Other lots by Murano
Other lots in this auction
-
#213
Een roodkoperen scheepslamp. “Bakboord” gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 35 x 38 x 36 cm -
#137Matchbox Dinky Collection
Drie modelautootjes op schaal 1:43:- DY-20 1965 Triumph TR4A - IRS- DY-21 1964 Mini Cooper ‘S’- DY-22 1952 Citroën 15 CVIn originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars: - DY-20 1965 Triumph TR4A - IRS - DY-21 1964 Mini Cooper 'S' - DY-22 1952 Citroën 15 CV In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 60 / 70 -
#238
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 40 / 80 -
#13
Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#100Goebel
“Herder met lammetjes.” Hummeltje. Nummer 42/0. 43.
“Shepherd with lambs.” Hummel. Number 42/0. 43.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 15,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
A lot of colorless crystal, consisting of a cut ashtray, a triangular vase (small flakes), a lobed ashtray and a bottle coaster with a cut rose decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#29
Een Chinees porseleinen gemberpot met meerkleurig en verguld cantondecor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain ginger jar with multi-coloured and gilded canton decor. On wooden base. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 26 + 5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#73
Een lot koper, bestaande uit een oude lantaarn, een grote (gedeukt) en een kleine pepermolen, een chocolatière gemerkt Christoffle en een paar koperen bekers met geëtst decor.
A lot of copper, consisting of an old lantern, a large (dented) and a small pepper mill, a chocolatière marked Christoffle and a pair of copper cups with etched decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. H: 17.5-37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#150Matchbox Dinky Collection
Twee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-2 Chevrolet Bel Air 1957.- DY-7 Cadillac Coupe De Ville 1959. In originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-2 Chevrolet Bel Air 1957. - DY-7 Cadillac Coupe De Ville 1959. In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
"Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#120
Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
A lot of two cut colorless crystal ashtrays, the high one marked Sèvres and the low one Val Saint Lambert (Slight damage to the corners). We add a colorless glass ashtray.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#225A. Beullens
“Bosdreef met kapel en hert.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Forest drive with chapel and deer.” Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 98 cm