#409Paul SzternfeldPeriod: °1939
“Montre Piaget 1650”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1988 en getiteld buiten de plaat.
“Montre Piaget 1650”. Lithograph. Signed, dated 1988 and titled outside the plate.No longer availableDim. 70x50 cmEstimate: € 80/120 -
#697
Vijf karaffen van mondgeblazen glas.
Five decanters of mouth-blown glass.No longer availableDim. H: 24-31 cmEstimate: € 40/60 -
#42L. Maes
“Zicht op het belfort.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#684
Een lot van zeven apothekerspotten met deksel. Met verschillende opschriften. Sommige met schilfers aan de deksels.
#366
Een goudkleurige jardinièrestaander met lila vlechtwerk.
#274Ernest Kockaert
“Hoevezicht bij vijver.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#454Dees De BruynePeriod: 1940-1998
“Eerste Liefde”, kunstmap “Paul de Wispelaere” “Vrienden Van De Zwarte Panter” met 6 litho’s en tekst.Telkens gemarkeerd 37/60 en gesigneerd “Dees De Bruyne”.
“First Love”, art folder “Paul de Wispelaere” “Friends Of The Black Panter” with 6 lithographs and text. Each marked 37/60 and signed "Dees De Bruyne".No longer availableDim. h 76 cm x 55,5 cmEstimate: € 50/80 -
#634Maurits Bilcke
Een linosnede. Gesigneerd en gedateerd 1935.
#641
Een design glazen vaas, golvend ontwerp, blauw/wit.
#325
Een etui met twaalf koffielepels en een suikertang van verzilverd metaal.
#402
#286
A pair of mahogany bedside tables with marble tops. Each with a drawer and a door and with bronze fittings. early XXth century.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 30/40