Similar lots by type
-
#398
Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een flessenhouder, een dienblad van Wiskeman, twee flessenemmertjes, een bel, een lepel in etui, een etui met zes lepeltjes met kuikentjes en een etui met twaalf desertvorkjes van Christofle.
Un lot de métal argenté, comprenant un porte-bouteille, un plateau Wiskemann, deux seaux à glace, une sonnette, une cuillère dans un étui, un étui et six petites cuillères à poussins et un étui de douze fourchettes à dessert par Christofle.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#532Anto Diez
“Mannenkop met pomponmuts”. Gesigneerd en H/C buiten de plaat.
”Tête d’homme à bonnet pompon”. Signé et H/C hors planche.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 200/300 -
#617
Een grote partij verzilverd metalen bestekken met verschillende decors.
Grand lot de couverts en métal argenté à différents décors.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#74Marcelle Meyers
“De Alzette bij Biggen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Alzette et cochons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 50/100 -
#747
Een setje met zes glazen met verzilverde monturen, een ijsemmertje met grijper en een shaker.
Suite de six verres aux montures argentées, un seau à glaçons et sa pince et un shaker.No longer availableDim. h: 21 en 10 cmEstimate: € 25/35 -
#89Marcelle Novaretti
“Marina da Napoli. Zeilboten in de baai”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine de Naples. Voiliers”. Huile sur toile.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 100/150 -
#52Mariette Lydis
“Twee jonge vrouwen met bloemen”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 14/200n buiten de plaat. Verkleurd papier.
”Deux jeunes femmes et fleurs”. Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 14/200 hors planche. Papier décoloré.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#698
Een porseleinen tête-à-tête met Chinees decor op dienblaadje (klein letsel). Tsjechoslovakije.
Tête-à-tête en porcelaine à décor chinois sur présentoir (petit dégât). Tchécoslovaquie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#594Gaston TheunynckPeriod: 1900 - 1977
“Gezin bij de maaltijd”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Famille à table”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#543Waldemar Strauss, Berlin
Een oude messingen microscoop in houten kist. Bijgevoegd drie etuis met preparaten.
Microscope ancien en laiton. Dans la caisse de bois. On ajoute trois étuis aux préparations.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 200/300 -
#574Karel Jan Van den HeuvelPeriod: 1913-1991
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 150/200 -
#416
Een bruingepatineerde plaasteren hangconsole in barokke stijl met twee engelenhoofdjes.
Console à suspendre en plâtre à patine brune. Style baroque avec deux têtes d’angelot.No longer availableDim. 38 x 48 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#692
Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#564
“Liggend naakt”. Olieverf op board.
”Nu couché”. Huile sur carton.No longer availableDim. 45 x 67 cmEstimate: € 200/250 -
#211
Mozes. Bronzen beeld naar Michelangelo.
”Moïse”. Une statue en bronze d’après Michel Ange.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#412
Een reeks van tien ingekleurde en ingekaderde prenten van vissen, afkomstig uit een XIXe eeuwse Spaanse encyclopedie.
Une série de dix images en couleurs et encadrées de poissons, venant d’une encyclopédie espagnole du XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cm (kaders)Estimate: € 30/50 -
#460
Een 18 karaats wit gouden ring met bezet met een diamant van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,46 gEstimate: € 300/400 -
#185Epice
Twee verschillende sjaals van linnen en katoen.
Deux châles différents en lin et coton.No longer availableDim. 200 x 90 en 180 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#643
Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.
Deux différents petits lustres en laiton massif, chaque fois à quatre lumières.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80