#428Val St. LambertEen lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
#394Een lot van twintig apothekerspotten van amberkleurig Boheems glas.
#955Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.
#273Val saint lambertEen paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal.
#1011Val St. LambertEen lampenvoet en een drie-armige kandelaar van groen kristal. Beide gemerkt.
#1078Een vaas en een pique-fleurs van geslepen kristal, resp. blauw en groen gekleurd in de massa. De eerste gemerkt van Val St. Lambert.
#787BaccaratEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
#143BaccaratEen servies van coupes van kleurloos kristal in vier verschillende afmetingen. 43 stuks. Gemerkt. We voegen er dertien ongemerkte kristallen likeurglaasjes aan toe.
Service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, cinq à vin blanc, huit à apéritif, cinq coupes à champagne et onze gouttes. Nous ajoutons neuf autres verres.No longer availableEstimate: € 80 / 100
#281Een Madonna met Kind van deels gepolychromeerd en verguld Brussels porselein, geflankeerd door twee hoornvaasjes en onder stolp.
Vierge à l’Enfant en porcelaine dite Vieux Bruxelles partiellement polychrome et dorée, flanquée par deux cornets. Sous globes.No longer availableDim. h: 47 cm (Stolp)Estimate: € 50 / 80 -
#846KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#834MeshedPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 207 x 137 cmEstimate: € 80 / 120 -
#712Een achthoekige cachepot van Moustier, XVIIIe eeuw. Onderaan gebarsten. We voegen er een XVIIIe eeuws Delfts bordje aan toe. Gemerkt Van den Briel. Restauratie.
#1009SchevelenboschEen paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#550HerekeEen klein Turks zijden tapijt met gouddraad.
#282Een slangenvel.
Peau de serpent.No longer availableEstimate: € 30 -
#154R. De Badrihaye“Zicht op een plattelandsdorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#417Een koffieservies van porselein voor 12 personen met bloemendecor en vergulde rand.
Service à café en porcelaine à décor de fleurs et au rebords dorés. Pour 12 personnes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Un vase Art Déco en verre de Boom avec décor rouge et doré.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 40