#632
Een lot van vier klosjes. Ivoorkust.
#487
Een lot van zes verschillende Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.
#612
Een ‘Batak’ zwaard met houten schede. Indonesië.
#652
Een houten Afrikaans beeldje. Teke, Democratische Republiek Congo.
Statuette en bois sculpté. Teké, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 60/90 -
#680
Een houten Afrikaans masker. Dogon Kanaha, Mali.
#642
Een houten Afrikaans masker. Bembe, Democratische Republiek Congo.
#700
Masque “Oiseau” en bois polychrome. Mossi, Burkina-Fasso.No longer availableDim. H 70 cmEstimate: € 90/120 -
#660
Een Afrikaanse reliekschrijn met schedels en schelpen. Bakota, Gabon.
#473
Trois masques africains en bois sculpté et polychromé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#308
Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
#747
Een kleine Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout.
Petit socle chinois en bois de fer sculpté.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#2
“Kleine katjes” en “Meisje met katje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Petits chats” et “Fille et petit chat”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 100/120 -
#254Karel Van Lerberghe
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 63 cmEstimate: € 100/150 -
#721
Trois voitures de course miniatures:- “Talbot Lago”. Dinky Toys No. 230.- “Ferrari” Dinky Toys No. 234. - “Ferrari Formula 1”. Corgi Toys No. 154.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#449Vic Gentils
#14
“Stilleven met rozen in een Satsuma vaas”. Draagt een handtekening.
#544Paule PiaPeriod: °1920
“Mijn naam is haas”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/99 buiten de plaat.
“Mijn naam is haas”. Lithographie. Signée et numérotée 22/99 hors planche.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 20/30 -
#580Jean Delatour
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#296
#490
Een halssnoer van barokparels met een zilveren slot.
#238
Grote kolompendule van albast. XIXde eeuw.
#415
Een 14 karaats geel gouden broche. Omstreeks 1900.
Broche en or jaune 14 ct. Vers 1900.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 60/100