerd 77/100.
"Vénération de la Vierge". Une eau-forte, numérotée 77/100.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#441
Twee antieke Aziatische kannen van messing.
Deux cruches en laiton asiatiques antiques.No longer availableDim. H:3&-35cmEstimate: € 40/50 -
#354Carlo Tarras
“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#471
Een fijn gesculpteerde houten Japanse Boeddha in kastje.
Un bouddha japonais en bois finement sculpté dans un cabinet.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 240/280 -
#338
Een lot tin bestaande uit vier klisteerspuiten, een beddenpan en een bedverwarmer.
Un lot de boîte composé de quatre seringues à lavement, d'un bassin de lit et d'un chauffe-lit.No longer availableDim. l: 60 - 16 cmEstimate: € 50/80 -
#647
Een art- deco schotel en een sierkan van aardewerk.
Un plat Art Déco et un pot décoratif en faïence.No longer availableDim. Ø 36 cm & h: 24 cmEstimate: € 30/35 -
#37Viners of Sheffield
Een dienblad met opengewerkte rand en een tweearmige kandelaar van verzilverd metaal. In originele dozen.
Plateau à rebord ajouré et bougeoir à deux branches en métal argenté. Dans les boîtes d'origine.No longer availableDim. 45 x 30 cm h: 18 cmEstimate: € 60/80 -
#1
Een antieke papegaai van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt met gekroonde N. Een blaadje beschadigd.
Perroquet ancien en porcelaine saxonne multicolore. Marqué du N couronné. Un feuillet est abîmé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#315nf
Vier gebundelde jaargangen van het jeugdtijdschrift Zonneland. Jaargangen 1954, 1955, 1957 & 1958.
Quatre volumes groupés du magazine jeunesse Zonneland. Tomes 1954, 1955, 1957 & 1958.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#329
“Frisiae. Kaart van Friesland en omstreken.” Ingekleurde gravure.
"Frisiae. Carte de la Frise et de ses environs. Gravure coloriée.No longer availableDim. 47 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#253
Een gevarieerd lotje zilver van verschillende gehaltes, bestaande uit 13 lepeltjes van Delheid, 6 lepeltjes van 800‰ met Lodewijk XV-motief, een doosje, een klein vaasje en een schaaltje.
Lot varié d'argent de différentes teneurs, composé de 13 cuillères de Delheid, 6 cuillères de 800‰ à motif Louis XV, une boîte, un petit vase et un plat.No longer availableEstimate: € 10/150 -
#22
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gedateerd 1865.
"Paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Daté 1865.No longer availableDim. 11 x 17 cmEstimate: € 40/50